Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 

CONTINENTAL PADANGOS

Continental

 

Continental AG – viena iš pirmaujančių Premium klasės padangų gamintojų pasaulyje. Continental kompanija buvo įkurta 1871 metais Hanoveryje, Vokietijoje, ir yra 4 pagal dydį padangų gamintojas, turintis 69 padalinius 39 skirtingose šalyse. 2012 metais kompanijoje dirbo maždaug 42.500 darbuotojų.

         Continental Continental

Continental gamina padangas automobiliams, sunkvežimiams, autobusams, motociklams ir dviračiams. Kompanijos klientai, tokie garsūs gamintojai kaip Volkswagen,  Daimler AG,  Ford,  Volvo,  Iveco, Schmitz. Continental AG kompanijai priklausančius prekinius ženklus apima gerai žinomi Uniroyal, Semperit, General Tire, Viking, Gislaved, Euzkadi, Barum, Matador.

1994 metais buvo sukurtas atskiras Continental Automotive Systems padalinys, kurio dėka padedamas kurti dar didesnis vairavimo saugumas. Continental Automotive Systems gamina stabdžių sistemų, važiuoklės, pavarų dėžių,  transporto  elektronikos srities komponentus.

 

        Continental Continental Continental

Itin didelį dėmesį Continental skiria moksliniams tyrimams ir plėtrai, todėl jų gaminamos padangos užtikrina maksimalų saugumą, neprilygstamą našumą ir optimalų važiavimo komfortą bei atitinka aukščiausius vairavimo poreikius. 

 

 

CONTINENTAL vasarinės padangos

 

Eco Contact 3


 Continental Eco Contact 3

Continental Eco Contact 3 – vasarinės padangos iš ContiEcoContact produktų linijos, užtikrinančios saugumą ir efektyvumą kompaktiškiems ir vidutinio tūrio automobiliams. Asimetriškas protektoriaus dizainas užtikrina optimalų padangos kontaktą su kelio danga, todėl sutrumpėja stabdymo kelias tiek ant šlapios tiek ant sausos kelio dangos. Lankstaus silicio junginio, esančio padangų sudėtyje, dėka, užtikrinamaa didelė trauka. Standžios padangos protektoriaus briaunos užtikrina puikias stabdymo charakteristikas, tikslų valdymą ir stabilumą posūkiuose. Specialūs pjūviai išorinėje briaunos dalyje užtikrina papildomą sukibimą, ypač važiuojant drėgna kelio danga, o optimalus žiedinių griovelių išdėstymas suteikia labai gerą vandens evakuaciją taip išvengiant akvaplanavimo rizikos ir suteikiant daugiau važiavimo komforto.

Vasarinės padangos

 

 

Eco Contact 5


ContiEcoContact 5 vasarinės padangos buvo kuriamos glaudžiai bendradarbiaujant su pirmaujančiais Europoje automobilių gamintojais. Tai visiškai nauja padangų koncepcija, skirta vairuotojams, važinėjantiems didelius atstumus. Pagrindininis uždavinys kuriant šias padangas buvo – sumažinti pasipriešinimą riedėjimui ir tuo pačiu metu užtikrinti aukštą saugos lygį stabdant. Tai reikalauja visiškai naujo požiūrio į visus keturis padangos komponentus: dizainą, struktūrą, protektoriaus raštą, sudėtį. ContiEcoContact 5 vasarinės padangos pasižymi kuro taupymo efektyvumu ir aplinkos apsauga.  

Continental Eco Contact 5

Specialiųjų priedų ir optimizuotų protektoriaus kraštuose esančių liežuvėlių dėka užtikrinamas geresnis stabdymas ant šlapios kelio dangos. Papildomos plonos lamelės mažina protektoriaus deformaciją, taip sumažinant ir energijos nuostolius.

Vasarinės padangos

 

Premium Contact 5 


Continental Premium Contact 5

Continental Premium Contact 5 – Premium klasės vasarinės padangos, sujungiančios aukščiausio lygio saugumą ir komfortą visomis sąlygomis. ContiPremium Contact 5 padangos, skirtos kompaktiškiems, vidutinio dydžio ir dideliems automobiliams

Optimizuoti 3-D kraštai sukurti taip, kad sumažintų stabdymo atstumą, o adaptuoti makro blokai užtikrina saugesnius ir lengviau įveikiamus posūkius. Naujas padangos karkasas, pritaikytas iš ContiEcoContact 5 vasarinių padangų modelio – padidina komfortą ir sumažina pasipriešinimą riedėjimui. Kompiuterinės technologijomis optimizuoti makro blokai padidina padangos sąlyčio plotą su kelio danga taip pagerinant valdymą stabdant, važiuojant dideliu greičiu ar keičiant eismo juostą.  Be to, jų dėka, suteikiamas žymiai geresnis stabilumas – šios padangos puikiai sukibima net ekstremaliose situacijose.

Vasarinės padangos

 

 

 

Sport Contact 3 


 Continental Sport Contact 3

Сontinental Sport Contact 3 – aukštos kokybės vasarinės padangos, užtikrinančios saugumą važiuojant dideliu greičiu. Asimetrinio protektoriaus rašto dėka užtikrinamas trumpesnis stabdymo kelias, puikus valdymas ir tikslus vairavimas, o elastingas gumos junginys ir unikalus protektoriaus griovelių gylis suteikia maksimalų sukibimą bet kokiomis sąlygomis. Standžios išilginės protektoriaus briaunos užtikrina geresnes stabdymo savybes ir suteikia trumpesnį stabdymo kelią. Atliekant staigius manevrus protektoriaus briaunos yra veikiamos šoninės jėgos. Kampuoti padangos kraštai, stabilizuodami protektoriaus briaunas, sumažina deformaciją  ir taip padidina vairavimo tikslumą

Vasarinės padangos

 

 

Sport Contact 5


 Continental Sport Contact 5

Continental sukūrė padangas, kurios vienodai tinkamos sportiniams automobiliams ir visureigiams. Kurdami Continental Sport Contact 5 vasarines padangas, Continental inžinieriai padarė didelę pažangą. Šis padangų modelis ContiSportContact 3 patobulinimas. Naujosios vasarinės padangos pasižymi puikiu valdomumu ir maksimaliu sukibimu visomis sąlygomis. Specialiomis technologijoms sukurtas Black Chili gumos mišinys, naudojamas lenktyninių automobilių padangose, padidiną stabilumą ir greitai įkaitina padangas. Protektoriaus mišinio polimerai kartu su nano dalelėmis pagerina padangos elastingumą. Be to, specialios dervos suteikia optimalią sąveiką tiek su šlapia tiek su sausa kelio danga  taip užtikrinant trumpesnį stabdymo atstumą. Elastinių makro blokų, esančių šonininėje protektoriaus srityje, ir tvirtos centrinės protektoriaus briaunos dėka padangos prisitaiko prie besikeičiančių kelio paviršių. Tai užtikrina puikų sukibimą ir stabilumą.

Vasarinės padangos

 

 

Cross Contact UHP 


 Continental Cross Contact UHP

Continental Cross Contact UHP – sportinės vasarinės padangos, skirtos aukšos kokybės sportinėms transporto priemonėms. Specialus Bionic (lt. bioninis) kontūras susiaurina padangą jai judant, ir išplečia stabdant. Tai sumažina stabdymo kelią ir užtikrina didesnį stabilumą posūkiuos. Asimetrinis protektoriaus raštas ir griežtas išorinis profilis garantuoja išskirtinį stabiluma posūkiuose. Keturi arba penki (priklausomai nuo padangos pločio) žiediniai drenažo grioveliai užtikrina puikią apsaugą nuo slydimo. 

Tvirti antgaliai, esantys ant išorinės padangos dalies, susieti kartu su protektoriaus grioveliais, suteikia vairavimo tikslumo ir stabilumo, taip pat geras sukibimo ir stabdymo savybes, o specialus padangos kontūras sukuria didesnį kontaktinį plotą su kelio danga, todėl sutrumpėja stabdymo atstumas ir atsiranda didesnis stabilumas įveikiant posūkius.

 Vasarinės padangos

 

 

Cross Contact LX 2 

 

Continental Cross Contact LX 2

Naujosios Continental Cross Contact LX 2 vasarinės padangos visureigiams su dar didesne sauga. Šios vasarinės padangos puikiai tinkamos tokiems automobiliams kaip Evoque, Quashqai ir Toureg. Continental Cross Contact LX 2 padangos suteikia iki 6 %  geresnį stabdymą, 3 % geresnį valdymą ir iki 10 % didesnį atsparumą važiuojant bekėlės paviršiaus (palyginus su šio modelio pirmtakėmis Continental Cross Contact LX 2). Continental inžinieriai naujajame padangų modelyje pagerino ir pasipriešinimo riedėjimui savybes, todėl Cross Contact LX 2 vasarinės padangos pasižymi iki 25 % ilgesniu tarnavimo laiku.

Vasarinės padangos

 

 

 

4x4 Contact

 

Continental 4x4 Contact

4x4 Contact – Premium klasės universalios visureigių padangos. Šios padangos, kaip originali komplektacija, naudojamos BMW, Mercedes Benz ir Porsche transporto priemonėms, o ratlankio skersmens dydis tinkamas ir lengviesiems sunkvežimiams. Gumos mišinyje esančio silicio dėka pagerinama trauka esant šaltam orui. Padangų konstrukciją sudaro dvigubi plieniniai diržai, taip suteikiant padangoms vienodą dėvijimąsi ir ilgesnį tarnavimo laiką. 

Specialiomis kompiuterinėms technologijomis sukurtas protektoriaus raštas sumažina triukšmą ir suteikia komfortišką važiavimą. Platūs išilginiai ir skersiniai protektoriaus grioveliai užtikrina puikią apsaugą nuo slydimo.

Vasarinės padangos 

CONTINENTAL žieminės padangos

 


Cross Contact  Winter

 

Continental Cross Contact Winter

Сontinental Cross Contact Winter – premium kalsės žieminės padangos visureigiams, užtikrinančios omtimalų saugumą ir vairavimo malonumą ekstremaliomis žiemos sąlygomis. Pažangaus silicio junginio dėka šios žieminės padangos suteikią puikią trauką ir stabdymo efektyvumą ant apledėjusios ir šlapios kelio dangos. Platūs žiediniai protektoriaus grioveliai apsaugo nuo slydimo ir užtikrina mažesni pasipriešinimą riedėjimui. Stiprūs šoniniai protektoriaus blokai užtikrina puikų valdymą ant šlapios kelio dangos, o specialios gilios įpjovos apsaugo nuo akvaplanavimo. СontiCrossContact padangų modelis palyginti neseniai atsirado rinkoje, tačiau jau spėjo pelnyti nemažai apdovanojimų ir pasiekti aukštus reitingus nepriklausomose pirmaujančių automobių žurnalų ir klubų bandymuose.

Žieminės padangos

 

 

 

 

Winter Contact TS 800

 

Continental Contact TS 800

Continental Winter Contact TS 800 - premium klasės žieminės padangos, pasižyminčios saugumu ir komfortu, idealios mažiems ir kompaktiškiems automobiliams. Continental Winter Contact TS 800 žieminės padangos užtikrina stabilumą, geresnį valdymą posūkiuose ant šlapios ir apledėjusios kelio dangos. Naujas optimizuotas korio struktūros protektoriaus raštas Winter Contact TS 800 žieminėms padangos suteikia standumo bei geresnį ir saugesnį valdymą ant sausos kelio dangos. V formos protektoriaus dizainas su išilginiais ir šoniniais grioveliais pagreitina vandens išskaidymą taip sumažinant praslydimo pavojų. Kompaktiški protektoriaus blokeliai suteikia didesnį kontaktą su apledėjusia kelio danga ir ženkliai pagerina stabdymo efektyvumą ant ledo. 


Žieminės padangos

 

 


Winter Contact TS 810

 

Continental Winter Contact TS 810

Continental Winter Contact TS 810 – premium klasės žieminės padangos vidutinės ir aukštos klasės transporto priemonėms. Šios Continental žieminės padangos sukurtos siekiant užtikrini geras stabdymo, valdymo ir komforto savybes bei dar didesnę ridą. Patobulintų Continental Winter Contact TS 810 charakteristikų ir sutiprintų rantytų vidurinių blokų, kuriuos skiria gilūs grioveliai, dėka šios žieminės padangos pasižymi geresniu sukibimu ant sniego. Asimetrinis protektoriaus raštas su 20% platesnėmis lamelėmis padidina trauką ant sniego. Specialių lamelių skirtukų dėka ženkliai pagerinamas sukibimas ir stabilumas posūkiuose ant sniego. Siekiant sumažinti slydimo riziką, atsižvelgiant į padangos plotį, buvo pritaikyta speciali protektoriaus koncepcija: iki 215 mm pločio Continental TS 810 žieminės padangos turi 3 pagrindinius griovelius, o nuo 225 mm ir platesnės – 4 griovelius. 

 Žieminės padangos

 

 


Winter Contact TS 830 P

 

Continental Winter Contact TS 830 P

Continental Winter Contact TS 830 P aukščiausios klasės žieminės padangos, skirtos ekstremalioms žiemos sąlygoms. Protektoriaus bloko standumas ir išskirtinis dizainas su daug mažų griovelių padidina stabdymo efektyvumą ant apledėjusios ir apsnigtos kelio dangos. Išilginiai centriniai protektoriaus grioveliai suteikia puikų vandens drenažą taip apsaugant nuo praslydimo rizikos. Didelis skaičius blokų ir griovelių centrinėje padangos protektoriaus dalyje užtikrina puikų sniego išvalymą iš padangos protektoriaus ir optimalų sukibimą. Standūs Continental Winter Contact TS 830 P žieminių padangų protektoriaus blokai sukurti taip, kad tolygiai paskirstytų slėgį padangose, taip užtikrinant  mažesnį padangos dėvėjimąsi ir ilgesnį tarnavimo laiką.             


Žieminės padangos

 

 

 

Winter Contact TS 850


Continental Winter Contact TS 850

 

Continental Winter Contact TS 850 – aukščiausios klasės žieminės padangos kompaktiškiems ir vidutinio dydžio automobiliams, pasižyminčios dar labiau patobulinta struktūra ir eksploatacinėmis savybėmis nei jų pirmtakės Continental TS 830 žieminės padangos. Didelis skaičius blokinių kraštelių ir lamelių padidina sukibimo ir stabdymo savybes ant sniego ir ledo. Papildomi lamelių kraštai prasiskverbia pro ant ledo susiformavusią vandens plėvelę, tai lemia išskirtinį stabdymo efektyvumą. Specialios lankstesnės sandaros Continental TS 850 šoninės sieneles padeda sunaudoti mažiau energijos taip užtikrinant 10 % mažesnį pasipriešinimą riedėjimui nei pirmtakės ir puikų valdymą. 

Žieminės padangos