Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Hankook padangos kaip originali įranga bus tiekiamos Chrysler Group LLC transporto priemonėms

Nuo 2013 metų viena didžiausių ir sparčiausiai augančių padangų gamintojų Hankook taps oficialiu padangų tiekėju Chrysler Group LLC transporto priemonėms. Hankook Optimo H725 padangos kaip originali įranga bus tiekiamos 2013 metų Dodge Charger, SXT Plus, R/T AWD automobilių modeliams.

 

Hankook padangos

 

„Chrysler Group pridėjimas prie Hankook padangų kaip originalios įrangos tiekimo, iliustruoja mūsų nuolatinį įsipareigojimą transporto priemonių gamintojams ir vartotojams“, - kalbėjo Hankook Tire America Corp. prezidentas Il Soo Lee. – „Mūsų originalios įrangos partnerystė yra svarbi bendros strategijos ekonomikos augimui Šiaurės Amerikoje, tikimės ir ateityje vystyti santykius su Chrysler Group“.

Hankook padangos Chrysler Group pradėtos tiekti jau 2007 metais Dodge Journey modeliams, o kaip originali įrangą tiekiamos tokiems pirmaujantiems pasaulyje automobilių gamintojams kaip Ford, General Motors, BMW, Audi, Hyunday, Kia, MINI ir Volkswagen ir nuolat plečia savo portfelį tarp lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir komercinių transporto priemonių gamintojų. 2011 metais Hankook padangų kaip originalios įrangos tiekimas JAV padidėjo net 64 %.


Visos naujienos