Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Dunlop Winter Sport 4D renka pergales žieminių padangų bandymuose

 

Dunlop Winter Sport 4D

 

Dunlop Winter Sport 4D – itin aukštos kokybės žieminės padangos galingiems automobiliams. Šios padangos pritaikytos atšiaurioms žiemos sąlygoms tokioms kaip šiaurinėje Švedijos dalyje.

 

Didesnis sukibimas ant sniego ir ledo

Naujų technologijų, skirtų didinti saugumą dėka, šios padangos vairuotojams suteikia pasitikėjimą visomis žiemos sąlygomis. 4D įpjovų sistema – tai ypatingai ploni protektoriaus grioveliai pagerinantys trauką ir sukibimą, taip pat suteikiant stabilumą ir dar efektyvesnį valdymą posūkiuose ant sniego. V formos protektoriaus grioveliai veikdami su pagrindiniais grioveliais sudaro tankų tinklą, kurio dėka protektoriaus efektyviai surenka sniegą.

 

Patobulintos šlapiame kelyje

Dunlop SP Wintersport 4D žieminės padangos – ne tik puikiai pasirodo snieguotomis sąlygomis. Daugumoje Europos šalių šaltaisiais metų mėnesiais būdingi šlapi keliai. Siekiant įveikti šias sąlygas, Dunlop investavo į unikalaus protektoriaus dizaino kūrimą. Dunlop padangų plėtros vadovo Bernd Loewenhaupt teigimu, - "Protektoriaus junginys sukurtas greitai ir veiksmingai evakuoti vandenį. Modifikuoti protektoriaus junginio funkciniai polimerai suteikia optimalų dinaminį standumą, reikalingą esant skirtingoms oro temperatūroms. Galime užtikrinti, kad šių veikliųjų ingridientų dėka, Dunlop gali pasiūlyti aukščiausios klasės sukibimą šlapiame kelyje. Mūsų pasirinktas junginių derinys pritaikytas ne tik padidinti produktyvumą važiuojant snieguotais ir šlapiais keliais, bet ir leidžia sumažinti pasipriešinimą riedėjimui taip taupant kuro sąnaudas."

 

Sukurtos užtikrinti sėkmei

Dunlop Winter Sport 4D žieminės padangos giriamos dėl puikios traukos, stabdymo, slalomo rezultatų ant sniego, gero stabdymo ir mažo triukšmingumo važiuojant šlapiais keliais. Dunlop Winter Sport 4D pelnė prestižinį titulą, kaip „pavyzdinės“ padangos. Taip pat įspūdingai papildė savo daugybės rekomendacijų statusą laimėdamos pirmąją vietą 2011 ir 2012 metų „Auto Bild“ didžiausio naudingumo žieminių padangų bandymuose, antrąją vietą 2011 metų „Auto Express“ ir sportinių automobilių žieminių padangų bandymuose, trečiąją vietą „Auto Express“ ir „Auto Bild“ žieminių visureigių padangų bandymuose bei daugelį kitų apdovanojimų.

Dunlop padangos dėl savo ypatingai aukštos kokybės garsėja grįžtamuoju ryšiu. Tai viena iš priežasčių, kodėl jas renkasi galingiausių automobilių vairuotojai, tiuningo bendrovės ir prestižiniai automobilių gamintojai, tokie kaip BMW, Audi, Mercedes Benz ar Jaguar.

 

Dunlop Winter Sport 4D žiemines padangas rasite: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/ziemines-padangos?manufacturer=2337&protector=1903


Visos naujienos