Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

TOP 3 lengvųjų automobilių žieminės padangos 2012

El.parduotuvės Perkupadangas.lt padangų ekspertai išrinko 2012 metų TOP3 žiemines padangas. Renkant geriausias žiemines padangas Lietuvos keliams buvo atsižvelgta į: skirtingas padangų klases, vairavimą snieguota, šlapia ir sausa kelio danga, stabdymą, stabilumą, trikšmo lygį ir kitus kriterijus.

 

Premium klasė

 

 #1 Bridgestone WS70Bridgestone WS70

Nano Pro-Tech polimerai esantys gumos mišinyje optimizuoja padangos našumą važiuojant per sniegą ir ledą. Gumos mišinį sudaro tūkstančiai mikroskopinio dydžio vamzdelio formos burbuliukų, kurie pasiskirstydami po visą protektoriaus paviršių sukuria mažas ertmes tose vietose kur vamzdelis kerta padangos paviršių, taip padedami pašalinti ploną vandens sluoksnį esantį ant ledo. Naujos 3 D įpjovos sustiprina padangos blokus suteikdamos jiems standumo, taip padidindamos padangų kontaktinę sritį su sniegu ar ledu padengta kelio danga.  4 ištisiniai protektoriaus grioveliai puikiai pašalina vandenį iš protektoriaus centrinės dalies padidindami atsparumą akvaplanavimui ir pagerindami stabdymo savybes apsnigtuose ir apledėjusiuose keliuose. Padangos internetu

 

 

Goodyear UG Ice+

 

#2 Goodyear Ultra Grip ICE+

Aukščiausios kokybės nedygliuotos padangos, puikiai pritaikytos Šiaurės šalių žiemos sąlygoms. „Active Grip“ technologija pagerina važiavimą visomis žiemos sąlygomis. Didelis įpjovų tankis ir sukibimo su sniegu technologija užtikrina gerą sukibimą su sniego danga. Įpjovos ir gerai sukimbantis V formos dizaino protektoriaus mišinys padeda veiksmingai stabdyti šlapiame kelyje. Silicio pagrindo protektoriaus mišinys padeda sustiprinti trauką važiuojant sniegu. Standi protektoriaus struktūra prailgina protektoriaus tarnavimo laiką ir valdymą. Tankūs plieniniai kordai sustiprina trauką ant sniego, o platūs šoniniai kraštai skatina vienodą padangų devėjimąsi. 

Žieminės padangos el.parduotuvėje

 

 

Dunlop Ice Sport

#3 Dunlop Ice Sport

Puikiomis savybėmis pasižyminčios žieminės padangos, skirtos Šiaurės šalių žiemoms. Šios padangos pasižymi puikiais traukos rezultatais važiuojant per sniegą ir ledą, nes 4D padangų dygliai pasižymi aštria priekine briauna. Silicio plius („Silica Plus“) gumos mišinio dėka užtikrinamas geresnis sukibimas važiuojant šlapia ar apsnigta kelio danga. „Dunlop Touch“ technologija suteikia dar tikslesnį automobilio valdymą, nes sustiprinama padangos jungtis su ratlankiu. Dunlop MFS sistema užtikrina ratų apsaugą nuo bortų: šoniniai kraštai, sudaro buferinę zoną, kuri saugo padangos karkasą.

Dunlop Ice Sport padangos el.parduotutuvėje

 Vidutinė klasė

 

#1 Hankook W442Hankook W442

Ekonomiškos žieminės nedygliuotos aukščiausio naudingo („High Performance“) padangos, pasižyminčios puikiomis ekslpotacinėmis savybėmis. Asimetrinio plataus protektoriaus dizaino ir specialaus silicio mišinio dėka, šios padangos gali pasiūlyti išskirtinį sukibimą atšiauriomis žiemos oro sąlygomis, tokiomis kaip sniegas, ledas, ižas. Taip paailginama rida ir sutaupomos kuro sąnaudos. Gilios šoninės protektoriaus blokų įpjovos užtikrina stabilumą, o žiedinės formos įpjovos - papildomą sukibimą posūkiuose ir vingiuotuose keliuose. Protektoriaus blokai išdėstyti taip, kad suteiktų malonų automobilio vairavimą ir sumažintų triukšmo lygį. 

Padangos internetu

 

Hankook W409

 

#2 Hankook W409

Žieminės dygliuotos aukščiausio naudingumo („High Performance“) padangos. Tai aplinkai draugiškas gaminys, akredituotas prestižinio Šiaurės šalių ekologiniu „gulbės“ ženklu, todėl padangoms būdingi tokie bruožai, kaipžemas triukšmo lygis, didelė rida, jokių aukšto aromatingumo alyvų ir mažas pasipriešinimas riedėjimui. Optimizuotas Hankook Winter i*Pike padangos griovelių  išdėstymas sumažina triukšmą iki mažiausio lygio ir didina transporto priemonės stabilumą važiuojant sniegu ir ledu. V formos dizaino protektorius  suteikia nepriekaištingą trauką ir užtikrina didžiausią kontrolę permainingomis žiemos oro sąlygomis. 

Padangos internetu

 

Falken HS449

 

 

#3 Falken HS449

2012 metų naujos žieminės padangos pasižyminčios puikia trauka ant sniego ir ledo. Naujos kartos silicio junginio dėka užtikrinamas stabilumas ir tvirtas sukibimas posūkiuose. Padangų guma pasižymi dideliu atsparumu akvaplanavimui ir mažu triukšmingumu. 

Padangos internetu

 

 

 Ekonominė klasė

 

Gt Radial Ice Pro

 

#1 GT Radial Ice Pro

Lengvųjų automobilių žieminės padangos, sukurtos pačioms ekstremaliausioms žiemos oro sąlygoms. Naujos kartos dygliuojamas protektoriaus dizainias suteikia patikimumo, specialiai sukurti dygliai pagerina sukibimą ir sumažina triukšmą. Šoninių protektoriaus griovelių dėka efektyviai išstumiamas pažliugęs ledas ar sniegas ir padangos kontaktinės zonos su kelio danga. Silicio junginys pagerina sukibimą su apledėjusiu ir apsnigta kelio danga. 

 Padangos internetu

 

 

 

Sailun WST-1

 

#2 Sailun Ice Blaze WST1

Žieminės padangos, skirtos vairuotojams, siekiantiems maksimalaus sukibimo nepalankiomis oro sąlygomis. Specialios formulės junginio ir polimerų mišinio dėka palaikomas gumos lankstumas , taip pasiekiant maksimalų efektyvumą esant ekstremaliom oro sąlygoms ir padidinant saugumą ir valdymą. Sustiprintos formulės silicio mišinys suteikia puikų sukibimą esant žemai oro temperatūrai. 

 
Padangos internetu


 

Westlake SW608#3 Westlake SW608

V formos protektoriaus dizaino dėka užtikrinamas aukštas vandens drenažas. Optimizuotos įpjovos padidina padangų sąlyčio su kelio paviršiumi plotą taip suteikdamos puikią trauką ir kontrolę visomis žiemos vairavimo sąlygomis. Specialus žiemos protektoriaus junginys sukuria efektyvų važiavimą. 
Padangos internetu

 

 

Visos naujienos