Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Naujosios Hankook i*cept RS2 žieminės padangos pelnė Eco Master apdovanojimą

 

 

Hankook RS2

 

Naujosios Hankook Winter i*cept RS² žieminės padangos puikiai pasirodė 2015 metų padangų testuose ir, aplenkdamos kitas 50 padangų konkurenčių, pelnė “Auto Bild Eco Master 2015” apdovanojimą. Hankook Winter i*cept RS² pasižymėjo ypač aukštu saugumo lygiu ir pademonstravo puikias charakteristikas ant apsnigtos, šlapios ir sausos kelio dangos. Hankook i*cept RS² padangos ne tik saugios, bet ir ekonomiškos. Didžiausio Europoje automobilių žurnalo “Auto Bild” surengtuose testuose jos aplenkė konkurentus, vertinant aplinkos apsaugos ir ilgaamžiškumo kriterijus. 

Hankook kompanijos merketingo ir pardavimų Europoje vice prezidentas Tony Lee, pranešime spaudai teigė, kad tokie kriterijai kaip kuro ekonomija ir atsargus išteklių vartojimas tampa vis svarbesniais perkant padangas. 

 

Techninės Hankook i*cept RS² charakteristikos


Hankook Icept RS2

 

Specialios įpjovos vandens pašalinimui

Specialios įpjovos užtikrina efektyvią vandens ir sniego evakuaciją iš padangos paviršiaus, todėl naujosios padangos pasižymi geresne trauka ant apsnigtos ir šlapios kelio dangos.

 

 

Hankook Icept Rs2

 

Naujos kartos gumos mišinys

Atnaujintas gumos mišinys, kurio sudėtyje yra aukšto dispersiškumo nano silicio išlaiko padangos elastingumą esant labai žemai oro temperatūrai taip padidinant padangos sukibimą su kelio danga.

 

 

Hankook Icept RS23D lamelės

Trimačių lamelių dėka užtikrinamas geresnis valdymas ir stabilumas posūkiuose važiuojant tiek ant šlapios tiek apledėjusios ir apsnigtos kelio dangos. 

 

Hankook Icept RS2Didesnis protektoriaus dizaino blokų skaičius

Hankook Winter i*cept RS² žieminės padangos pasižymi 28% didesniu protektoriaus blokų kiekiu už pirmtakes, todėl pasižymi geresniu sukibimu su apsnigta kelio danga. 

 

 

Hankook Icept RS2Visos naujienos