Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis

 

 

Pirelli kompanija yra penkta pasaulinėje padangų gamintojų rinkoje. Pirelli, išlaikydama lyderės pozicijas inžinerinių inovacijų srityje,  naudoja pažangiausias padangų gamybos technologijas. Kompanija įkurta 1872 m., turi 20 padangų gamyklų visame pasaulyje ir vykdo veiklą daugiau nei 160 šalių 4 pasaulio žemynuose.

 
             Pirelli           Pirelli              Pirelli

Pirelli pasižymi ilgomis gamybos tradicijomis ir yra visuomet pajėgi diegti naujoves. Tokiu būdu yra pasiekiama aukščiausia produktų kokybė. Nuo 2002 m. Pirelli kompanija remdamasi aukštosiomis technologijomis, vykdė projektą P Zero, kurio metu įrodė savo vertę ir buvo pripažinta Formulėje 1. To pasėkoje, Pirelli tapo vienintelė padangų tiekėja trejų metų kadencijai 2011-2013.


           Pirelli            Pirelli              Pirelli
 

Pirelli, plėtodama ekologiškai švarios veiklos (angl. „green performance“) strategiją, orientuojasi į tyrimus, kurie yra nukreipti į gamybos sukelto šalutinio poveikio aplinkai mažinimo. Vystydama socialiai atsakingos įmonės veiklą, Pirelli siekia kurti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas. Šia linkme yra vykdoma „Pirelli Eco“ technologija, skirta plėtoti technologijas, kurios padėtų mažinti emisijas. 

Siekdama savo tikslų, Pirelli yra įsipareigojusi derinti ekonominį pelningumą su socialine atsakomybe. Plėtodama pramonines tradicijas, Pirelli daugiau nei šimtmetį vykdo tarptautinę plėtrą ir visada išlaiko tvirtas šaknis vietinėje bendruomenėje, kurioje vysto savo veiklą.

 

 

Vasarinės padangos

 

Scorpion STRScorpion STR

 

Pirelli Scorpion STR yra aukščiausios kokybės greitkelių, universalios padangos, kurios buvo sukurtos siekiant užtikrinti stabilumą ir gerą sukibimą. Reitingas (STR) taikomas šiuometiniams mikroautobusams, visureigiams ir lengviesiems krovininiams automobiliams. 

Pirelli Scorpion STR padangos yra sukurtos užtikrinti tyliam ir komfortabiliam važiavimui. Puikus automobilio valdymas ir sukibimas yra užtikrinamas ištisus metus, netgi apsnigtais keliais. Scorpion STR padangų protektoriaus junginys sujungtas iš dviejų panašių į vieną, bet šiek tiek skiriasi simetrinis protektoriaus dizainas.

Scorpion STR europietiško protektoriaus rašto privalumai yra šoniniai grioveliai ir siauresni grioveliai tarp visų protektoriaus blokų. Šio protektoriaus padangos labai gerai išstumia vandenį ir didiną sukibimą važiuojant per lietų.

Vidinėje Scorpion STR padangų dalyje yra dvigubi aukšto atsparumo plieniniai diržai sustiprinti poliamidu, kad butų stiprus ir ilgaamžis padangos kordas, kuris padeda sušvelninti važiavimą.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

Scorpion S/TScorpion ST

 

Pirelli Scorpion S/T - vasarinės padangos pritaikytos visureigiams. Didelis greičio indeksas. Pirelli Scorpion S/T protektorius labiau panašus į lengvųjų automobilių padangas, nei visureigių, todėl daugiau skirtos važinėti didelių greičiu greiteliais, tačiau geras sukibimas važiuojant bekele ir apsnigta kelio danga. Scorpion S/T padangos šonai yra tvirtesni nei Scorpion STR, tai įtakoja geresnį sukibimą posukiuose, bet sukelia daugiau triukšmo važiuojant dideliu greičiu.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

Scorpion ATRScorpion ATR

 

Pirelli Scorpion ATR - universalios padangos skirtos visureigiams ir minivenams. Šios padangos sukurtos ilgoms kelionėms bet kokiu oru, tačiau taip pat pajusite malonų bei komfortišką vairavimą ir sukibimą važiuojant neasfaltuotu keliu. Pirelli Scorpion ATR  padangos pasižymi puikiu sukibimu su sausa ir šlapia kelio danga. Scorpion ATR padangos priima ir ekstremalius žiemos iššūkius. Pirelli Scorpion ATR padangų privalumai yra silicio protektoriaus junginys ir simetrinis, visų tipų kelių dangai skirtas protektoriaus raštas, kuris užtikrina tylų važiavimą bei ilgesnį padangos tarnavimo laiką.

Padangos pigiau

 

 

 

 

Pirelli Scorpion Verde

Scorpion Verde

Scorpion Verde – ekologiškos vasarinės padangos, specialiai sukurtos padidinto pravažumo transporto priemonėms ir visureigiams. Šios padangos skirtos vairuotojams, ieškantiems geriausios traukos, komforto ir saugumo važiuojant bet kokiais kelių paviršiais. Optimizuoto protektoriaus rašto ir specialaus gumos mišinio dėka padangos pasižymi mažesniu pasipriešinimu riedėjimui (-20%), todėl užtikrina mažesnes kuro sąnaudas ir CO2 emisiją. Laipsniškas protektoriaus blokų išdėstymas sumažina važiavimo keliamą triukšmą. Specialiai išdėstytų šoninių griovelių dėka suteikiamas geresnis stabilumas posūkiuose. 4 plačių išilginių griovelių dėka padidinama padangos kontaktinė zona su kelio danga bei užtikrinama greitesnė vandens evakuacija, taip suteikiant geresnę kontrolę važiuojant šlapia kelio danga.

Vasarinės padangos

 

 

 

P3000 EnergyP3000 Energy

 

Pirelli P3000 Energy - universalios padangos, pagamintos naudojant naujausias technologijas ir tinkančios važiavimui visus metus. Specialūs protektoriaus junginiai padidina sukibimą ant sniego ir užtikrina puikų valdymą važiuojant šlapia kelio danga. P3000 Energy funkcijos - užtikrinti švelnų ir tylų važiavimą. Šios padangos yra nekenksmingos aplinkai, o mažesnio pasipriešinimo riedėjimui dėka automobilis sunaudoja mažiau kuro.

Pagilintas protektorius užtikrina ilgesnį padangos tarnavimo laiką. Protektoriaus raštas yra visiškai simetriškas. Idealus santykis tarp griovelių ir kietosios dalies užtikriną gerą vandens pašalinimą iš padangos paviršiaus.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

P400P400T P400A

 

Pirelli P400 yra demisezoninės padangos. Jos užtikrina puikų sukibimą, sausame, šlapiame ir snieguotame kelyje. Dėl gilaus ir simetriško protektoriaus pajusite tylų ir komfortišką važiavimą. Maksimalizuoti sukibimui ant šlapio asfalto, Pirelli inžinieriai sukūrė P400 protektorių su trimis pilno gylio grioveliais, siekiant staigiai išstumti vandenį. Kuriant šias padangas buvo panaudotas specialus sintetinis gumos mišinys.

Padangos internetu

 

 

 

 

P2500P2500

 

Pirelli P2500 atnešė naują dimensiją į padangų rinką ir yra idealus pasirinkimas, siekiant komforto ir puikaus valdymo ištisus metus.

Kryptinis protektoriaus dizainas yra gilus, su plačiais išilginiais blokais. Pirelli P2500 padangos su naujos kartos silicio junginio protektoriumi, leidžia atskiriems blokams reaguoti nepriklausomai. Tai užtikriną puikų sukibimą su šlapia, netgi apsnigta kelio danga. Pirelli P2500 yra ekologiškos padangos.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

P6000P6000

 

Pirelli P6000 vasarinės padangos - sukurtos užtikrinti puikų sukibimą ir saugų važiavimą šlapia kelio danga. Padangos išlaiko puikias sukibimo savybes staigiai stabdant, bėgėjantis, taip pat ir staigiuose posūkiuose. Unikalus banguotas protektorius leidžia sumažinti trintį, todėl padagos tarnauja ilgiau ir mažina kuro sąnaudas. 

 Optimizuoti padangos protektoriaus blokai užtikrina mažesnį padangų keliamą triukšmą taip vairuotojams pasiūlant didesnį važiavimo komfortą.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

 

P4 CinturatoP4 Cinturato

 

Pirelli P4 Cinturato – universalios ekologiškos padangos, sukurtos  kompaktiškiems miesto automobiliams. Pirelli P4 Сinturato padangos pasižymi saugumu važiuojant bet kuriuo metų laiku, derinant važiavimo komfortą, mažą triukšmą ir gerą sukibimą važiuojant sausu, šlapiu ar apsnigtu keliu. Platūs šoniniai protektoriaus blokeliai užtikrina stabilumą posūkiuose ir tikslesnę vairo reakciją, o 3 išilginiai kanalai efektyviai pašalina vandenį iš padangos kontaktinės zonos taip padidinat saugumą esant šlapiai kelio dangai.Unikalus protektoriaus junginio su siliciu dėka sumažinamas pasipriešinimas riedėjimui taip užtikrinant ilgesnį padangų tarnavimo laiką ir mažesnes kuro sąnaudas.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

P6 CinturatoP6

 

Pirelli P6 Cinturato - demisezoninės padangos yra specialiai sukurtos prabangiems europietiškiems sedanams. Šios padangos pasižymi itin mažu pasipriešinimu riedėjimui ir užtikrina sklandų ir komfortišką važiavimą. Aukštos kokybės vairavimo charakteristikos ir geras sukibimas ištisus metus, netgi esant sniegui.  

Pirelli P6 padangos turi asimetrinio protektoriaus dizainą su dviem centriniais grioveliais ir tai leidžia sustiprinti sukibimą ant šlapios dangos. Maksimaliai greitas vandens išmetimas leidžia padangai sukibti su kelio danga didžiausiu galimu plotu.

Padangos pigiau

 

 

 

 

P7 СinturatoP7

 

Pirelli P7 Сinturato vasarinės padangos dizainas sukurtas galingiems automobiliams. Padangos gerosios savybės atsiskleidžia ant šlapios kelio dangos, staigiuose posūkiuose bei stabdant, ar staigiai bėgėjantis. Pirelli P7 Cinturato padangos asimetrinis protektorius atrodo agresyviai. Jo dizainas sukurtas siekiant maksimaliai padidinti automobilio sukibimą su bet kokia kelio danga ir sumažinti pasipriešinimą riedėjimui.

Tai vienas geriausių Pirelli "Premium" klasės padangų modelių.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

P ZeroP Zero

 

Pirelli P Zero vasaros padangų sistema suteikia galimybę naudoti dvi skirtingas padangas vienoje. Suprojektuotos padidinti padangos našumą sausame, o ypač šlapiame kelyje. Pirelli P Zero sistemos vasarinės padangos originaliai buvo sukurtos patiems greičiausiems pasaulyje automobiliams, tokiems kaip Lamborghini, Ferrari ir Porsche. Pirelli P Zero yra vasarinės padangos ir nėra skirtos važinėti minusinėje temperatūroje, ant sniego arba ledo.

 

Pirelli P Zero sistemą sudaro du skirtingi modeliai. Tai Pirelli P Zero Asimmetrico ir Pirelli  P Zero Direzionale.

 

Pirelli P Zero Asimmetrico vasarinės padangos naudojamos abiem ašim arba tik galinei ašiai, kadangi asimetrinis protektoriaus dizainas idealiai sureguliuotas, kad automobilis kuo geriau sukibtų bėgėjantis ir posūkiuose esant dideliam greičiui.

 

Pirelli P Zero Direzionale vasarinės padangos naudojamos ant priekinės ašies, galinių varomųjų ratų galingiems automobiliams. Plačios kryptinės padangos, suteikia puikų automobilio stabilumą posūkiuose esant sausai arba šlapiai dangai važiuojant dideliu greičiu.

vasarinės padangos

 

 

P Zero Corsa

P Zero Corsa Asimmetrico

 

Pirelli P Zero Corsa padangos, specialiai pritaikytos lenktynių trasoms. Didelės lenktyninės patirties pagalba, panaudojus naujausias technologijas, Pirelli sukurė padangas, kuros kelia vairotojo pasitenkinimą vairuojant automobilį maksimalumo ribose.

Pirelli P Zero Corsa protektoriaus dizainas ir mišinys sukurtas naudojantis naujausiomis technologijomis. Padangos, esant sausai dangai, įkaitusios iki reikiamos temperatūros, padeda maksimaliai sukibti su danga ir panaudoti kiekvieną automobilio arklio galią. Unikalaus asimetrinio protektoriaus savybės ir tvirtas išorinis padangos kraštas suteikia automobiliui šoninį stabilumą ir didelę trauką. Protektoriaus centriniai ir vidiniai grioveliai suteikia puikų valdymą ir stabdymą ant drėgnos dangos. Tačiau su Pirelli P Zero Corsa padangomis nerekomenduojama važiuoti itin šlapiame kelyje, ypatingai su nudėvėtu protektoriumi.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

P Zero RossoP Zero Rosso Asimmetrico

 

Italai visada raudona spalva identifikuoja kaip aistrą. Tikriausiai daugiausia sportinių automobilių yra raudoni, ir kai kalbame apie aistrą - yra Pirelli P Zero Rosso vasarinės padangos (Rosso, ro`so - itališkai - raudona). Gaminant P Zero Rosso padangas buvo pasitelkta speciali projektavimo technika, bei žaliavos, noint išgauti maksimalaus našumo vasarines padangas ir siekiant sujungti aukštą kokybę, didelį greitį, bei aukščiausio lygio komfortą.

Pirelli P Zero Rosso sistemą sudaro asimetrinio ir kryptinio protektoriaus dizaino vasarinės padangos, pritaikytos tenkinti unikalių reikalavimų poreikius, įvairioms transporto priemonėms. Plačiausiai naudojamos Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico padangos, nes tinka abiejoms ašims - priekinei ir galiniei. Siekiant dar didesnio sukibimo šlapioje dangoje, sukurtos Pirelli P Zero Rosso Direzionale padangos skirtos priekiniai ašiai.

Pirelli P Zero Rosso protektorius sukurtas padidinti sukibimą ant sausos ir šlapios kelio dangos, užtikrinti staigų įsibėgėjimą ir stabdymą, tuo pačiu iki minimumo sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, bei sumažinti padangų keliamą triukšmą.

Padangos

 

 

 

 

P Zero NeroP Zero Nero

 

Pirelli P Zero Nero (ne`ro - itališkai - juoda) - maksimalaus našumo vasarinės padangos iš Pirelli P Zero kolekcijos. Kaip ir kitos šios šeimos padangos, taip ir šios, skirtos sportiniams automobiliams. Vairuotojas sausoje arba šlapioje trasoje gali žaisti dar aštriau, išnaudodamas automobilio galimybes. Kaip ir visos vasarinės padangos, Pirelli P Zero Nero nėra skirtos važinėti šaltuoju metų laiku arba esant apsnigtai dangai. 

Pirelli P Zero Nero sustiprintas protektorius turi silicio ir juodo anglies pluošto mišinį. Asimetrinis plataus griovelių išsidėstymo protektoriaus dizainas sukurtas padidinti protektoriaus pasipriešinimą deformacijai, sukibimą ir vairavimo malonumą važiuojant dideliu greičiu ant įvairių kelio paviršių. Pirelli P Zero Nero vasarinės padangos lėtai dėvisi ir yra žemo keliamo triukšmo lygio. Šios padangos sustiprintos plieniniais diržais, kurie mažina deformaciją.

Padangos internetu

 

 

 

 

P Zero (The Hero)P Zero The Hero

 

2007 metais Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Dubajuje, Pirelli pasaulio rinkai pristatė Pirelli P Zero The Hero. Naujos, ypatingai aukštos kokybės padangos specialiai sukurtos superautomobiliams. Daugiau nei šimtametės patirties automobilių sporte dėka, Pirelli P Zero the Hero sukėlė revoliuciją padangų pramonėje ir tapo technologiškai pažangiausiu Pirelli produktu, kuris tenkina pačių reikliausių vairuotojų rezultatus visose srityse: sportinio vairavimo, komforto bei saugumo. 

Pirelli P Zero The Hero padangos originaliai komplektuojamos su Ferrari 599 GTB Fiorano, Lamborghini Murcielago ir Gallardo, Audi R8 ir S8, Aston Martin DB9, Maserati Quattroporte, Jaguar XK, Mercedes AMG, Alfa Romeo 8C Competizione ir galingiausiais Porsche bei BMW modeliais.

Padangos

 

 

 

 

Citynet L6Citynet L6

 

Pirelli Citynet L6 yra demisezoninės padangos komercinėms transporto priemonėms. Citynet L6 Suteikia puikų sukibimą miesto keliuose ir užtikrina puikų automobilio valdymą, bei saugumą. Šios padangos lėtai dėvisi, todėl tarnauja ilgiau. 

Pirelli Citynet L6 centrinėje padangos dalyje turi tris išilginius griovelius ir banguotus kraštinius blokus, tai padeda greitai išstumti vandenį ir užtikrina gerą sukibimą ant šlapios kelio dangos.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

ChronoChrono

 

Pirelli Chrono padangos specialiai sukurtos komercinėms transporto priemonėms, mikroautobusams. Šios padangos yra saugios, komfortiškos, gerai atlieka savo funkcijas bet kokiu oru. Pirelli Chrono padangos apibūdinamos kaip triukšmo nekeliančios padangos, ir išlaiko savo charakteristikas visą naudojimo laiką, netgi kai važinėjama ekstremaliomis sąlygomis.

Pirelli Chrono - universalios padangos tiek trumpoms distancijoms, tiek ilgoms kelionėms. Puikiai atlieka savo funkcijas sausame bei šlapiame kelyje. Chrono turi pastiprintus padangų šonus, kurie apsaugo padangą nuo smūgių, bei pažeidimų parkuojant.

Padangos

 

 

 

 

Eufori@Eufori@

 

Pirelli Eufori@ yra pirmosios labai didelio našumo padangos, skirtos sportiniams automobiliams. Eufori@ padangos sutekia didelį saugumą ir komfortą, nes turi Run-flat technologiją, kuri leidžia nuvažiuoti iki 80km su prakiurusia, visiškai tuščia padanga, ne didesniu greičiu kaip 80km/h greičiu. Kaip ir visos vasarinės padangos, nėra skirtos važinėti esant žemai oro temperatūrai, sniegui ar ledui.

Pirelli Eufori@ turia sustiprintą šonų standumą, kad vairuotojas galėtų aštriau įveikti posūkius sausoje trasoje. Žiediniai grioveliai skirti išstumti vandenį, ir padidinti sukibimą šlapiame kelyje.

Vasarinės padangos

 

 

 

 

Žieminės padangos

 

Snow ControlPirelli Snow Control

 

Pirelli Snow Control – tai žieminės padangos sukurtos kompaktiškiems miesto automobiliams. Šios padangos projektuotos taip, kad atitiktų visus saugumo reikalavimus, keliamus urbanistiniams automobiliams važinėti miesto, kaimo ir kalnuotose vietovėse: pasiektas toks vairavimo ir saugumo lygis, kad transporto priemonę galima vienodai gerai valdyti ir nuosaikiomis, ir ekstremaliomis žiemos oro sąlygomis. Pirelli Snow Control žieminės padangos yra draugiškos aplinkai, todėl gaminiui yra būdingos tokios savybės, kaip  žemas triukšmo lygis, didelė rida, jokių aukšto aromatingumo alyvų ir mažas pasipriešinimas riedėjimui. Naudojant šias padangas sunaudojama mažiau degalų, todėl išmetamų CO2 kiekis yra ženkliai mažesnis. Šios padangos yra pagamintos iš ekologinius standartus atitinkančių medžiagų tam, kad sumažintų neigiamą poveikį aplinkai gaminant padangas ir jas ekploatuojant. Tokiu būdu Pirelli žengia dar vieną svarbų žingsnį plėtojant aplinkai draugiškų padangų gamybą ir socialiai atsakingos kompanijos politiką. Pirelli Snow Control padangos atitinka Europos Sąjungos 2012 m. direktyvas, kurios reglamentuoja padangų sukeliamo triukšmo mažinimą, kas, savo ruožtu, didina vairavimo komfortą. Gamyboje naudojama I.B.S. technologija („Interactive Brickwork Siping“) pagerina protektoriaus stabilumo griovelių eksploatacines savybes esant šlapiai kelio dangai. Tai didina vairavimo saugumą ekstremaliomis sąlygomis ir sumažina stabdymo atstumą.  

Pirelli žieminės padangos

 

 

 

 

Snow Control 3Pirelli Snow Control 3

 

Pirelli Snow Control 3 – žieminės padangos. Optimizuoto protektoriaus dizaino dėka šios padangos užtikrina didesnės traukos galimybes snieguotuose kelio paviršiuose. Naujos kartos gumos mišinio ir įpjovų  išdėstymo dėka pagerinamas valdymas ir stabilumas ant sausos kelio dangos. Pirelli Snow Control 3 pasižymi puikia valdymo pusiausvyra ant šlapio ir snieguoto kelio paviršiaus. Šios žieminės padangos pagamintos iš ekologiškai suderintų medžiagų, kurios sumažina neigiamą poveikį aplinkai. Pirelli Snow Control 3 žieminės padangos atitinka 2012 metų ES direktyvą dėl triukšmo mažinimo, todėl užtikrina didesnį važiavimo komfortą. Pirelli Snow Control 3 puikiai pasirodė daugelyje padangų bandymų: 2012 metais užėmė 3 vietą europietiškų padangų bandyme, 4 vietą garsaus vokiško automobilių žurnalo „Auto Bild“ 42 žieminių padangų stabdymo bandyme, 2011 metais  „Auto Zeitung“, „Ace“, „Auto Motor Sport“ žieminių padangų bandymuose atsidūrė tarp labai rekomenduotinų padangų.

Pirelli žieminės padangos

 

Ice ControlPirelli Ice Control žieminės padangos

Pirelli Winter Ice Control – naujos premium klasės žieminės padangos, sukurtos siekiant atitikti pačius aukščiausius reikalavimus, todėl garantuoja saugumą ant ledo ir sniego, neprarasdamos komforto funkcijių ant šlapios ir sausos kelio dangos. Winter Ice Control yra Pirelli sprendimas, kurio dėka Jums nebereikės nerimauti del ekstremalių žiemos sąlygų. Kryptinio protektoriaus rašto dėka užtikrinamas važiavimo stabilumas ir komfortas. Vientisos centrinės protektoriaus dalies pagalba sumažinamas triukšmo lygis net važiuojant dideliu greičiu. 3D formos lamelės suteikia geresnį sukibimą ant sniego ir ledo. Specialios "Sniego kišenės" skirtos pagerinti sukibimą su apledėjusia kelio danga. Mažos įpjovos su smulkiais danteliais sukurtos taip, kad išsskirstytų mikroskopinio dydžio vandens plėvelę nuo padangos paviršiaus.

Pirelli žieminės padangos

 

 

Snow Sport Pirelli Snow Sport

 

Pirelli Snow Sport – žieminės padangos, sukurtos Europos žieminiams keliams. Šios padangos tinkamos sportiniams automobiliams, kupė ir sedanams, kurie reikalauja didelės traukos šlapiuose, apsnigtuose, šaltuose ir sausuose keliuose. Žieminės Pirelli Snow Sport padangos pasižymi asimetriniu protektoriaus dizainu su plačiais, užapvalintais išoriniais blokeliais, kurių dėka padidinamas valdymo efektyvumas važiuojant sausu keliu, o vidinių protektoriaus blokų, atskirtų plačiais žiediniais grioveliais pagalba pagerinamas sukibimas šlapiame kelyje ir atsparumas akvaplanavimui. Grynas silicio protektoriaus junginys padeda suderinti puikų sukibimą ir patvarumą važiuojant dideliu greičiu.

Pirelli žieminės padangos

 

 

 

Winter CarvingPirelli Winter Carving

 

Pirelli Winter Carving yra radialinės, dygliuotos žieminės padangos, skirtos sportiniams automobiliams, kupė, sedanams, visureigiams ir mikroautobusams. Siekiant geresnio sukibimo su kelio danga ir esant šlapiam, snieguotam arba apledėjusiam paviršiui, šios padangos yra gaminamos su dygliais, tačiau galima pasirinkti ir bedygles. Winter Carving radialinių padangų gamybai yra naudojama Pirelli priataikomoji kombinuota - ACT technologija („Pirelli's Adaptive Compound Technology“), kurios dėka yra prailginamas padangos tarnavimo laikas esant pačioms atšiauriausioms oro sąlygoms. Šios padangos pasižymi kryptiniu protektoriaus dizainu, kurio dėka yra sumažinama akvaplanavimo galimybė esant purvui ir šlapiai kelio dangai. Didelio tankio šoniniai dygliai, esantys padangos priekinėje dalyje, pagerina sukibimą ir stabdymą. Tuo tarpu  paeiliui einančios dyglių eilutės, esančios protektoriaus šoniniuose blokuose ir centrinėje zonoje, padididina sukibimo jėgą su apledėjusia kelio danga.

Pirelli Winter Carving padangoms yra suteiktas ekologinis „gulbės“ ženklas, todėl padangoms būdinga tokios savybės, kaip kaip  žemas triukšmo lygis, didelė rida, jokių aukšto aromatingumo alyvų ir mažas pasipriešinimas riedėjimui.  

Dėl Pirelli Winter Carving padangų traukos galimybių rekomenduojama naudoti visą keturių padangų rinkinį tam, kad būtų perteiktos efektyviausios šių padangų charakteristikos.

Pirelli žieminės padangos yra sukurtos pasiekti optimalų sukibimą su kelio danga ir efektyviausią stabdymą ant ledo. Dėl gaminio unikalių eksploatcinių savybių šios padangos tolygiai dėvisi ir yra idealiai tinkamas naudoti ekstremaliausiomis žiemos oro sąygomis. Dėl išskirtinės protektoriaus stabilumo griovelių struktūros yra prailginamas padangos tarnavimo laikas ir sumažinamas triukšo lygis, kas važiavimą padaro itin komfortišku. 

Pirelli žieminės padangos

 

 

 

SottozeroPirelli Sotto Zero

 

Pirelli Sottozero yra žieminės nedygliuotos  yra padangos, skirtos sportiniams automobiliams ir vidutinio bei didelio galingumo sedanams. Šios padangos suteikia nepriekaištingą vairavimo saugumą visomis oro sąlygomis šaltuoju metų laiku.  

Reikliems vairuotojams Sottozero padangų serija garantuoja nepriekaištingą padangų naudojimą apledėjusiuose, šlapiuose keliuose. Esant žemesnei nei 7 laipsnių temperatūrai šios padangos efektyviau užkerta kelią akvaplanavimo galimybei. Asimetrinis protektoriaus raštas yra padalintas į du atskirus elementus: vidinis protektoriaus plotas efektyviau išstumia vandenį. Tuo tarpu išorinė dalis, kuri yra išdėstyta blokais, yra standesnė ir tvirtesnė, kas užtikrina aukščiausią sukibimą su sniegu ir ledu. Šių padangų gamybai naudojama patentuota I.B.S dyglių technologija, kas padidina padangos lietimosi plotą ir stabilumą važiuojant nelygiais paviršiais. Tokiu būdu yra pagerinamas sukibimas su kelio danga ir sumažinamas stabdymo atstumas. Padidintas padangos standumas suteikia daugiau stabilumo ir efektyvesnį automobilio valdymą, o prie temperatūros pokyčių prisitaikantis gumos mišinys didina traukos galimybes. Šių techninių savybių dėka yra išgaunamas didžiausios saugumo galimybės ir vairavimo malonumas keliaujant žiemos oro sąlygomis. 

Šioms padangoms būdingas mažas pasipriešinimas riedėjimui ir žemas triukšmo lygis, kas suteikia vairavimo komfortą.
Šios Pirelli žieminės padangos yra idealus pasirinkimas aukščiausios klasės ir sportiniams automobiliams tokiems, kaip Alfa Romeo, Aston Martin, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Mercedes, Porsche. Pirelli Sotto Zero - puikus pasirinkimas vairuotojams, kurie nori suderinti saugumą, komfortą ir pagarbą aplinkai. 

Pirelli žieminės padangos

 

 

 

 

Sottozero II Pirelli SottoZero II

 

Pirelli SottoZero II – naujos kartos žieminės padangos, skirtos galingiems, prabangiems, bei sportiniams automobiliams. Šios padangos pasižymi dideliu saugumu visomis šaltojo sezono kelių sąlygomis. Asimetrinis protektoriaus raštas suskirstytas į dvi dalis: vidinis plotas efektyviai išstumia vandenį, o išorinis plotas su daug standžių blokų užtikrina aukšto lygio sukibimą ant sniego. Pirelli SottoZero II žieminės padangos pasižymi mažu pasipriešinimu riedėjimui, žemu triukšmo lygiu ir važiavimo komfortu. Šios padangos 2009 metais užėmė 2 vietą sportinių automobilių žieminių padangų bandyme, o 2012 metais „Auto Bild“ našiausių žieminių padangų bandyme. 3 vieta atiteko 2010 ir 2011 metų „Autobild“ našiausių žieminių padangų bei 2011 metų „Auto Express“ žieminių padangų bandymuose. Ypač teigiamai įvertintas subalansuotas Pireli Winter Sotto Zero II padangų modelis žiemai: puikios dinaminės savybės, geras sukibimas, vairavimo tikslumas, stabilumas ant snieguotos ir šlapios kelio dangos. 

Pirelli žieminės padangos


 

Sottozero IIIPirelli Sotto Zero III

Pirelli Sotto Zero 3 – naujausios Pirelli žieminės padangos, pasižyminčios ypač geromis eksploatacinėmis charakteristikomis visomis žiemos sąlygomis, sukurtos naujiems automobiliams. Specialaus gumos mišinio dėka užtikrinama puiki trauka žiemą. Kryptinė protektoriaus raštas su dvigubais rodyklės formos blokeliais užtikrina  puikią trauką ant apsnigtos kelio dangos. 3D lamelių technologijos dėka padangos protektoriui suteikiamas papildomas stabilumas taip pagerinant sukibimą ir sutrumpinant stabdumo kelią ant sausos kelio dangos. Didelis lamelių skaičius suteikia puikų sukibimą su sniegu. Platūs išilginiai grioveliai užtikrina gerą vandens evakuaciją iš padangos paviršiaus, taip užtikrinant puikias valdymo ir stabdymo charakteristikas.

Pirelli žieminės padangos


 

 

Winter Carving EdgePirelli Winter Carving Edge

 

Pirelli Winter Carving Edge radialinės žieminės nedygliuotos padangos yra tinkamos lengviesiems automobilaims ir visureigiams: sportiniams automobiliams, kupė, sedanams ir mikroatubusams. Šios dygliuotos padangos kurtos siekiant išgauti efektyviausią sukibimą ant ledo ar sniego dangos, tačiau jas galima eksploatuoti ir be dyglių. Winter Carving Edge padangų gamybai naudojama Pirelli prisitaikančio mišinio technologija („Adaptive Compound Technology“ -  ACT), kuri automobilio valdymą žiemą padaro efektyvesniu. Kryptinis protektoriaus dizainas sumažina akvaplanavimo galimybę važiuojant šlapia ar purvu padengta kelio danga tuo pačiu pagerinant automobilio valdymą keliaujant sausu keliu. Tankūs šoniniai padangos grioveliai, esantys priekinėje protektoriaus dalyje, pagerina automobilio pajudėjimą iš vietos esant storai sniego dangai ir sustiprina stabdymo galimybes. Optiniai pakaitiniai dyglių grioveliai, esantys centrinio bloko priekinėje dalyje, padidina sukibimą su apledėjusia kelio danga.

Pirelli Winter Carving žieminės padangos atitinka griežčiausius žiemininėms padangoms keliamus industrinius eksploatacinius reikalavimus. Šioms Pirelli padangoms yra suteiktas ekologinis „gulbės“ ženklas, todėl padangoms būdingos tokios savybės, kaip žemas triukšmo lygis, didelė rida, jokių aukšto aromatingumo alyvų ir mažas pasipriešinimas riedėjimui.  

Dėl Pirelli Winter Carving padangų traukos galimybių rekomenduojama naudoti visą keturių padangų rinkinį tam, kad būtų perteiktos efektyviausios šių padangų charakteristikos. 

Pirelli žieminės padangos

 

 

 

 

Winter Chrono Pirelli Winter Chrono

 

Pirelli Winter Chrono – žieminės padangos, skirtos komercinės paskirties transporto priemonėms. Šios Pirelli padangos suteikia išskirtinį našumą visomis žiemos kelių sąlygomis, net esant pilnai apkrovai. Kryptinis protektoriaus raštas “Arrow” užtikrina puikų sukibimą su snieguotais kelių paviršiais ir aukštos kokybes stabdymą, įskaitant važiavimą posūkiuose ir ant apledėjusios kelio dangos. Pirelli Winter Chrono žieminės padangos pasižymi mažesniu triukšmo lygiu, taip suteikdamos daugiau komforto. 

Pirelli žieminės padangos

 


 

Scorpion Winter Pirelli Scorpion Winter

 

Pirelli Scorpion Winter – sukurtos taip, kad tiktų moderniems visureigiams, lengviesiems krovininiams automobiliams, ypatingą dėmesį skiriant saugumui, todėl šios žieminės padangos užtikrina maksimalų stabilumą ir kontrolę važiuojant snieguotais, drėgnais, sausais kelių paviršiais. Protektoriaus junginys su nauju polimerų mišiniu ir didesniu silicio komponentų kiekiu pagerina sukibimą ir valdymą. Šioms Pirelli padangoms yra suteiktas ekologinis ženklas, todėl joms būdingas energijos vartojimo efektyvumas ir žemesnis triukšmo lygis. Pirelli Scorpion Winter padangos įvertintos aukščiausiais balais už puikias stabdymo, traukos ir valdymo savybes (tiek sausomis ir šlapiomis sąlygomis, tiek esant žemai temperatūrai). Tai patvirtino TÜV SÜD Automotive 2012 metais išbandydama 255/55R18 109V M+S Pirelli Scorpion Winter padangas: bandomoji transporto priemonė - Audi Q5, sniego bandymo vieta-Arkties Folsas (SE).

Pirelli žieminės padangos


 

Scorpion Ice&SnowPirelli Scorpion Ice&Snow

 

Pirelli Scorpion Ice&Snow yra žieminės nedygliuotos padangos yra specialiai suprojektuotos greitaeigiams, prabangiems ir moderniems visureigiams.  

Pirelli  Scorpion Ice&Snow žieminės padangos iš kitų išsiskiria tuo, jog suteikia nepriekaištingą automoblio valdymą ir aukščiausią vairavimo komfortą. Šios padangos užtikrina puikų sukibimą su kelio danga ir mažiausią triukšmo lygį esant žemai temperatūrai važiuojant per vandenį ar sniegu.  Elegantiška asimetriška protektoriaus struktūra, platūs išilginiai grioveliai ir pakreipti centriniai blokai užtikrina reikliausio vairuotojo poreikius, garantuojant maksimaliausią automobilio kontrolę, net ir ekstremaliausiomis oro sąlygomis. 

Saugumas, komfortas ir patrauklus dizainas -  tai Scorpion Ice & Snow padangos, kurios sustiprins Jūsų automobilį padarant jį idealiu ir agresyviam vairavimo stiliui.
Naudojamos tokiems automobiliams, kaip Audi, Mercedes, Porsche, Volkswagen.  

Pirelli žieminės padangos