Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 

Nankang logo

 

 

Nankang kompanija buvo įkurta 1959 m. Pagrindinė padangų gamykla yra Taivane. Ši įmonė gali pasigirti ilgiausia istorija, pirmaujančia kokybe ir nepriekaištinga reputacija. Nankang aktyviai vykdo mokslinius tyrimus ir technologijų plėtrą bei sparčiai vysto gamybos pajėgumus. Tobulėjanti bendrovė tikisi išlikti technologijų ir kokybės lyderė pasaulinėje padangų rinkoje. Svarbiausi Nankang kompanijos siekiai yra suderinti greitį, komfortą ir saugumą. 

Kompanijoje dirba apie pusantro tūkstančio darbuotojų, jos kapitalas siekia 117,8 milijonus JAV dolerių.

 

Vasarinės padangos

 

 

AS-1AS-1

 

Nankang AS-1 - tai padangos kurtos lengviesiems automobiliams. Išorinis standus ir lenktas protektoriaus dizainas skirtas padidinti posūkio jėgą ir vairavimo sugebėjimus. Siekiant gauti geresnį vandens pašalinimą, buvo suprojektuoti du tiesūs ir platūs grioveliai. Tai užtikrina vairavimo saugumą ant šlapios kelio dangos. Vidinėje protektoriaus dalyje tolygūs ir smulkūs grioveliai sumažina kelio poveikį ir didina vairavimo malonumą. Ant padangos krašto esantys  unikalūs ir tiesūs grioveliai normalizuoja protektoriaus standumą ar lietimosi plotą ir apsaugo nuo greito susidėvėjimo. Naudojant unikalią silicio formulę yra padidinamas sukibimas su šlapia kelio danga ir sumažinamas padangos pasipriešinimas riedėjimui. Dėl šių Nankang AS-1 padangos savybių sumažėja sunaudotų degalų kiekis.

Padangos pigiau

 

CW-20CW-20

 

Nankang CW-20 padangos yra skirtos mikroautobusams ir priekaboms. Optimalūs šoniniai grioveliai sumodeliuoti taip, kad sumažintų keliamo triukšmo lygį ir padidintų važiavimo komfortą. Keturi tiesūs grioveliai užtikrina vairavimo saugumą ant šlapio pagrindo. Sutvirtinti Nankang CW-20 padangos kraštai padeda išvengti netaisyklingo protektoriaus nusidėvėjimo ir puikiai tinka ilgoms kelionėms.

Padangos pigiau

 

 

 

CW-25CW-25

 

Nankang CW-25 padangos yra skirtos mikroautobusams ir priekaboms. Naujos kartos komercinis dizainas ir tvirta konstrukcija puikiai tinka kasdieniniam naudojimui visais metų laikais. Šios padangos lėtai dėvisi, o mažas triukšmo lygis užtikrina malonų važiavimą.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

CX668CX668

 

Nankang CX668 padangos yra skirtos lengviesiems ir komerciniams automobiliams bei visureigiams. Keturi tiesūs padangos grioveliai suprojektuoti taip, kad padidintų vandens išstūmimo galimybes ir manevringumą ant šlapios kelio dangos. Du dvigubi grioveliai, esantys padangos kraštuose, paskirsto spaudimo jėgą ir neleidžia padangai nusidėvėti netolygiai. Plonos įpjovos protektoriaus kraštuose veiksmingai sumažina skleidžiamą garsą, o mažų blokų protektoriaus raštas padeda užtikrinti didesnį važiavimo komfortą.

Padangos pigiau

 

 

EA603EA603

 

Nankang EA603 padangos yra skirtos visureigiams. Užapvalinti padangos grioveliai ir kampuoti protektoriaus blokai sustiprinti sukibimą ir automobilio valdymą ant šlapios kelio dangos. Kintamo žingsnio protektorius padangų keliamą triukšmą keičia į tylą ir užtikrina komfortišką važiavimą.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

FT-4FT-4

 

Nankang FT-4 padangos yra skirtos visureigiams. Specialaus profilio dizainas kurtas siekiant padidinti padangos standumą ir važiavimo stabilumą. Protektoriaus paviršius yra išplėstas, o kraštiniai grioveliai sumažinti. Šios padangos savybės automobiliui suteikia didesnes galimybes manevruoti. Penkių žingsnių bloko dizainas projektuotas taip, kad sumažintų įprastą padangų keliamą triukšmą. Kraštuose esanti garso prevencijos juosta leidžia išvengti greito nusidėvėjimo ir sumažina kelio keliamą triukšmą.

Padangos pigiau

 

 

 

FT-7FT-7

 

Nankang FT-7 padangos yra skirtos visureigiams. Specialaus profilio dizainas sukurtas siekiant padidinti padangos standumą ir važiavimo stabilumą. Protektoriaus paviršius yra išplėstas, o kraštiniai grioveliai sumažinti. Šios padangos savybės automobiliui suteikia didesnes galimybes manevruoti. Laužtiniai vingiuoti pagrindiniai padangos grioveliai yra tinkami grubaus kelio sąlygoms. Graduotais išplėstais antriniais grioveliais siekiama efektyviau pašalinti smėlį ir akmenis iš protektoriaus. Padangos kraštuose sukurta garso prevencijos juosta leidžia išvengti greito nusidėvėjimo ir sumažinti kelio triukšmą.

Padangos pigiau

 

 

N605N605

 

Nankang N605 padangos yra skirtos lengviesiems automobiliams. Padangos centrinis protektoriaus stulpelis užtikrina stabilų automobilio valdymą. Keturi tiesūs platūs grioveliai pagerina vandens išstūmimą ir automobilio manevravimo galimybes ant šlapios kelio dangos. Penkių laipsnių protektoriaus dizaino ir kompiuterinio modeliavimo dėka yra sumažintas įprastas padangų sukeliamo triukšmo lygis. Puikus padangos lietimosi su kelio danga plotas užtikrina ilgesnę tarnavimo trukmę ir apsaugo nuo netolygaus nusidėvėjimo.

Padangos pigiau

 

 

N810N810

 

Nankang N810 padangos yra skirtos mikroautobusams. Penki kryptiniai raityti ir vingiuoti grioveliai suteikia išskirtinį sukibimą važiuojant bekele, akmenuotais ir purvo dengtais paviršiais. Tolygiai paskirstytas padangos protektorius suteikia tvirtumą ir ilgą tarnavimo laiką. Specialus protektoriaus junginys mažina kuro sąnaudas ir didina ridą.

Padangos pigiau

 

 

 

 

N850N850

 

Nankang N850 padangos yra skirtos mikroautobusams. Tai - daugiafunkcinės padangos, kurios tinka visomis kelio sąlygomis. Važiuojant gera kelio danga sumažinamas triukšmo lygis ir padidinamos automobilio galimybės manevruoti, kurios išlaikomos važiuojant ir bloga kelio danga. Naudojant šias Nankang padangas yra didinamas automobilio stabilumas keliaujant bloga kelio danga.

Padangos pigiau

 

 

 

 

 

N990N990

 

 

Nankang N990 padangos yra skirtos visureigiams. Spiralinis raštas ir didesni blokai padangos krašte padidina protektoriaus ir blokų galią, kontaktinį paviršių ir sumažina deformacijos galimybę. Šios padangų savybės suteikia stabilumą važiuojant vingiuotais keliais. Du tiesūs ir platūs grioveliai bei asimetrinės spiralės formos įpjovos yra užapvalintomis briaunomis, kas užtikrina galimybę pasiekti 35% didesnį akvaplanavimo efektą.  Mažos įpjovos einančios per didelius padangos blokus sumažina kelio poveikį, protektoriaus rašto keliamą garsą ir padidina važiavimo komfortą.  Gilūs kraštiniai grioveliai prailgina padangų pirmalaikį susidėvėjimą ir padangų tarnavimo laiką.

 

Padangos pigiau

 

NS-1NS-1

 

Nankang NS-1 yra sportinės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams. Protektoriaus centrinėje dalyje esantys tiesūs platūs grioveliai puikiai išstumia vandenį. Naujas protektoriaus dizainas sumažina triukšmo lygį, kurį sukelia trintis i riedėjimo paviršių. Radialinio tipo protektoriaus raštas su tiesiais grioveliais padidina sukibimą ant šlapio paviršiaus. Nankang NS-1 padangos išorinėje dalyje yra suprojektuota apsauginė juosta ratlankiui.

Padangos pigiau

 

 

 

NS-2NS-2

 

Nankang NS-2 yra sportinės padangos, sukurtos siekiant geriausių eksploatacinių savybių: stabilumo, sukibimo, komforto ir ramaus važiavimo. 

Dviejų centrinių žiedinių griovelių dizaino dėka vanduo yra efektyviai pašalinamas ir pagerinamas valdymas ant šlapios kelio dangos. Kompiuterinio projektavimo V formos grioveliai skirti greitam vandens pašalinimui važiuojant dideliu greičiu. Nankang NS-2 padangos krašto įpjovos užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

Padangos pigiau

 

 

NS-20NS-20

 

Nankang NS-20 yra sportinės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams. Keturi tiesūs platūs Nankang NS-20 padangos grioveliai efektyviai pašalina vandenį ir gerina automobilio valdymą ant šlapios kelio dangos. Naujas silicio protektoriaus junginys užtikrina puikų sukibimą su kelio danga. Du antriniai tiesūs grioveliai padangos krašte ne tik padeda pagrindiniams grioveliams pašalinti vandenį, bet ir efektyviai mažina protektoriaus dėvėjimąsi. Padangose esančios įpjovos sumažina padangos riedėjimo protektoriaus keliamą garsą ir padidina važiavimo komfortą.

Padangos pigiau

 

 

SP-5SP-5

 

Nankang SP-5 padangos yra skirtos lengviesiems automobiliams. Šios padangos pasižymi patobulinta triukšmo, kurį sukelia protektoriaus raštas, blokavimo sistema. Du centriniai, platūs žiediniai grioveliai efektyviai pašalina vandenį važiuojant šlapia kelio danga. Įpjovos, esančios padangos rašto blokuose, padangą daro minkštesnę, tačiau atsparesnę. Naudojant šias Nankang padangas važiavimas tampa komfortiškas, tylus ir malonus

Padangos pigiau

 

 

 

 

XR611XR611

 

Nankang XR611 padangos skirtos lengviesiems automobiliams. Keturių tiesių griovelių protektoriaus dizainas suprojektuotas taip, kad geriau išstumtu vandenį. Specialus bloko rašto dizainas pagerina automobilio manevravimo galimybes. Išplėstas protektoriaus raštas spartina akvaplanavimo efektyvumą. Šios padangos lėtai dėvisi, o protektoriaus keliamo triukšmo lygis yra itin žemas.

Padangos pigiau

 

 

 

Žieminės padangos

 

 

SN-1Nankang SN-1

 

Nankang SN-1 – tai žieminės nedygliuotos padangos. Zigzago formos grioveliai sustiprina sukibimą su sniegu padengtu paviršiumi. 3D protektoriaus stabilumo griovelių dizainas sustiprina padangos blokų tvirtumą ir padidina manevravimo galimybę važiuojant ledu padengtu keliu. Vertikalios formos šoniniai grioveliai suprojektuoti taip, kad būtų išvengta išcentrinė jėga atliekant posūkius ir sustiprinta automobilio manevravimo galimybė. Nankang žieminės padangos šoninių kraštų dizainas užtikrina nepriekaištingą sukibimą ir išskirtinį stabilumą. Kvadratinė blokų struktūra pagerina automobilio valdymo galimybes, o manevravimo galimybes važiuojant ledu gerėja 28 proc. 

Padangos pigiau

 

 

 

 

SV-2Nankang SV-2

Nankang SV-2 – tai universalios naujos kartos padangos. Šioms padangoms būdingas kelių funkcijų protektoriaus dizainas: žiedinė V formos keturių griovelių struktūra efektyviau pašalina vandenį ir purvą važiuojant šlapiu keliu. 32 proc. padidintas padangos lietimosi plotas sustiprina sukibimą su kelio danga ( šlapia, sausa ar padengta ledu) ir sumažina stabdymo atstumą. 3D griovelių raštas sustiprina protektoriaus blokų standumą, mažina stabdymo atstumą ir pagerina automobilio valdymą atliekant posūkius ant ledo bei patobulina manevravimo galimybes. Tvirta griovelių šoninė konstrukcija nulemia vienodą padangų devėjimąsi. Protektoriaus įpjovos sumažina įstringančio sniego kiekį tam, kad važiavimo savybės būtų geresnės. Unikalus mišinys sustiprina protektoriaus tvirtumą ir sukibimą su kelio danga. Tokiu būdu yra sumažinamas stabdymo atstumas važiuojant šlapiu ar sausu paviršiumi. Siliciu sustiprinta konstrukcija nulemia sukibimą su šlapiu paviršiumi. Sudėtyje nėra aukšto aromatingumo alyvų. Nankang SV-2  universalios, žieminės padangos atitinka griežčiausius Europos Sąjungos aplinkosaugos standartus, todėl gaminiams būdingos tokios savybės, kaip mažas pasipriešinimas riedėjimui, žemas triukšmo lygis, didelė rida ir jokių didelio aromatingumo alyvų.

 Ieškoti el. parduotuvėje

 

 

 

SV-1Nankang SV-1

 

Nankang SV-1 yra žieminės nedygliuotos padangos. Platūs tiesūs padangos grioveliai padidina valdymo galimybes ir užtikrina greitą vandens pašalinimą, todėl sumažinama slydimo riziką.
Kryžminė Nankang SV-1 žieminės padangos griovelių struktūra suteikia geresnį sukibimą ir stabdymą ant ledo ar sniego. Specialus silicio gumos mišinys kartu su naująja protektoriaus devėjimosi technologija sustiprina sukibimą su kelio danga, esant žemai temperatūrai.Kryptinis sportinio stiliaus protektoriaus dizainas suteikia aukščiausio galingumo („High Performance“) ir stabilų vairavimą važiuojant purvu ar sniegu. 

Ieškoti el. parduotuvėje

 

 

 

 

 

 

SW-7Nankang SW-7

 

Nankang SW-7 yra žieminės nedygliuotos padangos. Speciali padangos konstrukcija prisitaiko prie vairavimo stiliaus: centriniai grioveliai ir kryptinis protektoriaus dizainas lemia puikų valdymą važiuojant tolygiai ir padidina manevravimo galimybes ant sniego. Platūs zigzago formos horizontalūs grioveliai pagerina sukibimą su sniegu. Speciali protektoriaus stabilumo griovelių struktūra sutrumpina stabdymo atstumą važiuojant ledu ar sniegu. Nankang SW-7 90T padangos 3D grioveliai, esantys šoninėje dalyje, sustiprina blokų tvirtumą, manevravimo galimybes, vairavimo saugumą ir geras valdymo savybes atliekant posūkius ant ledo. Atsitiktinai išdėstytos apvalios duobutės, esančios padangos protektoriaus rašte, sustiprina traukos galimybes atšiauriomis oro sąlygomis. Unikalus silicio pagrindo mišinys didina sukibimą su šlapia kelio danga. Sudėtyje nėra aukšto aromatingumo alyvų. Nankang žieminės padangos atitinka Europos Sąjungos aplinkosaugos reikalavimus, todėl gaminiui būdingos tokios savybės, kaip kaip mažas pasipriešinimas riedėjimui, žemas triukšmo lygis ir didelė rida.

Padangos pigiau

 

 

 

 

S-600Nankang S-600

 

Nankang S-600 yra žieminės padangos. Netaisyklingos formos blokų protektoriaus struktūra padidina snow pillar efektą, o zigzago formos tiesūs protektoriaus stabilumo grioveliai pagerina stabdymo galimybes važiuojant sniegu. Protektoriaus struktūrai būdinga daugialypis pikių raštas, kas užtikrina vairavimo tikslumą (išbandyta imituojančiais kompiuteriniais bandymais). Naudojant Nankang S-600 padangas, važiavimas tampa tylesnis ir teikia didesnį vairavimo malonumą net ir sudėtingiausiomis oro sąlygomis. Sudėtyje nėra aukšto aromatingumo alyvų. Nankang žieminės padangos atitinka Europos Sąjungos aplinkosaugos reikalavimus, todėl gaminiui būdingos tokios savybės, kaip kaip mažas pasipriešinimas riedėjimui, žemas triukšmo lygis ir didelė rida.

 

Padangos pigiau

 

 

 

SL-6Nankang SL-6

 

Nankang SL-6 yra žieminės nedygliuotos padangos. Kryptinis V formos protektoriaus dizainas padidina valdymo savybes ir stabilumą bei saugiai šalina vandenį iš padangos lietimosi su paviršiumi ploto. Pagerinta 3D protektoriaus blokų forma sumažina triukšmą ir sustiprina stabdymo galimybes važiuojant ledu. Silicio praturtinta Nankang SL-6 padangos  konstrukcija lemia tobulą valdymą ir padidina automobilio efektyvumą ant sniego ar ledo. Sudėtyje nėra aukšto aromatingumo alyvų. Nankang žieminės padangos atitinka Europos Sąjungos,  aplinkosaugos reikalavimus, todėl gaminiui būdingos tokios savybės, kaip kaip mažas pasipriešinimas riedėjimui, žemas triukšmo lygis ir didelė rida. 

Padangos pigiau