Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Naujosios Hankook Ventus Prime 3 K125 vasarinės padangos - puikus komforto pavyzdys

 

Hankook padangos

 

Hankook Ventus Prime 3 K125 - naujausias 2016 metų Hankook vasarinių padangų modelis. Jis pakeitė itin sėkmingos linijos Ventus Prime 2 modelį, pagamintą 2011 metais. Hankook inžinieriniai sugebėjo sukurti nemažai reikšmingų patobulinimų susijusių su stabdymo efektyvumu, komforto lygiu ir padangos tarnavimo laiku. Todėl drąsiai galime teigti, kad Hankook Ventus Prime 3 padangos atitinka aukščiausius reikalavimus.  Hankook Ventus Prime 3

Hankook Ventus Prime 3 K125 - asimetrinės vasarinės padangos, sukurtos užtikrinti geriausią valdymą ir saugumą. Šios naujosios padangos pasižymi aukščiausio lygio sukibimu su sausa ir šlapia kelio danga, puikiomis valdymo savybėmis ir komfortišku važiavimu. Puikiai tinka tiek vidutinio dydžio tiek dideliems šeimos ir prabangiems automobiliams.

Optimizuoto padangos dizaino ir padidintų protektoriaus blokų dėka padidėja padangos standumas ir kontaktinė zona su kelio danga, todėl padangos dar geriau sukimba su sausa kelio danga.
Masyvūs išorinio protekoriaus blokai ir sustiprintas padangos karkasas pagerina valdymo stabilumą važiuojant dideliu greičiu ir sumažina pasipriešinimą riedėjimui.
Keturi išilginiai grioveliai užtikrina greitą vandensdrenažą apsaugant nuo praslydimo pavojaus ir tuo pačiu suteikiant puikias stabdymo savybes važiuojant šlapia kelio danga.

 

 

 

 

Vasarines Hankook padangas galite rasti čia: http://www.perkupadangas.lt/vasarines-padangos?width=&heigth=&diameter=&manufacturer=2314&protector=


Visos naujienos