Patarimai ir konsultacijos (I-V 08-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 

 

Apmokėjimo būdai:

 

 

1. ĮPRASTAS, PAVEDIMU.

 

Tai pats paprasčiausias atsiskaitymo būdas.  Šiuo būdu atsiskaityti gali kiekvienas žmogus, net ir tas, kuris nesinaudoja elektronine bankininkyste. 

Užsakinėjant prekes telefonu arba pildant užsakymo formą, nurodykite atsiskaitymą Pavedimu, pervedant pinigus tiesiogiai į "Trunda" UAB sąskaitą ". Netrukus el. paštu gausite išankstinio apmokėjimo sąskaitą, su mūsų įmonės rekvizitais. Pavedimą galite atlikti prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos, arba bet kurio Lietuvos banko kasoje.

 

Reikalingi duomenys pavedimui atlikti:

      Gavėjas:   UAB "Trunda"

     Gavėjo sąskaita:   LT93 7044 0600 0801 3340

          Gavėjo kodas:  302946447

        Gavėjo bankas:  SEB Bankas AB

Mokėjimo paskirtis:  Nurodykite išankstinės sąskaitos Nr.

 

 

 

2. INTERNETINĖ BANKININKYSTĖ (PAYSERA.LT)

 

UAB "Trunda ir Ko", bendradarbiaudama su partneriu paysera.lt, siūlo Jums atsiskaityti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: 
Visų Lietuvos bankų elektroninė bankininkystė
(AB bankas “Swedbank”, AB “SEB bankas”, AB “DNB bankas”, “Nordea Bank Lietuva”, AB bankas “Snoras”, Danske Bankas, AB “Ūkio bankas“, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“), Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, tarptautinė "Web Money" sistema.


Pildydami užsakymo formą nurodykite atsiskaitymą "Apmokėjimas per PAYSERA.LT"
. Patvirtinus užsakymą, būsite nukreipti į mokejimai.lt sistemą, kurioje galėsite pasirinkti norimą banką. Pasirinkę banką, prisijunkite prie jo įprastu būdu. Sistema bus suformavusi Jūsų mokėjimą už prekes. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės sistema užsidarys ir Jūs vėl sugrįšite į el. parduotuvę.


Pastaba! Prisijungimo prie banko duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio. UAB "Trunda ir Ko" šie duomenys neperduodami.

 

 

 

3. GRYNAIS PINIGAIS, PREKIŲ PRISTATYMO METU 


Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu už prekes sumokant perkupadangas.lt kurjeriui. Atsiskaityti grynaisiais pinigais galite, jei užsakymo suma neviršija 1500Eur. Paslaugos kaina 3.00Eur su PVM nepriklausomai nuo prekių kiekio ir užsakymo sumos.


Pastaba! Prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Žemės ūkio bei industrinės technikos padangoms, kurių 1 vnt. svoris yra didesnis nei 30kg arba užsamymo kaina viršija 1500Eur šis atsiskaitymo būdas netaikomas (tokiu užsakymo atvėju galimas apmokėjimo būdas Nr. 1 arba Nr.4) 

 

 

 

4. GRYNAIS PINIGAIS ARBA BANKO KORTELE, MŪSŲ PADANGŲ CENTRE KAUNE DRAUGYSTĖS G.15B

UAB "TRUNDA" automobilių servisas - padangų centras.

 

Draugystės g. 15B LT-51228, Kaunas

tel.  +370 700 44947


 

Pastaba! Prieš atvykstant atsiimti prekių atlikite užsakymą per el. parduotuvę ir įsitikinkite ar užsakytos prekės jau paruoštos pardavimui.

 

 

5. VERSLO KLIENTAMS SU MOKĖJIMO ATIDĖJIMU

 

Juridiniams klientams, sudarius pirkimo-pardavimo sutartį, suteikiame mokėjimo atidėjimą iki 30d. ir specialią kainodarą. Mokėjimo atidėjimo terminas priklauso nuo įmonės kreditingumo ir gali būti didinamas arba mažiniamas pagal mokumą. Atsiskaitymus prižiūri advokato Vitoldo Martovičiaus kontora. Dėl sutarties sudarymo, prašome teirautis telefonu 8 700 44947 arba el. paštu info@perkupadangas.lt