Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Gt Radial Champiro 228 vasarinės padangos - išrinktos geriausiu pasirinkimu 2012

 

Gt Radial Champiro 228

Pirmaujanti nepriklausoma Australijos vartotojų organizacija „Choice“  testavo 18 skirtingų gamintojų  padangas. Teste buvo vertinamas stabdymas, važiavimas posūkiuose, riedėjimo keliamas triukšmas. GT Radial – viena sparčiausiai augančių padangų gamintojų visame pasaulyje, kuriai priklauso daugiau nei 300 mokslinių tyrimų ir plėtros darbuotojų. Kompanija gali didžiuotis aplenkusi tokius didžiausius padangų gamintojus kaip Dunlop, Goodyear, Michelin ir Kumho. Gt Radial Champiro 228 padangos pasirodė geriausiai surinkdamos 80 taškų iš 100 galimų ir buvo apdovanotos kaip  "pasirinkimas, ką pirkti geriausia".

Champiro 228 - vasarinės padangos, jungiančios degalų taupymą, pasipriešinimą riedėjimui, Premium klasės važiavimo komfortą ir aukščiausius saugos standartus.

 

Gt Radial Champiro 228

1. Nano technologijomis sukurto silicio junginio dėka sumažinamas pasipriešinimas riedėjimui ir užtikrinamas sukibimas tiek su šlapia tiek su sausa kelio danga.

2. 4 platūs išilginiai  grioveliai efektyviai pašalina vandenį iš padangos protektoriaus padėdami išvengti slydimo.

3. Centrinė protektoriaus dalis užtikrina stabilumą posūkiuose.

4. Pažangaus protektoriaus dizaino dėka suteikiamas tylus ir komfortiškas važiavimas. 

 

 

 

 

 

Lenktynių legenda ir keturis kartus Bathurst Australijoje vykstančių populiarių lenktynių nugalėtojas Allan Moffat taip pat rekomenduoja šias padangas.

GT Radial Champiro 228 padangų išmatavimai tinka Chevrolet Cobalt, Chrysler PT Cruiser, Dodge Caliber, Ford Focus, Honda CRV, Civic, Mazda 3, Nissan Sentra, Toyota Camry, Corolla, Volkswagen Golf ir daugeliui kitų transporto priemonių.

 

 

GT Radial Champiro 228 vasarines padangas rasite: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/vasarines-padangos?manufacturer=2358&protector=1776


Visos naujienos