Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Nexen N`Blue-puikiai vertinama eko padangų serija

 

Nexen N Blue Eco

Nexen N`BLUE - ekologiškos, didelio našumo (High Performace) lengvųjų automobilių padangos. Tiek N`Blue ECO tiek N`Blue HD padangų modeliai sukurti naujomis technologijomis, visų pirmiausia siekiant ekologiškumo. Ypatingo silicio junginio, specialaus profilio dizaino dėka sumažinamas pasipriešinimas riedėjimui, o degalų sąnaudos sumažinamos net iki 20 proc. Ypatinga protektoriaus griovelių kombinacija suteikia puikią vandens evakuaciją, aukščiausio lygio stabdymą ir valdymą. Standūs ir kieti išoriniai ir vidiniai protektoriaus blokeliai suteikia geresnį sukibimą posūkiuose bei stabdant sunkiomis važiavimo sąlygomis. 

Nexen kompanija sukvietė savo partnerius iš daugelio Europos šalių į Niurnburgą (Vokietija). Čia jie asmeniškai galėjo išbandyti naująsias Nexen N`Blue Eco ir N`Blue HD padangas, kurių rezultatai kalbėjo už jas. Daugiau nei 50 didmenininkų ir specializuotų padangų parduotuvių atstovų iš Vokietijos, Šveicarijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir Italijos padangas bandė Niurnburgo Grand Prix trasoje VW Golf automobiliu.  

Didžiausias Britanijos automobilių žurnalas „Auto Express“ iš 8 didžiausių gamintojų padangų Nexen N`Blue HD padangas ir jų eksploatacines savybes įvertino trečiąja vieta. Padangos buvo vertinamos atsižvelgiant į stabilumą, stabdymą, važiavimą posūkiuose tiek ant sausos tiek ant drėgnos kelio dangos, keliamą triukšmą bei degalų suvartojimą. N‘Blue HD padangos surinko puikius balus už valdymą važiuojant šlapia kelio danga ir atsparumą akvaplanavimui.  

Nexen N blue padangos

                                                                    Reitingas   Pozicija

Stabdymas ant sausos kelio dangos:      95,7%             8

Valdymas ant sausos kelio dangos:         98,3%             7

Posūkiai ant šlapios kelio dangos:           98,0%             5

Stabdymas ant šlapios kelio dangos:       96,9%            3

Valdymas ant šlapios kelio dangos:         99,7%             2

Keliamas triukšmas:                                    99,0%             4

Pasipriešinimą riedėjimui:                          76,9%             5 

Bendras vertinimas:                                     99,4%             3

 

Nexen N`Blue Eco vasarines padangas rasite: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/vasarines-padangos?manufacturer=2317&protector=4984

Nexen N`Blue HD vasarines padangas rasite: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/vasarines-padangos?manufacturer=2317&protector=5163


Visos naujienos