Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Michelin Pilot Alpin PA4 žieminės padangos

Michelin Pilot Alpin PA4

Michelin neseniai pristatė naują žieminę padangą Michelin Pilot Alpin PA4. Tai vienintelis žieminių padangų modelis, išleistas tiek su kryptiniu tiek asimetriniu protektoriaus dizainu priklausomai nuo taikymo poreikių. Asimetriškas modelis sukurtas taip, kad tiktų tokiems automobiliams kaip Mercedes E63 AMG ir geriausios padangų savybės atsiskleidžia, kai priekiniai ir galiniai ratai yra tokio pačio dydžio. Kryptinio rašto modelis geriausia veikla pasižymi, kai priekiniai ir galiniai ratai yra skirtingo pločio.

 

Naujos technologijos

Kuriant Michelin Pilot Alpin PA4 žiemines padangas, panaudotos kelios naujos technologijos. Pirmoji-protektoriaus raštas su daug kreivų ir skirtingais kampais išdėstytų įpjovų. Tai suteikia šioms padangoms 74% daugiau pranašumo nei ankstesnės kartos Pilot Alpin (priklausomai nuo dydžio).

Antroji nauja technologija „StabiliGrip“, kurioje panaudotos trimatės lamelės padidinančios protektoriaus blokų standumą ir užtikrinančios puikų vairavimo tikslumą ir stabilumą. Trečioji nauja technologija – „HelioCompound 3G“- tai Michelin patentuotas trečios kartos silicio pagrindu sukurtas gumos mišinys, kuriame panaudotas saulėgrąžų aliejus, todėl Michelin Pilot Alin PA4 padangos pasižymi didesniu minkštumu važiuojant pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

 

Bandymai

„Michelin“ užsakė nepriklausomus bandymus, siekdami patikrinti naująsias Michelin Alpin PA4 su  lygiavertėmis Pirelli padangomis. Michelin stabdymo kelias buvo vidutiniškai 35,36 metrai, kai tuo tarpu Dunlop Winter Sport 4D ir Continental Winter Contact TS830P stabdymo kelias vidutiniškai 38,76 metrai. Michelin ant priekinės ašies pasižymėjo geresniais valdymo parametrais nei Pirelli padangos. Taip pat Michelin Alpin PA4 gali pasigirti didesniu stabilumu posūkiuose ant sniego ir ledo, o stabdymo ir traukos bandymuose iš esmės nesiskyrė.

 

Kurtos su Porsche komanda

Michelin Pilot Alpin PA4 - tai naujos padangos naudojamos kaip originali įranga Porsche 911. Šių padangų sukūrimui prireikė 4 metų.  Porsche komandos narys Michael Haupt pasakojo apie Michelin Pilot Alpin PA4 kūrimą: „Kūrimo proceso pradžioje mes kartu nustatėme konkretaus modelio padangos matmenis. Prieš pereinant į plėtros etapą, atlikti įvairūs bandymai su simuliatorium siekiant įvertinti padangos savybes. Tai leido mums optimizuoti savo pasirengimą kūrimo etapui. Kai mes pradedėjome kurti šias padangas, pirmiausia iš anksto nustatėme tikslius reikalavimus, tada per 4 ar 5 susitikimus su "Michelin" komanda Pilot Alpin PA4 pradėtos tobulinti. Buvo atlikta daug skirtingų bandymų, kuriuose dalyvavo „Michelin“ ir Porsche profesionalai. Tokiu būdu gana greitai pasiekti ypač geri rezultatai. Šios padangos buvo testuojamos Šiaurės Europoje, specialiai parengtose bandomosiose trasose, siekiant išbandyti padangų sukibimą ir automobilio valdymą sningant. Taip pat testuojamas automobilio valdymas šlapiame kelyje. Siekiant užtikrinti optimalų saugumą ir automobilio stabilumą net lyjant, buvo atliekamas bandymas važiuojant 240 km/h greičiu manevruojant ekstremaliose situacijose. Bandant Michelin Pilot Alpin PA4 žiemines padangas  nuvažiuota daugiau kaip 10000 km. įvairiomis sąlygomis. Optimalus sukibimas žiemą, geros stabdymo savybės ir puikus stabilumas, vairavimo tikslumas posūkiuose ant sniego ir ledo - puikiai apibūdina šias naujas padangas ir daro jas unikaliomis.“ 

 

Michelin Pilot Alpin PA4 žieminės padangas galite rasti: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/ziemines-padangos?manufacturer=2348&protector=4705


Visos naujienos