Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Hankook Winter i * CEPT evo žieminės padangos apdovanotos Good Design Award 2012

 

Hankook padangosHankook Winter i*CEPT evo žieminės padangos buvo apdovanotos „Good Design Award 2012“ už nuolatines pastangas siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės ir efektyvumo produkciją, dizaino kompetenciją, ekologiškumą bei komfortą.

Šiandien kompanija Hankook – septinta tarp didžiausių ir sparčiausiai augančių padangų kompanijų pasaulyje.

„Good Design Award“ yra pripažinti dizaino apdovanojimai, sukaupę 62 metų tradiciją ir prasidėję 1950 metais. Jų keliami vertinimai remiasi aukščiausiais estetiniais kriterijais - inovaciniu dizainu, naujomis technologijomis,medžiagomis, gamyba, energijos vartojimo efektyvumu bei daugeliu kitų. 2012 metų apdovanojimuose buvo pasirinkta apie 500 produktų iš 48 skirtingų šalių. Hankook Winter i* Cept evo padangos buvo pagerbtos Transportavimo dizaino kategorijoje.

Hankook Winter i*CEPT evo – pavyzdinės žieminės padangos, pasižyminčios aplinką tausojančiomis savybėmis, išskirtiniu dizainu ir našumu, maksimaliu valdymo ir stabdymo efektyvumu ant šlapios ir apsnigtos kelio dangos. Visų pirma, šios padangos vertinamos dėl asimetrinio protektoriaus dizaino, kurio forma atspindi poliarinio lokio leteną. Naujoviško silicio junginio dėka ženkliai sumažinamas padangų pasipriešinimas riedėjimui, taip siekiant padidinti transporto priemonių degalų sunaudojimo efektyvumą.

Be Good Design Award 2012, Hankook padangos per pastarąjį dešimtmetį buvo apdovanotos „iF Design Award“ (Vokietija), „International Design Excellence Award“ (JAV) bei viename iš 3 garsiausių "reddot Design Award“ apdovanojimų pasaulyje. „Tai tikrai įrodo Hankook padangų konkurencingumą su pagrindiniais pasauliniais padangų gamintojais, - teigė Youl PAE, Hankook marketingo strategijos planavimo skyriaus vyresnysis viceprezidentas, - „Hankook padangos ir toliau tęs geriausios kokybės ir veiklos padangų gamybą.“

 

Hankook Winter i*CEPT evo žiemines padangas rasite: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/ziemines-padangos?manufacturer=2314&protector=1910


Visos naujienos