Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Dešimt dalykų, kuriuos automobilių vairuotojai turėtų padaryti prieš žiemą

 

03

Dešimt dalykų, kuriuos automobilių vairuotojai turėtų padaryti prieš žiemą

 

Tinkamos žieminės padangos. Pasirūpinkite tinkamomis ir žiemai pritaikytomis padangomis jūsų automobiliui. Įvertinkite kokiais keliais tenka kasdien važinėti, galbūt reikėtų pagalvoti ir apie dygliuotas padangas?

 

Patikrinti automobilio žibintus. Kadangi žiemą temsta greičiau ir kelio matomumas suprastėja, pasirūpinkite, kad automobilio šviesos būtų tinkamai sureguliuotos.

 

Silikoniniu purškalu sutepti visas gumines tarpines. Atšalus orams, ši paprasta procedūra užtikrins, kad jūsų automobilio durelės, bagažinė ar variklio dangtis neprišaltų.

 

Į automobilio durelių spynelę įpurkšti specialaus skysčio. Tuomet būsite tikri, kad visi mechanizmai veiks, net ir didžiausiu šalčiu.

 

Patikrinti akumuliatoriaus krovimą. Paspaudus šaltukams, tai viena ir dažniausių problemų su kuriomis susiduria vairuotojai. Todėl rekomenduojama apsilankyti pas automobilių elektriką, kuris patikrins ar generatorius užtektinai įkrauna akumuliatorių ir ar jis vis dar yra tinkamas naudoti.

 

Patikrinti aušinimo skystį. Skystį rekomenduojama keisti kas tris metus, o jei įsigijote naudotą automobilį, aušinimo skystį pakeiskite nauju. Taip pat turite specialiu prietaisu patikrinti ar jūsų automobilio aušinimo skystis nėra per daug atskiestas vandeniu ir žiemą jis neužsals.

 

Pakeisti langų plovimo skystį. Prie minusinės temperatūros vasarinis skystis užšąla tuoj pat, todėl nelaukite pirmų šalčių ir skystį kuo greičiau keiskite į žieminį.

 

Pakaitinimo žvakės. Pakankamai dažnai dyzeliniai automobiliai žemesnėje temperatūroje sunkiai užsiveda, to priežastis – blogai veikiančios pakaitinimo žvakės. Tačiau jų pakeitimas nieko nepadės, jeigu seno variklio kompresija bus nedidelė.

 

Pakeiskite automobilio salono filtrą. Vienas iš labiausiai erzinančių dalykų tai yra šerkšnas ant langų iš vidaus. To galima išvengti pakeitus automobilio salono filtrą. Jei jis užsikišęs – langai rasoja, ko rezultate susikaupusi drėgmė virsta šerkšnu.

 

Patikrinkite automobilio valytuvus. Žiema iškart asocijuojasi su sniegu, šlapdriba ir tamsa, todėl pasirūpinkite valytuvais arba valytuvų gumelėmis.


Visos naujienos