Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 

 

HANKOOK PADANGOS

 

Hankook

Hankook padangos

Hankook kompanija yra viena didžiausių ir sparčiausiai augančių lengvųjų ir krovininių automobilių padangų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina ne tik lengviesiems automobiliams skirtas padangas, tačiau ir gaminius skirtus mikroautobusams, visureigiams, sunkvežimiams bei autobusams. 

 

  Hankook padangos   Hankook padangos   

 

Hankook, gamindama aukščiausios kokybės produktus, naudoja pažangiausias gamybos technologijas ir užima 7 vietą pagal pardavimus 185 šalyse visame pasaulyje. Nuolatinė technologijų plėtra ir pastangos kurti inovacijas, Hankook kompanija žingsnis po žingsnio žengia link lyderių pasaulinėje arenoje. 

 

Hankook prekinio ženklo padangos, kaip originali komplektacija, tiekiamos tokiems pirmaujantiems pasaulyje automobilių gamintojams kaip Ford, General Motors, BMW, Audi, Hyunday, Kia, Mercedes Benz, Volkswagen ir  daugeliui kitų. Hankook nuolat plečia savo portfelį tarp lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir komercinių transporto priemonių gamintojų. 2011 metais Hankook padangų kaip originalios įrangos tiekimas JAV padidėjo net 64 %.

Kompanijoje dirba daugiau nei 14.000 darbuotojų 4 regioninėse būstinėse. Hankook priklauso daugiau nei 20 dukterinių įmonių, o 70% pajamų yra gaunama iš eksporto į užsienio rinkas.

 

Hankook padangos

 

Hankook tapo oficialiu UEFA Europos lygos rėmėju 2012-2015 metų laikotarpiu: „Futbolo rėmimas – sudėtinė mūsų Europos marketingo strategijos dalis. Futbolo emocionalumas puikiai dera prie mūsų šūkio „Driving Emotion“ (liet. „Važiavimo emocijos“)“.

 

Premium klasės padangų gamintojas Hankook buvo išrinktas oficialiu partneriu DTM lenktynėms.  Hankook Ventus linijos lenktyninės padangos bus tiekiamos MAXI GT, MAXI CUP, MAXI SPORT ir MAXI TOURING automobilių kategorijoms.  „Hankook tikrai malonu būti šio išskirtinio renginio dalimi, kuris bus pirmasis ir vienas iš sudėtingiausių ant autosporto scenos. 

 

   Hankook padangos     Hankook padangos
 

Mums, kaip padangų tiekėjams, didžiausias iššūkis yra tiekti tokias padangas, kurios užtikrintų sėkmę, maksimalų saugumą, stabdymą, trauką, stabilumą ir aukščiausią važiavimo kokybę. Hankook padangos turi suteikti vienodai gerą važiavimą visiems automobiliams, net ir išskirtinai sunkiomis sąlygomis“- aiškino Hankook Tire Europe Motorsport direktorius Manfred Sandbichler. 

 

 

 

HANKOOK Vasarinės padangos

 


Hankook vasarinės padangos

 

Optimo K715

Optimo K715

 

Hankook Optimo K715 T klasės bendro naudojimo padangos yra skirtos kompaktinių automobilių klasei. Protektoriaus dizainas sukurtas pagal sportinės padangosprotektorių tam, kad pagerintų sukibimą ir vairavimo komfortą.

Hankook Optimo K715 padangos turi 3 tiesius centrinius griovelius, kurie leidžia puikiai išstumti vandenį važiuojant šlapia kelio danga.

Padangos pigiau

 

 

 

Optimo K415

Optimo K415

 

Hankook OptimoK415 - tai didelio našumo padangos, kurios efektyviai veikia vairuojant automobilį ant sausos ir šlapios kelio dangos. 4 tiesūs centriniai padangos grioveliai užtikrina >gerą vandens išstūmimą. Protektoriaus dizainas yra sukurtas pagerinti automobilio valdymą ir stabdymo bei traukos sukibimą. OptimoK415 padangos nekelia triukšmo ir užtikriną švelnų važiavimą.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

Ventus V12 Evo K110

Ventus V12 Evo K110

 

Hankook VentusV12 Evo K110 yra itin aukštos kokybės padangos, kurios užtikrina puikią automobilio kontrolę, stabdymą ir neprilygstamą komfortą važiuojant dideliu greičiu.

Išskirtinis VentusV12 Evo K110 padangos dizainas su trijų dimensijų protektoriaus blokais turi ne tik patrauklią išvaizdą, bet ir puikų paviršiaus slėgio paskirstymą, kuris lemia tai, jog automobilis išlieka stabilus posūkiuose, stabdant ar staigiai bėgėjantis. Protektoriaus dizainas yra suprojektuotas V formos, kuri nulemia efektingą vandens pašalinimą iš padangos protektoriaus tam, kad užtikrinti saugų važiavimą dideliu greičiu, netgi šlapiame kelyje.

Padangos pigiau

 

 

 

 

Ventus Prime K105

Ventus Prime K105

 

Hankook Ventus Prime K105 padangos yra sukurtos naudojantis pažangiausiomis technologijomis, naudojant Bionicprotektoriaus dizainą (Jaguaro danties formos) tam, kad būtų užtikrintas optimalus sukibimas.

Kuriant Ventus Prime K105 padangas buvo panaudota GripTech technologija, kuri leido išgauti maksimalų padangos našumą. Trigubas padangos protektorius išlaiko maksimalų sukibimą esant didžiausiam greičiui ar sukant aštrius posūkius ant šlapios kelio dangos.

Naujos kartos mišinyje naudojama silicio technologija sumažina automobilio degalų sąnaudas ir pagerina sukibimą ant sausos ir šlapios kelio dangos.

Padangos pigiau

 

 

 

Ventus Prime 2 K115

Hankook Ventus Prime 2 K115

Hankook K115 geriau žinoma kaip Ventus Prime 2 - itin aukštos kokybės padanga, skirta prabangių salonų, šeimos automobiliams. Kuriant Hankook K115 padangas buvo panaudota GripTech technologija, leidžianti išgauti maksimalų padangos našumą esant šlapiai kelio dangai bei padidinti stabdymo efektyvumą. Trigubas padangos protektorius kontroliuoja maksimalų sukibimą esant didžiausiam greičiui ar sukant aštrius posūkius ant šlapios kelio dangos. 2013 metais Hankook Ventus Prime 2 vasarinių padangų bandymuose įvertintos kaip labai geros vasarinės padangos.

Padangos pigiau

 

 

 

 

Ventus Sport K104

Ventus Sport K104

 

Hankook Ventus Sport K104 yraitin aukštos kokybės padangos, sukurtos pagal lenktyninių padangų technologiją. Trigubas protektoriaus dizainas ir silicio junginys suteikia puikią automobilio kontrolę esant dideliam greičiui posūkiuose. Ištisiniai ir šoniniai Hankook Ventus Sport K104 padangos grioveliai leidžia greitai išstumti vandenį, todėl automobilis išlieka stabilus ant šlapios kelio dangos.

Padangos pigiau

 

 

 

 

Ventus S1 Evo K107

Hankook S1 Evo K107

 

Hankook VentusS1 Evo K107padangos yra suprojektuotos ir pagamintos taip, kad didintų padangos tarnavimo laiką ir sumažintųdeformavimąsi važiuojant aukštoje temperatūroje dideliu greičiu.

VentusS1 Evo K107 padangos struktūra užtikrina optimalų slėgio paskirstymą liečiantis su žeme važiuojant dideliu greičiu. Šios padangos pasižymi visais privalumais, kurie yra priskiriami sportinėms padangoms. 

>Optimalus padangos lietimasis kelio danga reiškia geresnį valdymą ir veiklos rezultatą. VentusS1 Evo K107 padangos protektoriaus raštas yra sukurtas taip, kad puikiai išstumtų vandenį važiuojant šlapia kelio danga ir sumažintų keliamą triukšmą bei padidintų stabilumą.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

Ventus S1 evo 2 K117

Hankook Ventus S1 evo 2

 

Hankook Ventus S1 evo 2 K117 – sportinės premium klasės vasarinės lengvųjų automobilių padangos. Kuriant Hankook S1 Evo2 buvo panaudotos DTM lenktynių technologijos. Šios padangos buvo apdovanotos 2011 metų Vokietijoje rengiamame viename iš svarbiausių pasaulyje dizaino konkursų „Product Design Award“. Naujausių technologijų dėka užtikrinamas padangų efektyvumas važiuojant tiek šlapia tiek sausa kelio danga. Hankook Ventus S1 evo2 siūlo keletą naujovių, pavyzdžiui, trijų sluoksnių protektoriaus blokai sukurti taip, kad dėvėdamiesi padidina padangų kontaktinę zoną bei trauką. Padangų gumos mišinys turi stireno polimerų, kurie sumažina pasipriešinimą riedėjimui, todėl taupo degalų sąnaudas bei sumažina išmetamą CO2 kiekį. Pasirodžius pirmiesiems 2012 metų padangų testams, padangos buvo įvertintos aukščiausiais rezultatais ir papuolė į pirmąjį trejetuką sportinių padangų klasėje. Populiariausias vokiečių žurnalas AutoBild 2012 metais įvertino 3 -iąja vieta . Didžiausias Vokietijos ir Europos automobilių klubas ADAC jau spėjo 2013 metų vasarinių padangų teste šias padangas įvertinti kaip geras padangas, o didžiausia Austrijos vairuotojų asociacija ÖAMTC  kaip labai rekomenduotinas.

Padangos internetu

 

 

 

Ventus ST RH06

Ventus ST RH06

 

Hankook VentusST RH06 padangos yra itin aukštos kokybės gaminys, skirtas prabangiems visureigiams. Protektoriaus forma užtikrina maksimalų sukibimą, valdymą ir komfortiškąvažiavimą įvairiomis orosąlygomis. Šios padangos tarnauja itin ilgai. Kompiuterizuotas protektoriaus dizainas ir aukštų technologinių sudėtinių dalių junginys šį produktą padarė pasaulinės klasės gaminiu prabangių visureigių rinkoje.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

Ventus RS-2 Z212

Ventus RS-2 Z212

 

Hankook Ventus RS-2 Z212 padangos yra kurtos pagal itin sėkmingą Ventus RSSsportinės padangos dizainą. Patobulintas padangos kontaktinio paviršiaus plotas didiną trauką ant sausos kelio dangos. Protektoriaus dizainas puikiai tinka vandens išstūmimui ant šlapios dangos.

>Naudojant šias Hankook padangas rezultatas yra akivaizdus: išgaunamas maksimalus sukibimas, o protektoriaus junginys yra maksimalaus našumo. 

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

 

Radial RA08

Radial RA08

 

Hankook RadialRA08 padangos yra skirtos mikroautobusams. Didesnis padangos lietimosi plotas ir laužtiniai protektoriaus grioveliai užtikrina geresnį sukibimą ant sausos, šlapios ir apsnigtos kelio dangos bei sumažina padangos dilimą. Trys centriniai grioveliai leidžia puikiai išstumti vandenį važiuojant šlapia kelio danga.

Hankook RadialRA08 padangos yra kurtos bendradarbiaujant su pagrindiniais transporto priemonių gamintojais.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

 

Radial RA10

Radial RA10

 

Hankook RadialRA10 - tai padangos, skirtos visiems metų laikams ir yra tinkamos mikroautobusams bei lengviesiems krovininiamsautomobiliams. Agresyvus Hankook RadialRA10 padangos protektoriaus dizainas leidžia pasiekti geresnį sukibimą ir ilgesnį tarnavimo laiką įvairiomis orosąlygomis.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

 

 

Radial RA14

Radial RA14

 

Hankook RadialRA14 padangos yra skirtos mažiems krovininiams automobiliams. Didesnis padangos apkrovosindeksas leidžia vežti sunkesnius krovinius. Kadangi išorinė protektoriaus dalis yra stipresnė, padangos tarnavimo laikas prailgėja. 4 centriniai grioveliai leidžiagreitaiišstumti vandeni, todėl automobilis išlieka stabilus ir ant šlapios kelio dangos.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

 

 

Radial RA18

Hankook RA18

 

Hankook RA18 – vasarinės mikroautobusų padangos. Šios modernaus dizaino padangos užtikrins Jūsų kelionės patikimumą. Hankook RA18 padangų modelis sukurtas pagal naujausias technologijas, kurių dėka garantuojamas aukščiausias važiavimo komfortas visų tipų keliuose. 

Padangos internetu

 

 

 

 

Dynapro AT RF08

Dynapro AT

 

Hankook Dynapro AT RF08 padangos yra skirtos lengviesiems sunkvežimiams ir visureigiams. Šios Hankook padangos yra tinkamos naudoti visais metų laikais. Protektoriaus raštas yra sukurtas važiuoti įvairiomis kelio dangomis visus metus. Naudojant Hankook Dynapro AT RF08 padangas triukšmo lygis yra sumažinamas iki mažiausio, automobilis yra gerai valdomas. Tokiu būdu yra pasiekiamas didžiausias vairavimo komfortas. Protektoriaus forma užtikrina vienodą slėgio paskirstymą, tikslų valdymą ir ilgą padangos tarnavimo laiką. Šoniniai grioveliai ir įpjovų skaičius padidina sukibimą ant sniego.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

 

Dynapro HP RA23

                         Dynapro HP

 

Hankook DynaproHP RA23 padangos yra sukurtos prabangiems ir galingiems visureigiams. H greičio indeksas leidžia važiuoti iki 210km/h greičiu. Agresyvus protektoriaus dizainas yra projektuotas sportiniam vairavimo stiliui. Hankook DynaproHP padangos didina vairavimo saugumą ir yra tinkamos tyliam bei komfortiškui važiavimui. Šios Hankook padangos užtikriną puikų sukibimą su bekele. 

DynaproHP RA23 padangos mišinys sukurtas naudojant silicio junginį ir puikiai sukimba su sausa bei šlapia kelio danga. Unikalus ir stilingas padangos šoninis dizainas sukuria itin estetinę visureigio išvaizdą.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

Dynapro MT RT03

Dynapro MT

 

Hankook Dynapro MT RT03 yra grubios padangos, skirtos visureigių vairuotojams, kurie mėgsta bekeles. Smailios, V formos protektorius yra skirtas didinti geresnį sukibimą važiuojant purvu, smėliu ar sniegu. Hankook Dynapro MT RT03 padangos protektoriaus grioveliuose yra mechanizmas („išmetiklis“) šalinantis akmenis.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

 

 

 

K425 Kinergy Eco

Hankook K425

 

Hankook K425 Kinergy Eco – tai nauja ekologiška padanga, sukurta naudojantis pažangiausiomis technologijomis. Šios padangos sumažina kuro sąnaudas ir yra draugiškos aplinkai, todėl sudaro sąlygas mažinti suvartojamų degalų ir transporto priemonių išmetamų CO2 dujų kiekį. K425 modelis konkuruoja su Michelin Energy Saver tipo padangomis. 2013 metais ACE vasarinių padangų bandyme priskirtos prie rekomenduotinų padangų.

Padangos pigiau

 

 

 

 

HANKOOK Žieminės padangos

 

 

 

Winter I*cept W605

Žieminės padangos Hankook W605

Hankook Winter i*cept W605   – tai minkšto mišinio nedygliuotos žieminės padangos, kurios užtikrina patikimą vairavimo kontrolę ant ledo ir sniego. Specialiai projektuotos taip, kad užtikrintų aukščiausią kontrolę ir saugumą važiuojant slidžiais ir ledu padengtais keliais. Dėl unikalios padangos struktūros Hankook Winter i*cept W605 žieminės padangos yra puikus pasirinkimas vairavimui žiemą. Specialus silicio mišinys išlaiko padangos elastingumą ir prisitaikymą keičiantis oro temperatūrai. Šios savybės suteikia puikų sukibimą ant ledo ir sniego. Hankook padangoms yra suteiktas garsusis Šiaurės šalių ekologinis „gulbės“ ženklas, todėl gaminiui būdingos tokios savybės, kaip žemas triukšmo lygis, didelė rida, jokių aukšto aromatingumo alyvų ir mažas pasipriešinimas riedėjimui.

Hankook padangos

 

 

 

 

 

 

Winter I*cept W606

Hankook Winter i*cept W606

 

Naujausias nedygliuotas Hankook žieminių padangų modelis specialiai sukurtas važiavimui slidžiais keliais. Puikus valdymas, įrodytas patikimumas bei kontrolė ant sniego ir ledo, aukščiausio lygio patogumas ir efektyvumas ant gryno asfalto. Šis naujasis Hankook padangų modelis sukurtas atliekant mokslinius tyrimus ir plėtrą Hokaide, pritaikytas Japonijos rinkai. Japonija – viena iš pasaulyje garsėjančių sniego šalių, pasižyminti atšiauriomis žiemos sąlygomis. Gamintojų teigimu, „Hankook Winter I*Cept (W606) padangos protektoriaus blokai  kaip Sibiro Haskių kojos tempiančios roges, idealiai pritaikytos važiuoti per sniegą ir ledą“. Inovacinio minkšto gumos mišinio dėka, šios žieminės padangos išlieka elastingos net esant labai žemai temperatūrai. Padangų pluoštas užtikrina gerą sąlyčio plotą su kelio danga taip sumažindamas padangų nusidėvėjimą. Trimačių lameliu dėka užtikrinamas blokų standumas taip suteikiant puikius valdymo ir stabdymo rezultatus bei stabilumą važiuojant per ledą ar stipriai suspaustą sniegą. Specialūs protektoriaus grioveliai apsaugo nuo praslydimo, o 4 išilginiai padangos protektoriaus grioveliai efektyviai pašalina vandenį iš kontaktinės zonos. Hankook Winter I*Cept W606 žieminėms padangoms yra suteiktas garsusis Šiaurės šalių ekologinis „gulbės“ ženklas.

Hankook žieminės padangos


 

 

Winter I*cept W442

Hankook W442

 

Hankook i*cept evo W442 – ekonomiškos žieminės nedygliuotos aukščiausio naudingo („High Performance“) padangos, pasižyminčios puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Asimetrinio plataus padangos protektoriaus dizaino ir specialaus silicio mišinio dėka, šios padangos gali pasiūlyti išskirtinį sukibimą atšiauriomis žiemos oro sąlygomis, tokiomis kaip sniegas, ledas, ižas. Taip paailginama rida ir sutaupomos kuro sąnaudos. Gilios šoninės protektoriaus blokų įpjovos užtikrina stabilumą, o žiedinės formos įpjovos - papildomą sukibimą posūkiuose ir vingiuotuose keliuose. Protektoriaus blokai išdėstyti taip, kad suteiktų malonų automobilio vairavimą ir sumažintų triukšmo lygį. Prisijaunkink žiemos kelius su Hankook  i*cept evo W442 padangomis.

Hankook žieminės padangos

 

 

 

 

Hankook W409

Winter I*Pike W409

Hankook Winter i*Pike yra žieminės dygliuotos aukščiausio naudingumo „High Performance“) žemas triukšmo lygis, didelė rida, jokių aukšto aromatingumo alyvų ir mažas pasipriešinimas riedėjimui.< Gaminant šias padangas naudota specialiai kurta žema PAH naftos formulė, kurios dėka yra sumažinama  vežį sukeliančių toksinų kiekis gamyboje. Optimizuotas Hankook Winter< i*Pike padangos griovelių išdėstymas sumažina triukšmą iki mažiausio lygio ir didina transporto priemonės stabilumą važiuojant sniegu ir ledu. V formos dizaino padangos protektorius suteikia nepriekaištingą trauką ir užtikrina didižiausią kontrolę permainingomis žiemos oro sąlygomis. Ši padangų rūšis atitinka griežčiausius keliavimo sniegu Gumos dirbinių gamintojų asociacijos („Rubber Manufacturer's Association“) keliamus reikalavimus.

Hankook žieminės padangos

 

 

 

Winter I*Pike RS W419

Hankook Winter i*Pike RS W419

 

Premium klasės padangų gamintojas Hankook pristatė naują dygliuojamą žieminę padangą Winter iPike RS W 419 su dar geresniais veiklos rezultatais ant sniego ir ledo. Šios Hankook žieminės padangos yra W409 modelio patobulinimas. Pirmaujanti kompanija išmokė savo vartotojus, kad su kiekvienais metais naujos padangos pasižymi vis geresnėmis charakteristikomis, padidinta kontakto zona su kelio danga, mažesniu triukšmo lygiu ir pasipriešinimu riedėjimui. Siekiant užtikrinti efektyviausią Winter iPike W419 žieminių padangų veiklą ant sniego ir ledo, Hankook inžinieriai sukūrė 3D formos lameles. Didesnis skaičius 3D formos šoninių protektoriaus griovelių efektyviai skaido vandenį ir ižą,  taip užtiktrindami gerą sukibimą su šlapia kelio danga, o optimalus padangos  protektoriaus blokų išdėstymo kampas suteikia geresnę trauką.

Hankook padangos


 

 

 

Optimo 4S H730

Hankook Optimo 4S H730

 

Hankook Optimo 4S H730 - universalios lengvųjų automobilių padangos, tinkančios visiems sezonams. Hankook Optimo 4S H730 unikalus padangų protektorius pasižymi atsparumu akvaplanavimui bei geru sukibimu su šlapia ir sausa kelio danga. Platūs pečių blokai, kreivos centrinės įpjovos ir gilūs šoniniai grioveliai užtikrina maksimalų saugumą šlapiame kelyje. 2009 metų „Auto Bild“ visiems sezonams skirtų padangų bandyme Hankook Optimo 4S H730 padangas įvertino kaip važiavimo specialistes bet kokiomis oro sąlygomis, ypač teigiamai vertinamas mažiausias pasipriešinimas riedėjimui ir važiavimo komfortas sausame kelyje. Jei esate vienas iš tų, kuriems nepatogu keisti padangas kiekvieną sezoną, prisijunkite prie Hankook ir tiesiog džiaukitės važiavimu. 

Hankook padangos 

 

 

 

Icebear W300

Hankook Icebear W300

 

Hankook Icebear W300 – žieminės nedygliuotos asimetriško protektoriaus dizaino žieminės padangos, pasižyminčios puikia reakcija šlapiomis ir slidžiomis žiemos oro sąlygomis. Unikali multi plonų lamelių sistema pritaikyta besikeičiančioms žiemos sąlygoms. Kvarco junginio, apjungiančio protektoriaus žiedinius griovelius dėka, užtikrinamas mažesnis pasipriešinimas riedėjimui, tvirtas sukibimas ir greitesnė reakciją važiuojant šlapia ir apledėjusia kelio danga. Išoriniai išilginiai padangos protektoriaus rašto blokai pagerina stabilumą posūkiuose. Hankook Icebear W300 žieminės padangos skirtos visoms žiemos kelių sąlygoms, o asimetrinis protektoriaus raštas leidžia važiuoti dideliu greičiu net žiemą. 

Hankook padangos

 

 

 

W310

Hankook W310

 

Hankook W310  - naujos kartos aukštos kokybės sportinių automobilių žieminės padangos. Šios Hankook W310 žieminės padangos pasižymi puikiomis eksplotacinėmis savybėmis visomis žiemos oro sąlygomis. Asimetrinio protektoriaus dizaino „Dual-Function“ dėka užtikrinama puiki reakcija važiuojant per drėgną, šaltą, snieguotą ir apledėjusį kelio paviršių. 3D technologijos lamelės garantuoja važiavimo stabilumą ir puikią trauką ant sniego ir ledo. Nauja silicio technologija užtikrina minimalų triukšmo lygį, o trys išilginiai padangos protektoriaus grioveliai padidina atsparumą akvaplanavimui. Gilios šoninės padangos protektoriaus įpjovos suteikią papildomą sukibimą ir stabilumą važiuojant per gilų sniegą. 

Hankook padangos

 

 

 

 

Winter RW06

Hankook Winter RW06

 

Hankook Winter RW06 – nedygliuotos žieminės padangos, sukurtos specialiai komerciniam naudojimui- visureigiams, lengviesiem sunkvežimiams ir furgonams. Hankook Winter RW06 žieminės padangos pasižymi nauju simetriniu protektoriaus dizainu, kurio dėka suteikiamas stabilumas ir kontrolė tiek ant sniego tiek ant ledo, tiek sausame kelyje. Platus padangos protektoriaus blokų dizainas su giliais žiediniais grioveliais padidina padangos sąlyčio plotą su kelio danga ir užtikrina gerą sukibimą žiemos sąlygomis bei lėtesnį padangų nusidėvėjimą. 

Hankook padangos

 

 

 

 

Winter RW09

Hankook RW09

 

Hankook RW09 – dygliuojamos simetrinio protektoriaus dizaino žieminės padangos komercinėms transporto priemonėms – visureigiams, lengviesiems sunkvežimiams ir furgonams. 3D grioveliai ir platūs pečių blokeliai užtikriną didesnę trauką ir sukibimą ant sniego ir geresnius rezultatus ant snieguotos ir šlapios kelio dangos. 4 centriniai padangos grioveliai efektyviai pašalina vandenį ir sumažina akvaplanavimo lygį. Lankstus Hankook RW09 žieminių padangų gumos mišinys pritaikytas puikiai mūsų žiemos klimatui.

Hankook padangos