Patarimai ir konsultacijos (I-V 08-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
Rinktis pagal gamintoją
 
Padangos

Padangos

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums padangas iš didžiausių padangų tiekėjų ir gamintojų Europoje. Pristatymas tiesiai iš gamintojo ar tiekėjo sandėlio turi didelį pranašumą: geros pagaminimo datos (DOT), išvengiami sandėliavimo kaštai, daugiau nei 20 000 modelių pasirinkimas.
 
 
Ratlankiai
Ratlankiai
TOMTYRE siūlo Jums bene didžiausią ratlankių asortimentą Baltijos šalyse. Prieinami garsiausi MAK, AEZ, MOMO, ATS, OZ ir daugelis kitų žymiausių gamintojų ratlankiai. Perkant pas mus, prie ratlankių sukomplektuosime varžtus ir centravimo žiedus nemokamai.
 
 
Servisas
Padangos URMU
Ketinate pirkti daugiau padangų? Mes pasiūlysime Jums palankesnias sąlygas didesniam kiekiui įsigyti. Tai tiesiog labai patrauklus pasiūlymas įmonėms! Aprenkite savo autoparką kokybiškomis naujutėlaitėmis padangomis!
  •  >  2000€ nuolaidos kodas:   U2000
  •  >  3000€ nuolaidos kodas:   U3000
  •  >  4000€ nuolaidos kodas:   U4000
 
 
Naujienos
Visos naujienos
Vokiečių automobilių žurnalas Auto Bild atliko 2014 metų žieminių padangų testą. Žieminės padangos buvo bandomos tiek ant šlapios ir sausos kelio dangos, tiek ant apsnigtos ir apledėjusios kelio dangos.
Skaityti daugiau
Daugelis žmonių norėdami sutaupyti ar pagerinti savo automobilio išvaizdą pasirenka netinkamo išmatavimo padangas. „Tomtyre“ specialistai pateikia rekomendacijas, kaip sužinoti teisingus savo padangų matmenis.
Skaityti daugiau
Visų pirma, ką Jūs turite padaryti, norėdami teisingai pasirinkti žiemines padangas, tai atsižvelgti į tai, kokiomis sąlygomis dažniausiai važinėjate.
Skaityti daugiau