Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 

Federal

 

Federal padangų kompanija buvo įkurta 1954 metais Taivane. Bendradarviavimas su tokiais gerai žinomais ir garsiais padangų gamintojais kaip Bridgestone (1960-1979 metais) ir Sumitomo (Dunlop)(1981-2000) davė būtiną ir stiprią techninę patirtį. Todėl šiandien Federal – atskiras prekinis ženklas, turintis daugiau nei 70 atstovybių visame pasaulyje.


       Federal padangos  Federal padangos  Federal padangos

 

Federal kompanija puikiai žinoma visame pasaulyje dėl savo produkcijos sukurtos specialiai sportiniams ir lenktyniniams automobiliams. Neskaitant to, Federal siūlo platų padangų asortimentą lengviesiems automobiliams, komerciniams sunkvežimiams ir visureigiams.

Federal padangos buvo apdovanotos už savo tiekiamos produkcijos kokybę tokių automobilių gamintojų  kaip Ford Motor Company, General Motors Corporation ir Honda.

 

                                   Federal          Federal           Federal

 

 

Vasarinės padangos

 

 

Formoza AZ01

Federal AZ01

Federal Formoza AZ01 – vasarinės padangos lengviesiems automobiliams, siūlančios didelį našumą, mažesnį triukšmą ir geresnį sukibimą su šlapia kelio danga. Formoza AZ01 vasarinės padangos – išsamių tyrimų ir naujų inžinerinių sprendimų bandymų rezultatas. Todėl kuriant šias padangas buvo siekiama išgauti geriausią efektyvumą, komfortą ir saugumą. Centrinė protektoriaus dalis suprojektuota taip, kad padidintų atsparumą akvaplanavimui.  Federal Formoza AZ01 vasarinės padangos pasižymi naujų triukšmą mažinančiu dizainu - 5 skirtingai suformuoti blokai užtikrina mažiausią triukšmo lygį. Standūs išoriniai protektoriaus grioveliai užtikrina vienodą oro slėgio paskirstymą visame padangos kontaktiniame paviršiuje taip suteikiant puikų valdymą ant sausos kelio dangos. Vidiniai lenkti protektoriaus grioveliai užtikrina puikią vandens evakuaciją iš padangos kontaktinės zonos su kelio danga, taip suteikiant dar daugiau stabilumo ir saugumo važiuojant dideliu greičiu ir ant šlapios kelio dangos.

Vasarinės padangos

 

 

Formoza FD1Federal Formoza FD1

Federal Formoza FD1 - vasarinės padangos lengviesiems automobiliams, sukurtos atitinkti kasdienius važiavimo lūkesčius. Specialus protektoriaus gumos mišinys užtikrina ilgesnį padangų tarnavimo laiką ir didesnį komfortą važiuojant nelygiais paviršiais. Dideli patobulinti protektoriaus grioveliai suteikia puikią vandens evakuacija iš padangos kontaktinės zonos su kelio danga taip apsaugant nuo praslydimo. Plačių šoninių blokelių dėka užtikrinamas geresnis sukibimas posūkiuose ir didesnis saugumas. Federal Formoza FD1 vasarinės padangos pasižymi minimaliu triukšmo lygiu, todėl suteikia neprilygstamą komfortą ir mažesnes kuro sąnaudas.

Vasarinės padangos


Formoza FD2Federal Formoza FD2

Federal Formoza FD2 - vasarinės padangos lengviesiems automobiliams. Formoza FD2 vasarinės padangos yra Federal FD1 modelio patobulinimas, todėl pasižymi dar mažesniu triukšmo lygiu išlaikydamos visas kitas valdymo savybes. 3/1 novatoriška protektoriaus griovelių konstrukcija sumažina važiavimo keliamą vibraciją. Platesnė centrinė padangos dalis padidina stabilumą, o platūs apskritiminiai grioveliai užtikrina greitą vandens pašalinimą iš padangos paviršiaus, todėl suteikia saugų vairavimą ant šlapios kelio dangos.

Vasarinės padangos


Couragia SUFederal Couragia SU

Federal Couragia SU – aukštos kokybės padangos, skirtos visureigiams. Federal Couragia SU padangos tinka kasdieniniam važiavimui asfaltuotais keliais visais sezonais. Stilingas protektoriaus raštas ir padangos dizainas užtikrina aukščiausią trauką, sukibimą ir tolygų nusidėvėjimą. Platūs V formos protektoriaus grioveliai padidina vandens išstūmimo iš padangos protektoriaus galimybes taip apsaugant nuo praslydimo rizikos. Didelių šoninių protektoriaus blokų dėka pagerinamas valdymas ir užtikrinimas geresnis sukibimas. Federal Couragia SU padangos sustiprintos specialu plieno rutuliukų užpildu, taip suteikiant didesnį stabilumą ir saugumą važiuojant dideliu greičiu, o unikalus protektoriaus lamelių išdėstymas užtikrina maksimalų važiavimo komfortą.

 Vasarinės padangos


Couragia F/XFederal Couragia FX

Federal Couragia F/X – vasarinės visureigių padangos. Pagrindinis tikslas, kuriant Couragia F/X, kad tiktų didelio galingumo automobiliams. Asimetrinio protektoriaus rašto ir specialių vidinių ir išorinių padangos zonų dėka suteikiamas komfortiškas ir malonus važiavimas ir valdymas. 4 pagrindiniai grioveliai pagerina vandens pašalinimą iš padangos kontaktinės zonos su kelio danga, taip apsaugant nuo praslydimo rizikos ir suteikiant didesnį stabilumą. Centrinė protektoriaus dalis sukurta užtikrinti mažesnį padangų dėvėjimąsi ir diesnį komfortą. Dideli ir standūs šoniai protektoriaus blokai padidina kontaktą su kelio paviršiumi, taip suteikiant tikslesnį valdymą ir didesnį sukibimą ant sausos kelio dangos. Specialios blokų įpjovos efektyviai mažina važiavimo keliamą triukšmą.

Vasarinės padangos

 

 

SS 595Federal SS 595

Federal SS 595 – ypač didelio našumo (angl.Ultra High Performance) vasarinės padangos, skirtos sportiniams ir galingiems automobiliams. Agresyvaus dizaino V formos protektorius ir specialus silicio junginys, esantis gumos mišinyje, suteikia atsparumą akvaplanavimui, maksimalų sukibimą, kontrolę stabdant ir posūkiuose. Federal SS 595 vasarinės padangos užtikrins neprilygstamą važiavimo komfortą tarp savo klasės padangų.

Vasarinės padangos

 

 

 

SS 595 R-SRFederal SS 595 RSR

Federal SS 595 R-SR - sportinių automobilių vasarinės padangos, pasižyminčios žemu profiliu. Šios padangos yra numeris vienas reikalaujantiems greito startavimo ir tikslaus važiavimo. Asimetrinio  V formos protektoriaus rašto dėka pagerinamas vandens išstūmimas iš padangos paviršiaus, siekiant išvengti praslydimo posūkiuose važiuojant dideliu greičiu. Plačiakampiai grioveliai padidina bloko standumą, taip pagerinant šoninį stabilumą, sukibimą ir trauką. 

Vasarinės padangos

 

 

 

SS 595 EvoFederal SS 595 Evo

Federal 595 EVO – vasarinės padangos, skirtos važiavimui asfaltuotais keliais. Pažangiomis technologijomis sukurto 3D protektoriaus dizaino dėka užtikrinamas puikus valdymas važiuojant agresyviu stiliumi. Speciali „Groove within Groove“ technologija ir 4 pagrindiniai grioveliai suteikia išskirtines vandens sklaidos galimybes, todėl šios padangos pasižymi tikslumu posūkiuoe, išskirtiniu sukibimu, greita reakcija ir kontrole važiuojant dideliu greičiu. Unikalus 2/1 protektoriaus griovelių išdėstymas sumažina triukšmą važiuojant dideliu greičiu. Dideli ir standūs šoniniai blokeliai suteikia stabilumo, o padangų šonai papuošti "liepsnojančiomis įpjovomis" - išskirtinę išvaizdą.

Vasarinės padangos

Žieminės padangos

 

 

Himalaya WS2 Federal Himalaya WS2

Federal Himalaya WS2 – žieminės padangos, pasižyminčios puikiomis eksploatacinėmis savybėmis sudėtingomis žiemos sąlygomis. Unikalus protektoriaus gumos junginys užtikrina važiavimo stabilumą, o V formos grioveliai pagerina protektoriaus standumą taip mažinant netolygų padangos nusidėvėjimą esant didelei apkrovai. Specialus protektoriaus griovelių išdėstymas suteikia veiksmingą apsaugą nuo praslydimo važiuojant per pažliugusį sniegą, saugų eksploatavimą ir žemą triukšmo lygį. 

Žieminės padangos

 

 

 

Himalaya SUVFederal Himalaya SUV

Federal Himalaya SUV – žieminės dygliuojamos padangos, sukurtos visureigiams. Unikalus protektoriaus dizainas su daug zigzago formos lamelių  ir stambių aštriakampių blokelių suteikia puikią sniego ir vandens evakuaciją. Besiūlio nailono audinio dėka, tolygiai paskirstoma padangos apkrova, todėl sumažinamas jų dėvėjimasis. Specialus gumos mišinys suteikia padangai elastingumo, todėl padidinamas padangos kontaktinis plotas su kelio danga. Dygliuotas Federal Himalaya SUV padangos dizainas padidina valdymo efektyvumą ekrstremaliomis žiemos sąlygomis ant apsnigtos ir apledėjusios kelio dangos.

Žieminės padangos