Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Hankook tapo oficialiu UEFA Europos lygos rėmėju

 

Hankook UEFA Šių metų liepos 16 d. premium klasės padangų gamintojas Hankook maloniai pranešė, kad taps oficialu UEFA Europos lygos rėmėju 2012-2015 metų laikotarpiu.

„Mes džiaugiamės savo nauja partneryste su UEFA Europos lyga. Futbolo rėmimas – sudėtinė mūsų Europos marketingo strategijos dalis. Futbolo emocionalumas puikiai dera prie mūsų šūkio „Driving Emotion“ (liet. „Važiavimo emocijos“). UEFA Europos lygos turnyras – vienas iš reikšmingiausių ir emocionaliausių tarptautinio futbolo varžybose. Tai puiki proga mums sustiprinti savo prekės ženklo žinomumą, ypač „Ultra High Performance“ (liet. „Ypač didelio naudingumo“) sektoriuje,- aiškino „Hankook“  viceprezidentas Europoje Hee-Se Ahn.

„UEFA Europos lyga gali pasigirti daugeliu talentingų tarptautinių žaidėjų ir stipriausiais klubais iš visos Europos. Džiaugiamės galėdami pasveikinti Hankook padangų gamintoją prisijungus prie UEFA Europos lygos šeimos. Hankook yra žinomas dėl aukščiausios kokybės premium klasės padangų srityje. Mes tikimės padidinti „Hankook“ žinomumą ir pritraukti dar daugiau gerbėjų.“,- pridūrė UEFA generalinis direktorius David Taylor.

 

Plačiau apie Hankook gamintoją ir padangas rasite: http://www.perkupadangas.lt/hankook-padangos


Visos naujienos