Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Bridgestone ypač stipriai pasirodė žieminių padangų bandymuose

Bridgestone žieminės padangos

Brigestone Blizzak LM-80 žieminės padangos laimėjo Europos automobilių klubo ADAC / ÖAMTC / TKS visureigių žieminių padangų bandymus ir aukščiausius balus gavo už mažesnį degalų suvartojimą, labai gerai įvertintas stabdymas ant drėgnos ir snieguotos kelio dangos. Šios padangos taip pat triumfavo ir atsidūrė 1 vietoje ACE (Auto Club Europa) ir GTU (Vokietijos techninės apžiūros asociacijos) 2012 metų žieminių padangų bandymuose už bendrą efektyvumą.

Bridgestone Blizzak LM-32 žieminės padangos pelnė aukščiausius garsaus vokiečių žurnalo AutoBild" įvertinimus dėl ypač geros veiklos ant snieguotos, drėgnos ir sausos kelio dangos. Blizzak LM-32 padangos pasižymi trumpesniu stabdymo atstumu, puikiomis akvaplanavimo savybėmis, ilgaamžiškumu ir ypač aukštu komforto lygiu. 2012 metais šios žieminės padangos išrinktos AutoBild" kaip ypač rekomenduotinos. Blizzak LM-32 atsidūrė Europos automobilių klubo ADAC / ÖAMTC / TKS tarp pirmaujančių padangų važiavimo per sniegą bandymuose bei gavo „rekomendacijos etiketę“ už bendrą veiklos efektyvumą.

Žieminės padangos specialiai sukurtos siekiant suteikti dar didesnį saugumą ir sukibimą ant apledėjusios ir šaltos kelio dangos. Jų gamybai naudojamos sudėtinės medžiagos, kurios lieka minkštos ir elastingos esant žemai temperatūrai,  o protektoriaus dizaino su papildomomis įpjovomis dėka užtikrinamas efektyvesnis stabdymas ant ledo ir sniego.

Šios Brigestone žieminės padangos ne tik nepalyginamai veiksmingesnės nei vasarinės padangos ant užsalusių paviršių, bet ir suteikia geresnį sukibimą ir saugumą esant aukštesnei nei 0C temperatūrai. Esant šaltam orui, vasarinių padangų junginiai pradeda kietėti, o žieminės padangos specialiai pritaikytos šioms oro sąlygoms įveikti. Ledu ar sniegu padengtuose keliuose šis sukibimo skirtumas tampa dar ryškesnis. Štai kodėl Bridgestone kaip padangų gamintojas, labai rekomenduoja vasarines padangas keisti žieminėmis ne tik tada, kai pradeda snigti ar atšąla oras.

 

Bridgestone Blizzak LM-80 žieminės padangas galite rasti: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/ziemines-padangos?manufacturer=2307&protector=2127

 

Bridgestone Blizzak LM-32 žieminės padangas galite rasti: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/ziemines-padangos?manufacturer=2307&protector=4677


Visos naujienos