Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Michelin Primacy 3 vasarinės padangos-3 x didesnis saugumas

 

Michelin Primacy 3
Michelin Pirmacy 3 – vasarinės padangos, pasižyminčios trigubu saugumu, puikiais stabdymo ant sausos kelio dangos rezultatais, aukšto lygio sukibimu su šlapia kelio danga stabdant ir posūkiuose.


Michelin Primacy 3 Naujas protektoriaus dizainas

 Naujas protektoriaus dizainas su savaime užsiblokuojančiomis lamelėmis padidina    padangos kontaktinę zoną su kelio paviršiumi stabdant.

 


Michelin Primacy 3Naujas gumos mišinys

Naujo patentuoto Michelin Primacy 3 gumos mišinio dėka pagerinamas sukibimas tiek su sausa tiek su šlapia kelio danga bei daug trumpesnis stabdymo kelias.

 

 

 

Kuriant Primacy 3, Michelin bendradarbiavo drauge su Vokietijos nelaimingų atsitikimų tyrimo centru VUFO, kuris ištyrė daugiau nei 20.000 atskirų nelaimingų eismo įvykių per 10 metų : 

  • 70% nelaimingų eismo įvykių įvyksta sausame kelyje;
  • 60% nelaimingų eismo įvykių įvyksta mieste, važiuojant nedideliu greičiu;
  • 75% nelaimingų eismo įvykių atsitinka tiesiame kelyje;
  • 99% nelaimingų eismo įvykių ant šlapios dangos įvyksta ant kelio esant labai mažai vandens;
  • 25% nelaimingų eismo įvykių įvyksta posūkiuose, iš kurių 50% įvykstą, kai kelio danga šlapia.  

Suprasdama nelaimingus eismo įvykius ir jų atsitikimo priežastis, Michelin įsipareigoja didinti saugumą per nuolatinį produktų eksploatacinių savybių gerinimą.

Kuriant Michelin Primacy 3 buvo nuvažiuota daugiau kaip 20 mln. kilometrų bet kokiomis sąlygomis siekiant užtikrinti, kad padangos gali įveikti visus kelių paviršius ir tikti įvairių tipų transporto priemonėms. Kai buvo sukurta galutinė specifikacija, padangos buvo perduotos išbandyti TUV lyginant jas su 4 pagrindinėmis konkurentėmis Continental Premium Contact 2, Bridgestone ER300 Ecopia, Pirelli P7 ir Goodyear Effecient Grip.

 

Įspūdingi bandymo rezultatai:

Stabdymo bandymuose ant sausos kelio dangos, stabdymo kelias su  Michelin Primacy 3 padangomis buvo vidutiniškai 2,2 metrais trumpesnis nuo 100 km/h greičio.

Stabdymo bandymuose ant šlapios kelio dangos, stabdymo kelias su  Michelin Primacy 3 padangomis buvo vidutiniškai 1,5 metrais trumpesnis nuo 100 km/h greičio.

 

Michelin Primacy 3 vasarines padangas rasite: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/vasarines-padangos?manufacturer=2348&protector=4498


Visos naujienos