Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Hankook visureigių padangos pasirinktos originalia Premium segmento BMW X5 komplektacija

 

Vasarinės padangos

 

Pirmaujanti ir viena iš sparčiausiai augančių padangų gamintojų pasaulyje Hankook paskelbė apie naująsias Ventus S1 Evo 2 visureigių padangas, sukurtas SUV Premium segmentui. Hankook Ventus S1 Evo 2 padangos bus naudojamos kaip originali BMW X5 modelio komplektacija.

Visiškai naujas rinkoje Hankook Ventus S1 Evo 2 SUV padangų modelis bus taikomas naujai sukurtiems sportiniams automobiliams. Pradedant nuo MINI, BMW 1 -, 3 - ir 5-serijos, BMW X5 yra penktasis modelis BMW grupėje, kuriam Hankook kompanija tieks padangas. Naujosios padangos pasirodys 2014 metų pavasarį su ypač plačiu dydžių diapazonu - bus galima rasti 17-22 colių dydžio, 225-315 pločio padangas.

Naująja Hankook Ventus S 1 Evo 2 versija bus siekiama vairuotojams pasiūlyti aukščiausio lygio kokybę ir sportiškumą. Naujosios padangos - puikus komforto, mažesnių degalų sąnaudų ir pagerintų eksploatacinių savybių derinys.

 

Hankook Ventus S1 Evo 2 SUV privalumai

Dvigubu viskozės sluoksniu sustiprinto karkaso dėka užtikrinamas maksimalus sukibimas su kelio danga. Naujosios padangos stebina ne tik puikiomis akvaplanavimo savybėmis, bet ir padidinta kontakto zona su kelio danga tiek ant drėgnos tiek ant sausos kelio dangos.

 

Vasarinės padangosDTM įkvėptas trisluoksnis protektoriaus bloko dizainas suteikia geresnę  trauką: 

Ypač sudėtinga Ventus S1 Evo2 SUV technologija suteikia dar didesnę važiavimo kontrolę ir saugumą važiuojant dideliu greičiu. Novatoriška DTM įkvėpta 3 sluoksnių laiptais išdėstyta bloko konstrukcija suteikia didesnį lietimosi plotą su kelio paviršiumi, taip užtikrinant geresnę trauką ir mažesnį dėvėjimąsi.

 

 

 

    

Vasarinės padangos


                                

Efektyvesnis stabdymas ir valdymas ant šlapios kelio dangos

Specialaus stireno polimero, esančio padangos gumos mišinyje, dėka užtikrinamas geresnis stabdymas ant šlapios kelio dangos, didesnis našumas ir efektyvesnis vandens drenažas.

           
     

Vasarinės padangos

      
        

Efektyvesnis šilumos išsklaidymas

Siekiant padidinti šilumos išsklaidymo efektyvumą, buvo sukurti specialūs protektoriaus griovelių pelekai. Jų dėka geriau išsklaidoma šiluma, todėl išlaikomos tolygios eksploatacinės savybės. 

                                                       

 

Didesnis komfortas

Specialios trimatės blokų konstrukcijos dėka suteikiamas mažesnis triukšmo lygis ir vibracija, užtikrinant optimalų vairavimo komfortą.

 

Padangos

 

Naująsias Hankook Ventus S1 evo 2 SUV padangas galite rasti: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/vasarines-padangos?manufacturer=2314&protector=4991Visos naujienos