Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 

GOODYEAR PADANGOS

Goodyear padangos

 

„Goodyear“ kompanijos istorija prasidėjo jau 1898 metais Ohajo valstijoje. Jos įkūrėjas yra F. Seiberlingas, o kompanija pavadinta pioneriaus, išradusio vulkanizavimą, Charleso Goodyearo garbei. Iš pradžių „Goodyear“ gamino pasagas, pokerio žetonus, dviračių ir vežimų padangas, o 1926 metais tapo didžiausia pasaulyje gumos gamintoja.

 

        Goodyear padangos          Goodyear padangos

Kompanija gavo daugybę laimėjimų ir šiandien laikoma didžiausia pasaulyje padangų gamintoja. Savo veiklą vysto net 6 žemynuose, o produkcijos apimtys siekia daugiau nei 15 milijardų JAV dolerių kasmet.

„Goodyear“ veiklos strategija – gaminti tokias padangas, kokių nori klientai.

 

    Goodyear padangos   Goodyear padangos   Goodyear padangos

Įdomūs faktai apie "Goodyear":

- 1909 metais sukurta pirmoji pneumatinė guminė lėktuvo padanga;

- 1921 metais pagaminta pirmoji bekelės padanga visureigiams;

- 1929 metais „Goodyear“ kompanija Ohajuje pastatė didžiausią pasaulyje dirižablių doką.

- 1947 metais „Goodyear“ sukurtos pirmosios nailoninės padangos;

- 1963 metais „Goodyear“ pagamina milijardąją padangą;

- 1970 metais „Goodyear“ XLT- pirmosios padangos Mėnulyje sumontuotos ant „Apollo 14“ MĮT.

 

 

 

GOODYEAR Vasarinės padangos

 

ExcelencePadangos pigiau

 

Goodyear Excelence – aukščiausios kokybės vasarinės padangos, tinkančios daugumai transporto priemonių. Goodyear Excelence vasarinės padangos sukurtos važiavimo saugumui, komfortui bei našumui. Polimerinis gumos mišinys užtikrina puikų padangos sukibimą tiek su šlapia tiek su sausa kelio danga, o spiralinės perdangos dėka padangos mažiau dėvisi. Specialus dvigubų blokų išdėstymas sumažina triukšmo lygį , taip suteikiant tylesnį ir patogesnį važiavimą.

 

Goodyear vasarinės padangos

 

 

 

 

Cargo G26Goodyear Cargo G26

 

Goodyear Cargo G26 – vasarinės naujos kartos padangos lengviesiems sunkvežimiais bei furgonams. Šios vasarinės padangos pasižymi žemu triukšmo lygiu, dar geresniu našumu bei didesne rida. Dvejopo spindulio protektoriaus kontūro dėka užtikrinamas geresnis valdymas važiuojant šlapia kelio danga. Kaip originali automobilio komplektacija šios padangos naudojamos tokiems automobiliams kaip Isuzu Grafter, Renault Traffic, Ford Transit. Tvirtų ir standžių šoninių protektoriaus blokų dėka pagerinamas valdymas posūkiuose. Cargo 26 vasarinės sunkvežimių padangos puikiai atlaiko dideles apkrovas, o slėgis padangose paskirtstomas tolygiai, todėl padangos mažiau dėvisi. Optimizuoto protektoriaus rašto su specialaus dizaino įpjovomis dėka, sumažinamas padangų keliamas triukšmas, taip suteikiant tylesnį ir patogesnį važiavimą. Gilūs protektoriaus grioveliai sukurti taip, kad greitai ir efektyviai išskaidytrų vandenį iš padangos kontaktinės zonos su kelio danga.

 

Goodyear vasarinės padangos

 

 

 

 

 

Cargo MarathonGoodyear Cargo Marathon

 

Goodyear  Cargo Marathon  aukštos kokybės vasarinės lengvųjų sunkvežimių padangos, sukurtos sutelkiant dėmesį į triukšmo, komforto bei geresnės traukos aspektus. Cargo Marathon vasarinės padangos užtikrina dar geresnį sukibimą ir valdymą. Plačių išilginių griovelių dėka greitai išsklaido vandenį, todėl yra atsparios slydimui šlapia kelio danga. Silicio gumos mišinio ir specialių protektoriaus įpjovų dėka užtikrinamas optimalus sukibimas ir didesnis saugumas važiuojant ant šlapios kelio dangos, neprarandant traukos.

Kaip originali automobilio komplektacija šios vasarinės lengvųjų sunkvežimių padangos naudojamos tokiems automobiliams kaip VW75, Fiat Doblo-Facelift, Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter.

 

Goodyear vasarinės padangos

 

 

 

 

DuragripGoodyear Dura Grip

 

Goodyear Duragrip  naujos konstrukcijos vasarinės padangos šiuolaikininiams miesto bei šeimos automobiliams, pasižyminčios kuro sąnaudas mažinančiomis sąvybėmis. Asimetrinio protektoriaus dizaino dėka užtikrinamas geras valdymas esant šlapiai kelio dangai. Kaip originalią automobilio komplektaciją šias padangas naudoja tokiems automobiliams kaip Lancia Ypsilon, Peugeot 206+, Citroen C3, Fiat 500, Renault Clio 4, Ford Fiesta ir daugeliui kitų.  Specialiosios Goodyear „3D-BIS“  technologijos dėka padidinamas padangos kontaktas su kelio paviršiumi, taip suteikiant tikslesnį valdymą. Standi padangos šoninė sritis padeda užtiktikrinti stabilumą posūkiuose. DuraGrip protektoriaus raštas sukurtas taip, kad efektyviai pašalintų vandenį iš padangos paviršiaus ir sumažintų praslydimo riziką.

 

Vasarinės padangos

 

 

 

 

Efficientgrip


Goodyear Efficientgrip Goodyear Efficientgrip  tai naujos kartos ypač mažo pasipriešinimo riedėjimui vasarinės padangos, kurios padeda sumažinti degalų sąnaudas. Silicio protektoriaus gumos mišinys bei daugiafunkcis raštas užtikrina geresnį stabdyma esant šlapiai kelio dangai bei didesnę ridą. Goodyear Efficient Grip yra aplinką tausojančios vasarinės padangos. Kaip originalią automobilio komplektaciją šias padangas naudoja tokiems automobiliams kaip VW Tiguan, Lancia Delta, BMW 3-series, GM-Opel Astra, Rolls Royce Ghost, Fiat 500 ir daugeliui kitų.

Specialių protektoriaus įpjovų ir unikalaus rašto dėka iš padangos paviršiaus efektyviai pašalinimas vanduo. Goodyear Efficient Grip vasarinės padangos (lyginant tos pačios klasės padangas) pasižymi geresnėmis stabdymo charakteristikomis ant šlapios kelio dangos. Optimizuoto protektoriaus rašto su specialaus dizaino blokeliais dėka, sumažinamas padangų keliamas triukšmas, taip suteikiant tylesnį ir patogesnį važiavimą. Specialus protektoriaus mišinys sukurtas  taip, kad padangos riedėtų suvartodamos mažiau energijos. 

 

Padangos pigiau

 

 

 

Efficientgrip PerformanceGoodyear EfficientGrip Performance

 

Goodyear EfficientGrip Performance – vasarinės padangos, pasižyminčios dar geresnėmis sukibimo su šlapia kelio danga savybėmis. Šios vasarinės padangos, pagal Europos Sąjungos reglamentuotą padangų ženklinimą,  atitinka aukščiausius A klasės reikalavimus. Specialios „Active Braking“ technologijos dėka, Goodyear EfficientGrip Performance vasarinės padangos geriau sukimba su kelio paviršiumi taip sutrumpinant stabdymo atstumą ant šlapios (8%) ir sausos (3%) kelio dangos. 

Naujas protektoriaus pagrindas, sukurtas naudojant „Fuel Saving“ technologiją, sumažina padangos energijos vartojimą. Efficident Grip vasarinės padangos pasižymi net iki 18 % mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, taip efektyviai taupant kuro sąnaudas.

 

Goodyear vasarinės padangos

 

 

 

Efficientgrip Compact Goodyear EfficientGrip Compact

 

Goodyear EfficientGrip Compact – vasarinės padangos, pasižyminčios patvarumu, degalų taupymu ir saugumu. Naujų, dvigubai platesnių protekoriaus įpjovų ir didelių blokelių su smailais krašteliais dėka efektyviai pašalinamas vanduo iš padangos paviršiaus taip suteikiant geresnes stabdymo charakteristikas tiek ant šlapios tiek ant sausos kelio dangos. Užapvalinti protektoriaus grioveliai neleidžia kauptis vandeniui, todėl užtikrina atsparumą praslydimo rizikai. Specialių patobulintų komponentų ir struktūros dėka padangos pasižymi 5% mažesniu svoriu, todėl padidėja padangų tarnavimo laikas ir sumažėja kuro sąnaudos.

 

Padangos pigiau

 

 

 

Eagle LS2Goodyear Eagle LS2

 

Goodyear Eagle LS2aukštos kokybės vasarinės padangos, sukurtos siekiant užtikrinti sklandų, tylų važiavimą bei puikią trauką esant net nedideliam sniegui. Šios padangos puikus pasirinkimas daugeliui prabangių sedanų, taip pat naudojamos kaip mikroautobusų, visureigių originali įranga.

 

Padangos internetu

 

 

 

F1 AsymmetricGoodyear F1 Asymmetric

 

Goodyear F1 Asymmetricaukštos kokybės galingų transporto priemonių vasarinės padangos, sukurtos siekiant užtikrinti efektyvų ir saugu važiavimą. „Racing“ gumos mišinio dėka užtikrinamas geresnis sukibimas važiuojant tiek sausa tiek šlapia danga, o išskirtinė „Active Cornergrip“ technologija padeda užtikrinti geresnį valdymą šlapiame kelyje. Šių padangų efektyvumą bei puikias vairavimo galimybes pripažino „Porsche“ ir kiti automobilių gamintojai. 

Padangos internetu

 

 

 

F1 Asymmetric 2

 

Goodyear F1 Asymmetric 2Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 – vasarinės padangos, skirtos labai galingiems automobiliams. Šios Goodyear padangos pasižymi daug trumpesniu stabdymo keliu, efektyvesniu degalų vartojimu ir puikiomis valdymo charakteristikomis. Kaip originalią automobilio komplektaciją šias padangas naudoja tokiems automobiliams kaip VW Tiguan, Lancia Delta 844, Opel Insignia Epsilon 2, Land Rover Range, Fiat 500, Fiat Bravo, Audi (A6, A7, A8, Q3), Mercedes-Benz (C-Class, E-Class) ir daugeliui kitų. 

Active Braking“ technologijos dėka pasiekiamas daug trumpesnis stabdymo atstumas. Ši technologija suteikia didesnę kontaktinę zoną su kelio danga. Remiantis Goodyear atliktais bandymais, Eagle F1 Asymmetric 2 vasarinės padangos sustabdo net 3 metrais arčiau ant šlapios kelio dangos ir 2 metrais arčiau esant sausai kelio dangai, palyginti su konkurentėmis. 

Specialaus siliciu papildyto gumos mišinio dėka padidinamas valdymas ant sausos ir šlapios kelio dangos. Sustiprintos padangų konstrukcijos dėka užtikrinamas tikslus važiavimas net esant dideliam greičiui. 

 

Vasarinės padangos

 

 

F1 Asymmetric SUVGoodyear F1 Asymmetric SUV

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV – vasarinės padangos, skirtos aukštos klasės visureigiams. Kaip originalią automobilio komplektaciją šias padangas naudoja tokiems automobiliams kaip VW Tiguan, Porsche Cayenne, Audi Q7, Land Rover Range Rover Sport.  Goodyear  Eagle F1 Asymmetric  SUV vasarinės padangos sukurtos naudojant „Active CornerGrip“ technologiją bei specialų lenktynėse naudojamą gumos mišinį, todėl užtikrina didesnį sukibimą ir važiavimo efektyvumą ir stabilumą posūkiuose važiuojant dideliu greičiu. Asimetrinis protektoriaus dizainas sukurtas taip, kad efektyviai pašalintų vandenį iš padangos kontaktinės zonos su kelio danga ir apsaugant nuo akvaplanavimo rizikos. Optimizuoto protektoriaus rašto su specialaus dizaino blokeliais dėka, sumažinamas padangų keliamas triukšmas, taip suteikiant tylesnį ir patogesnį važiavimą.

 

Goodyear vasarinės padangos

 

 

 

 

Wrangler HPGoodyear Wrangler HP

 

Goodyear Wrangler HP – keturių varomųjų ratų transporto priemonių padangos, skirtos važiavimui bet kokiomis oro sąlygomis. „SmartTRED Weather Reactive“ technologija suteikia optimalias eksplotacines savybes. Gilūs ir platūs grioveliai greitai išsklaido vandenį bei pašalina purvą suteikdami atsparumą slydimui šlapia kelio danga ir maksimalų padangos sukibimą važiuojant bekele. Specialių blokų dizainas užtikrina tylų važiavimą. 

Padangos internetu

 

 

 

 

GOODYEAR Žieminės padangos

 

 

Ultra Grip ExtremeGoodyear Ultra Grip Extreme

 

Goodyear Ultra Grip Extreme - dygliuotos žieminės padangos, pakeitusios 2007 metų modelį. Naudojant šias padangas pasiekiamas geresnis stabdymas ant ledo. „Twin Grip“ gumos mišinio dėka užtikrinama didesnė rida bei geras valdymas ant sniego, ledo bei sauso asfalto. Goodyear Ultra Grip žieminės padangos suteikia išskirtinę kontrolę visomis žiemos sąlygomis. Patvaresnis ir elastingesnis vidinis gumos sluoksnis padeda išlaikyti oro slėgį viduje ir tvirtesnį dyglių įtvirtinimą. Visas protektoriaus paviršius yra dengtas trijų dimensijų prizmės formos grioveliais, pasižyminčiais savaiminio blokavimo savybe. Tai didina atsparumą nuo išorinės deformacijos ir kitokios neigiamos įtakos. Sudėtyje nėra aukšto aromatingumo alyvų. 

Goodyear žieminės padangos

 

 

 

Ultra Grip 500Goodyear Grip 500

 

Goodyear Ultra Grip 500 - žieminės pilnai dygliuotos visureigių padangos. Šių padangų gamyboje taikoma SATS technologija ir IOW protektoriaus koncepcija nulemia stabilią dyglių padėtį keičiantis oro sąlygoms. Optimalus dyglių išdėstymas suteikia maskimalią trauką ir sumažintą triukšmo lygį. Sudėtyje nėra aukšto aromatingumo alyvų. 

 

Žieminės padangos

 

 

 

 

Eagle Ultra Grip GW3Goodyear Eagle Ultra Grip GW3

 

Goodyear Eagle Ultra Grip GW3 - žieminės nedygliuotos padangos, skirtos galingiems sportiniams kupe ir sedanams. Šios žieminės padangos kurtos siekiant suderinti gerą trauką ant sniego arba ledo. Specialiom V-TRED technologijom sukurto kryptinio protektoriaus dizaino dėka didinama trauka ir atsparumas akvaplanavimui važiuojant šlapiais ar purvu padengtais keliais. Šoniniai apvalūs kraštai ir atskiri tarpiniai protektoriaus blokai pagerina valdymą ant šlapio ir sauso paviršiaus, o centriniai protektoriaus stabilumo grioveliai suteikia nuolatinį kontaktą su paviršiumi ir stabilumą greitkelyje. Visi protektoriaus struktūros elementai išdėstyti taip, kad užtikrintų didžiausią sukibimą su sniegu. Visos Goodyear Ultra Grip Performance padangos atitinka griežčiausius žieminėms padangoms keliamus industrinius eksploatacinius reikalavimus. Šioms žieminėms padangoms yra suteiktas „Snowflake-on-the-mountain“ ženklas.

Žieminės padangos

 

 

 

Cargo Ultra GripGoodyear Cargo Ultra Grip

 

Goodyear Cargo Ultra Grip - žieminės dygliuotos padangos. Šioms Goodyear padangoms būdingas plieno karkasas ir gamyboje naudojama „Unitsteel“ technologija, kurios pagalba yra padidinamas automobilio valdymo galimybės esant didelėms apkrovoms. Tankūs plieniniai kordai suteikia gerą valdymą ir stabilumą žiemą. Naudojant šias padangas yra pasiekiamas geresnis stabdymas ir trauka šlapiame ar net apledėjusiame kelyje. Goodyear Cargo Ultra Grip padangos yra atsparios akvaplanavimui. Padangos triukšmo lygis yra sumažintas iki minimalaus, todėl kelionė tampa itin maloni. Padangos yra tinkamos naudoti pačiomis ekstremaliausiomis žiemos sąlygomis. Optimizuotas gumos mišinys puikiai tinka itin žemoje temperatūroje. Kryptinis protektoriaus dizainas ir optimalus blokų išdėstymas palengvina vandens pašalinimą iš padangos. Platūs šoniniai kraštai didina stabilumą.

Goodyear žieminės padangos

 

 

 

Ultra Grip Ice+Goodyear Ultra Grip Ice+

 

Goodyear Ultra Grip Ice+  yra aukščiausios kokybės nedygliuotos žieminės padangos, puikiai pritaikytos Šiaurės šalių žiemos sąlygoms. Silicio pagrindo protektoriaus mišinys padeda sustiprinti trauką važiuojant sniegu. Standi protektoriaus struktūra prailgina protektoriaus tarnavimo laiką ir valdymą. Tankūs plieniniai kordai sustiprina trauką ant sniego, o platūs šoniniai kraštai skatina vienodą padangų devėjimąsi. Naudojant Goodyear padangas yra užkertamas kelias akvaplanavimo galimybei."Active Grip“ technologija pagerina važiavimą visomis žiemos sąlygomis. Didelis įpjovų tankis ir sukibimo su sniegu technologija užtikrina gerą sukibimą su apsnigta kelio danga. Specialios įpjovos ir gerai sukimbantis V formos dizaino protektorius padeda veiksmingai stabdyti šlapiame kelyje ir puikiai pašalinti vandenį ir purvą iš padangos paviršiaus taip suteikiant apsaugą nuo praslydimo. Nepriklausoma testavimo organizacija „Test World“ 2010 metais atliko „UltraGrip Ice+“ žieminių padangų bandymus Prancūzijoje ir Suomijoje. Šios žieminės padangos atsidūrė pirmoje vietoje. UltraGrip Ice+ rezultatai ant ledo ir sniego buvo 3% geresni, o stabdymo atstumas 3% trumpesnis  nei pagrindinių konkurenčių. Sudėtyje nėra aukšto aromatingumo alyvų.

Goodyear žieminės padangos

 

 

 

Ultra Grip+ SUVGoodyear Ultra Grip+ SUV

 

Goodyear Ultra Grip+ SUV – aukščiausios klasės žieminės padangos visureigiams. Šis Goodyear padangų modelis pasižymi  puikia trauka ir valdymu visomis žiemos sąlygomis, atsparumu praslydimui ir geromis savybėmis važiuojant bekele. Goodyear „3D-BIS Technology” dėka užtikrinama gera trauka sudėtingiausiomis žiemos sąlygomis. Specialios tankios radialinės įpjovos suteikia patikimą sukibimą su apsnigtais ir apledėjusiais kelių paviršiais, o išilginiai grioveliai suteikia stabilumo važiuojant šlapia kelio danga. Padangos protektoriaus blokelių išdėstymas pritaikytas bekelės paviršiams įveikti, efektyviai pašalinant purvą ir sniegą, o plačių griovelių dėka užtikrinama apsauga nuo praslydimo pavojaus.

Goodyear žieminės padangos

 

 

 

Ultra Grip Ice ArcticGoodyear Ultra Grip Ice Arctic

 

Goodyear Ultra Grip Ice Arctic – premium klasės dygliuotos žieminės padangos, sukurtos arktinėms žiemos sąlygoms. Goodyear  Ulta Grip Ice Arctic  žieminės padangos pasižymi puikiu  sukibimu ir valdymu and ledo,  trumpesniu stabdymo atstumu važiuojant ant apsnigtos ir apledėjusios kelio dangos ir stabilumu važiuojant šlapia kelio danga. "Multi Control Ice“ naujos dyglių technologijos dėka užtikrinamas geresnis valdymas ant ledo. Specialios formos dygliai padidina stabdymo efektyvumą. yvumą. Unikalių V formos įpjovų dėka padidinama trauka ant apsnigtos kelio dangos, o specialių hidrodinaminių griovelių pagalba efektyviai pašalinamas vanduo iš padangos protektoriaus taip sumažinant akvaplanavimo galimybę. 

Goodyear žieminės padangos

 

 

Ultra Grip 8Goodyear Ultra Grip 8

 

Goodyear Ultra Grip 8 – aukščiausios klasės žieminės padangos, sukurtos taip, kad užtikrintų puikią trauką ant sniego. Šios Goodyear žieminės padangos, kaip originali komplektacija, naudojama VW CADDY, Mitsubishi Canter, Iveco Daily, Ford C-Max, BMW 1-series automobiliams. Goodyear „3D-BIS Technology” dėka užtikrinamas trumpesnis stabdymo kelias. Speciali blokelių sistema suteikia 1 metru trumpesnį stabdymo atstumą ant sniego palygint su konkutentėmis. Specialaus Goodyear žieminio gumos mišinio dėka šios Ultra Grip 8 žieminės padangos pasižymi patikimu sukibimu esant žemai temperatūrai ir lėtesniu dėvėjimusi. Dvigubos V formos įpjovos puikiai pašalina vandenį iš padangos protektoriaus tuo pačiu metu didinat sukibimą, taip užkertant kelią akvaplanavimo pavojui. 

Goodyear žieminės padangos

 

 

 

 

Vector 4S Goodyear Vector 4S

 

Goodyear Vector-4S – universalios padangos, pasižyminčios puikiomis savybėmis ištisus metus. Šios universalios padangos, kaip originali komplektacija, naudojama tokiems automobiliams kaip VW Caddy, Fiat 500I Trekking, Renault Captur, Audi A4, Ford C-MAX, GM-Opel Astra. Goodyear “Weather Reactive” technologijos dėka šios padangos puikiai prisitaiko prie kintančių oro sąlygų, o unikalus SmartTRED protektoriaus dizainas prisitaiko prie kelio dangos. Universalus gumos mišinys sukurtas taip, kad užtikrintų sukibimą ir žiemą ir vasarą. Specialių tankių 3D lamelių dėka, Vector 4S padangos pasižymi geresne trauka, o standūs protektoriaus blokeliai užtikrina stabilumą.

Goodyear žieminės padangos