Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

2013 metų „Tyre Reviews“ vasarinių padangų pirkimo gidas

Didelio našumo (Max Performance) vasarinės padangos

Vasarinės padangos

 

 Michelin Pilot Super Sport #1:. Michelin Pilot Super Sport

Nors Michelin Pilot Super Sport grupės testuose kartais įvertinamos mažesniais balais už akvaplanavimo savybes, tačiau šios padangos užtikrina, kad galutinis važiavimo rezultatas būtų geriausias. Puikus sukibimas sausame kelyje, mažas dėvėjimasis, naujas daug platesnis dydžių asortimentas. Tai geriausias 2013 metų sportinių padangų pasirinkimas.

 

 

 

Goodyear Eagle 1 Asimmetric 2

 

#2:. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 ir toliau išlieka vienomis iš geriausių padangų.  Tai turbūt visapusiškai geriausios padangos rinkoje, surinkusios daugiau nei 130 vertinimų „Tire reviews“, kurių vidurkis yra net 92%, o savo grupės padangų bandymuose užima ne mažesnę nei 3 vietą.

 

 

 

Vredestein Ultrac Vorti

 

#3:.Vredestein Ultrac Vorti

Idealus pasirinkimas sportiniams automobiliams, kurie iš padangų reikalauja ypatingo našumo. Greitas įsibėgėjimas, staigus stabdymas, važiavimas dideliu greičiu bei posūkiuose padidina padangų temperatūrą. Ultrac Vorti R protektoriaus junginyje yra daug specialaus kaučiuko, kuris tampa aktyvus esant skirtingoms temperatūroms. Taip padidinamas optimalus padangos našumas ir aukštas sukibimo lygis. 

 

 

 Premium klasės „Touring“ (magistralinių kelių) vasarinės padangos

Vasarinės padangos 2013

 

Dunlop Sport Blue Response #1:. Dunlop Sport BluResponse

Naujosios šių metų Dunlop vasarinės padangos laimėjusios bandymą po bandymo. Tokius gerus vertinimus pasiekė puikios pusiausvyros tarp sukibimo su šlapio ir sausa kelio danga bei ypač mažo pasipriešinimo riedėjimui dėka.

 

 

 


#2:. Goodyear EfficientGrip Performance

Nors Dunlop turi pranašumą bandymuose, bet Goodyear neturėtų būti ignoruojamos. Jos lygiai taip pat laimėdamos bandymus rungtyniauja su Dunlop puikiu sukibimu ant šlapios ir sausos kelio dangos, mažu pasipriešinimu riedėjimui ir gali pasiūlyti geresnes važiavimo komforto savybes.

 

#3:.Vredestein SPORTRAC 5

Geras kainos ir kokybės santykis, puikūs grupės tyrimų rezultatai, išgirtos „Tires  Review“. Lygus padangos paviršiaus slėgis ir stabili struktūra suteikia trumpą stabdymo kelią ir puikų valdymą ant sausos ir šlapios kelio dangos. 

 

  SUV ir 4X4 vasarinės padangos

Vasarinės padangos SUV

 

#1:. Continental Cross Contact UHP

Nors per pastaruosius kelis metus nebuvo atlikta naujo didelio SUV padangų bandymo, atliki du paskutiniai bandymai rodo, kad Continental – SUV padangų karalius. Galbūt šios padangos suteikia mažiau komforto nei jų konkurentės, tačiau pasižymi puikiu sukibimu su sausa ir šlapia kelio danga ir užtikrina našumą bekelės (off-road) sąlygomis. Tires Reviews rekomenduoja Continental Cross Contact UHP galingiems sportiniams visureigiams.

 

 #2:. Pirelli Scorpion Verde

Patobulintos Scorpion Verde padangos stipriai pasirodė abiejuose bandymuose. Tai kitas visapusiškai puikus padangų pasirinkimas visureigiams ir 4x4. Siūlomas platus dydžių asortimentas.

 


Visos naujienos