Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Vredestein debiutas Hamann Ženevos automobilių parodoje 2013

Vredestein su unikaliomis savo padangomis debiutavo Ženevos automobilių parodoje 2013.  Naujieji BMW M5 ir M6 automobiliai buvo pristatyti su naujosiosiomis Vredestein Ultrac Vorti R padangomis, ant kurių šoninės sienelės puikavosi vokiečių automobilių dizaino kompanijos Hamann logotipas. Šios padangos buvo sukurtos ypač galingiems ir greitiems automobiliams Hamann prašymu, todėl Vresdestein įrodė savo meistriškumą.

Autentiškumas, išskirtinumas ir unikalumas yra Premium klasės padangų gamintojo Vredestein dizaino filosofija. Tai aiškiai atsispindi padangų, bendrai sukurtų su garsiais automobilių dizaino namais Giugiaro dizaine. Neskaitant nepriekaištingos išvaizdos, Vredestein padangos sukurtos geriausiam įmanomui vairavimui užtikrinti.

Pramonėje, kurioje kaip taisyklė vyksta masinė gamyba, Vredestein išsiskiria tuo, kad kompanijos partneriai gali prisidėti prie stiliaus kūrimo proceso ir ant padangų šoninės sienelės įtraukti savo prekės ženklo logotipą. Šis naujas pritaikymo laipsnis atspindi tvirtą ir subtilų Vredestein kelią link skoningo tobulumo.

Naujosios Vredestein Ultrac Vorti R -  sportiškiausios iki šiol Vredestein sukurtos vasarinės padangos.

Šiais metais Ženevos automobilių parodoje pristatytos naujosios, ypač didelio naudingumo (Ultra High Performance) padangos, sukurtos bendradarbiaujant su Italijos dizaino namais Giugiaro.

Ultra Vorti R – idealus pasirinkimas sportiniams automobiliams, kurie reikalauja iš padangų ypatingo našumo, pavyzdžiui, Porshe 911, Lamborghini Gallardo arba Audi R8. Padangos pasižymi (Y) greičio indeksu, todėl puikiai tinka važiuoti 300 km/h ir didesniu greičiu.

Aukščiausios klasės Vredestein dizainas sukuriamas bendradarbiaujant su šios srities lyderiais.

Vredestein Ultrac Vorti R padangų protektorius sukurtas kartu su italų dizaino namais Giurgiaro, kurie pastaruosius 16 metų aktyviai dalyvavo Vredestein padangų vystyme. Ultrac Vorti R padangų protektorius – taip pat Giurgiaro nuopelnas. Jo pavadinimas yra kilęs iš žodžio „sūkūrys“, galingas oro srautas. Ryšiai su tokiais prabangių automobilių dizaino kūrėjais kaip Carlsson ir nauja partnerystė su Hamman taip pat buvo vertingos Ultrac Vorti R kūrimui.

Platus temperatūrų diapazonas

Greitas įsibėgėjimas, staigus stabdymas, važiavimas dideliu greičiu bei posūkiuose padidina padangų temperatūra. Ultrac Vorti R protektoriaus junginyje yra daug dervos,kuri tampa aktyvi esant skirtingoms temperatūroms taip padidinant optimalų našumą ir aukštą sukibimo lygį.

Ultrac Vorti bandymų rezultatai

ANWB: Geros ir labai rekomenduojamos

ADAC: Geros

ÖAMTC: Labai rekomenduojamos

TKS: Labai rekomenduojamos

 

Citatos iš Ultrac Vorti bandymų ataskaitų:

"Puikios padangos visais su sauga susijusių bandymų kriterijais." (ANWB)

"Geriausios iš visų išbandytų padangų ant sausos kelio dangos, tačiau puiki veikla ir ant šlapios kelio dangos." (ÖAMTC)

"Labai gerai subalansuotos padangos, geros visais su saugumu susijusiais aspektais.“ (TKS)

 


Visos naujienos