Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 

 

VREDESTEIN PADANGOS

Vredestein

 

 

 

 

Vredestein

              Vredestein Sportrac 3  Vredestein Sportrac 3  Vredestein Sportrac 3  Vredestein Vredestein - premium segmento padangos, gaminamos Olandijoje. Vredestein yra Appollo kompanijos dalis. Apollo padangų gamyklos įsikūrusios Nyderlanduose, Indijoje ir Pietų Afrikoje. Vredestein pagrindinė buveine laikomi Nyderlandai, o prekiniam ženklui jau daugiau nei 100 metų. Aukščiausios kokybės gaminiai apima automobilių, dviračių, žemės ūkio ir industrines padangas.

Šiandien įmonėje dirba daugiau nei 1700 žmonių, o prekiniai ženklai atstovaujami Europoje, JAV ir Kanadoje, yra 14 prekybos organizacijų skirtingoje 18 šalių.

Autentiškumas, išskirtinumas ir unikalumas yra Premium klasės padangų gamintojo Vredestein dizaino filosofija. Tai aiškiai atsispindi padangų, bendrai sukurtų su garsiais automobilių dizaino namais Giugiaro dizaine. Neskaitant nepriekaištingos išvaizdos, Vredestein padangos sukurtos geriausiam įmanomui vairavimui užtikrinti.

Pramonėje, kurioje kaip taisyklė vyksta masinė gamyba, Vredestein išsiskiria tuo, kad kompanijos partneriai gali prisidėti prie stiliaus kūrimo proceso ir ant padangų šoninės sienelės įtraukti savo prekės ženklo logotipą. Šis naujas pritaikymo laipsnis atspindi tvirtą ir subtilų Vredestein kelią link skoningo tobulumo.

     Vredestein Geneva 2013
                  
     Vredestein Geneva 2013
    

 

    Vredestein Geneva 2013                 

Vredestein su unikaliomis savo padangomis debiutavo Ženevos automobilių parodoje 2013 ant kurių šoninės sienelės puikavosi vokiečių automobilių dizaino kompanijos Hamann logotipas. Šios padangos buvo sukurtos ypač galingiems ir greitiems automobiliams Hamann prašymu, todėl Vresdestein įrodė savo meistriškumą.Per pastaruosius 25 metus Hamann pavyko prisijungti prie „Premier“ lygos, tobulinant ir kuriant aukščiausios klasės automobilių dizainą. Dabartinį Hamann portfelį sudaro tokie prekiniai ženklai kaip BMW, Aston Martin, Rolls-Royce, Mercedes-Benz.

 

VREDESTEIN vasarinės padangos


Ultrac Vorti RVredestein Ultrac Vorti r


Vredestein Ultrac Vorti R -  sportiškiausios iki šiol Vredestein sukurtos vasarinės padangos. Šiais metais Ženevos automobilių parodoje pristatytos naujosios, ypač didelio naudingumo (Ultra High Performance) padangos, sukurtos bendradarbiaujant su Italijos dizaino namais Giugiaro. Ultra Vorti R – idealus pasirinkimas sportiniams automobiliams, kurie reikalauja iš padangų ypatingo našumo, pavyzdžiui, Porshe 911, Lamborghini Gallardo arba Audi R8. Padangos pasižymi (Y) greičio indeksu, todėl pritaikytos važiavimui 300 km/h ir didesniu greičiu. Greitas įsibėgėjimas, staigus stabdymas, važiavimas dideliu greičiu bei posūkiuose padidina padangų temperatūra. Ultrac Vorti R protektoriaus junginyje yra daug specialaus kaučiuko, kuris tampa aktyvus esant skirtingoms temperatūroms. Taip padidinamas optimalus padangos našumas ir aukštas sukibimo lygis. 
Vasarinės padangos

 

 

Sportrac 3Vredestein Sportrac 3

 

Vredestein Sportrac 3 – vasarinės padangos, išsiskiriančios puikaus stabdymo ir vandens pašalinimo savybėmis. Padangų profilis, sukurtas bendradarbiaujant su garsiais Italijos dizaino namais Giugiaro, suteikia dar stilingesnę sportinę išvaizdą. Vredestein Sportrac 3 HTS+ technologijų dėka suteikia dar daugiau sportiškumo, neprilygstamą stabilumą ant sausos kelio dangos ir posūkiuose. Tvirti ir platūs peties blokeliai ir 3D V formos protektoriaus blokai, esantys padangos centre, suteikia puikias eksploatacines savybes posūkiuose. Lygus padangos paviršiaus slėgis ir stabili struktūra padeda sumažinti stabdymo kelią ir pagerina trauką bei valdymo charakteristikas. Patobulinto, ypač aukštos kokybės silicio mišinio dėka suteikiama optimali stabdymo galia ir mažas pasipriešinimas riedėjimui.

 Vasarinės padangos

 

 

 

Sportrac 5 

Vredestein Sportrac 5

 

Vredestein Sportrac 5 - tylios, patogios ir sportiškos vasarinės padangos. Asimetriškas protektoriaus ir briaunos dizainas, sukurtas bendradarbiaujant su garsiais Italijos dizaino namais Giugiaro, padangoms suteikia unikalią sportinę išvaizdą. Optimizuoto protektoriaus rašto dėka užtikrinamas žemas triukšmo lygis. Lygus padangos paviršiaus slėgis ir stabili struktūra suteikia trumpą stabdymo kelią ir puikų valdymą ant sausos ir šlapios kelio dangos.

 Vasarinės padangos

 

 

 

 

 

 

 

Ultrac SessantaVredestein Ultrac Sessanta

 

Vredestein Ultrac Sessanta – vienos iš Vredestein grandų Ultrac High Performance (ypač didelio našumo) padangų segmente. Pavadinimas „Sessanta“ išvertus iš italų kalbos reiškia „šešiasdešimt“. Šis skaičius pažymi 60 metų Vredestein partnerystę su Giugiaro dizaino namais, kurie drauge su Vredestein ir sukūrė revoliucinį Ultrac Sessanta padangų dizainą. Ypatingo dizaino ir sudėtingo protektoriaus rašto dėka suteikiamas išskirtinis sukibimas, valdymas ir unikali išvaizda. Du viskozės pluošto padangų kordo sluoksniai suteikia stabilumą, tvirtumą ir ypač didelį atsparumą.

 
Vasarinės padangos

 

 

 

 

T-TracVredestein t-trac 2

 

Vredestein T-Trac – vasarinės padangos, pasižyminčios išskirtiniu saugumu ir patikimumu. T-Trac protektoriaus mišinio sudėtyje yra specialaus silicio junginio, kuris suteikia dar tvirtesnį sukibimą ir mažesnį pasipriešinimą riedėjimui. Platūs protektoriaus grioveliai užtikrina greitą ir efektyvią vandens evakuaciją lyjant. Specialus apvalus ir lankstus žiedas aplink padangą, sukurtas dviejų gilių lygiagrečių žiedinių griovelių pagalba, užtikrina optimalų kryptinį stabilumą bet kokiomis važiavimo sąlygomis. 

Vasarinės padangos

 

 

 

 

 

 

Ultrac Cento Vredestein Ultrac Cento

 

Vredestein Ultrac Cento – elegantiškos ir lengvos vasarinės padangos, garantuojančios komfortą ir puikią veiklą tiek ant sausos tiek ant šlapios kelio dangos. Ultrac Cento sukurtos 100-ojo Vredestein prekės ženklo jubiliejaus proga. Kuriant padangų profilį ir dizainą kartu su Italijos dizaino namais Giugiaro, suteikiant padangoms dar patrauklesnę išvaizdą. Ant padangos šono esantis žymėjimas «-SW» rodo, kad Vredestein Ultrac Cento padangos atitinka griežčiausius Europos reikalavimus dėl triukšmo ir sukibimo su šlapia kelio danga lygio. Komfortas ir žemas triukšmo lygis – ypač svarbūs kriterijai šių naujų įžymių Vredestein padangų plėtrai. Vredestein Ultrac Cento padangos pasižymi sumažintu pasipriešinimu riedėjimui, o unikalus silicio protektoriaus junginys  užtikrina gerą vairavimo stabilumą, trumpą stabdymo kelią ir išskirtinį sukibimą šlapiame kelyje, o suapvalinti kontūrai maksimalų komfortą. Keturi apvalūs grioveliai suteikia greitą ir nenutrūkstamą vandens pašalinimą iš padangos, taip iki minimumo sumažinant akvaplanavimo riziką.

 Vasarinės padangos

 

 

 

 

 

VREDESTEIN žieminės padangos

 

Snowtrac 3 Vredestein Snowtrac 3

 

Vredestein Snowtrac 3 žieminės padangos - puikus pavyzdys, atspindintis Vredestein įsipareigojimą užtikrinti maksimalų saugumą. Smailių, įstrižinių  protektoriaus griovelių ir sustiprintos centrinės dalies dėka užtikrinamas sukibimas su šlapia ir snieguota kelio danga, bei efektyvus sniego ir ižo savaiminis pašalinimas iš padangos protektoriaus. Naujo protektoriaus gumos mišinio (Optimum Silica & Polymer Processing) sudėties dėka sumažinamas pasipriešinimas riedėjimui taip taupant kuro sąnaudas. 

Žieminės padangos

 

 

 

 

 

 

 

Arctrac Vredestein Arctrac SUV

 

Vredestein Arctrac padangos specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms, važiavimui įvairaus tipo keliais, ant sniego ir ledo. Padangų dygliai išdėstyti išskirtine Algoritm® sistema, kuri suteikia nepriekaištingą sukibimą su snieguota ir apledėjusia kelio danga. Net sudėtingomis sąlygomis Arctrac padangos užtikrina puikų valdymą, trumpą stabdymo kelią ir tikslią reakciją. Kampuotas 3D formos kontūras su sustiprintais vidiniais grioveliais suteikia papildomą sukibimą ir stabilumą. Smailių įstrižinių griovelių dėka užtikrinamas savaiminis sniego ir ižo išvalymas iš padangos kontaktinės zonos.

Žieminės padangos

 

 

 


Arctrac SUV Vredestein Arctrac SUV

 

Vredestein Arctrac SUV padangos specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms, važiavimui įvairaus tipo keliais, ant sniego ir ledo. Padangų dygliai išdėstyti išskirtine Algoritm® sistema, kuri suteikia nepriekaištingą sukibimą su snieguota ir apledėjusia kelio danga.Net sudėtingomis sąlygomis Arctrac SUV žieminėd padangos užtikrina puikų valdymą, trumpą stabdymo kelią ir tikslią reakciją. Kampuotas 3D formos kontūras su sustiprintais vidiniais grioveliais suteikia papildomą sukibimą ir stabilumą. Smailių įstrižinių griovelių dėka užtikrinamas savaiminis sniego ir ižo išvalymas iš padangos kontaktinės zonos.

Žieminės padangos 

 

 

Wintrac 4 XtremeVredestein 4 Xtreme

 

Vredestein Wintrac 4 Xtreme – aukštos kokybės visureigių žieminės padangos. Novatoriškas Giugiaro dizainas ir glotnios W formos protektoriaus linijos suteikia padangoms galingą išvaizdą. Wintrac 4 Xtreme atspindi naujausius Vredestein pasiekimus kuriant saugumą ir komfortą. Padangų protektorius turi geras savaiminio išsivalymo savybes, todėl užtikrina važiavimo našumą žiemą. Specialus Optimum Silica Processing™ (OSP™) mišinys protektoriaus junginyje užtikrina gerą sukibimą ant  šlapios kelio dangos ir atsparumą praslydimui. Tvirta šoninė sienelė ir speciali sluoksnių konstrukcija suteikia tikslią vairo reakciją važiuojant dideliu greičiu. Padangos sukurtos taip, kad tolygiai paskirtstytų slėgį kontaktiniame paviršiuje, taip važiavimui suteikdamos komforto ir mažesnį triukšmo lygį.

Žieminės padangos

 

 

 

 

 

Wintrac XtremeVredestein Wintrac Xtreme

 

Vredestein Wintrac Xtreme – pirmosios Vredestein žieminės padangos, sukurtos bendradarbiaujant su garsiais Italijos dizaino namais Giugiaro Design. Agresyvus W formos protektoriaus dizainas suteikia padangoms išskirtinę išvaizdą. Specialios ištisinės lamelės užtikrina gerą sukibimą ant sniego, o zigzago formos lamelės protektoriaus šoninėje dalyje- puikų valdymą. Specialus gumos mišinys, sukurtas naudojant „Optimum Siclica Processing“ technologija, užtikrina geresnį sukibimą su šlapia kelio danga ir geresnes valdymo charakteristikas važiuojant ant sniego ir ledo. Vredestein Wintrac Xtreme žieminės padangos pasižymi žemesniu triukšmo lygiu ir mažesniu dėvėjimusi.

Žieminės padangos

 

 

 

 

 

Nord Trac 2Vredestein Nord Trac 2


Vredestein Nord Trac 2 žieminės padangos specialiai sukurtos ekstremalioms Šiaurietiškoms žiemos sąlygoms įveikti. Po išsamių tyrimų ir bandymų buvo sukurtas specialus profilis. Sumažintas gumos mišinio kietumas, unikalus reaktyvusis užpildas ir subtilus V formos protektoriaus raštas suteikia išskirtinį sukibimą ant sniego ir ledo, ir net esant labai žemai oro tempertūrai  gumos mišinys išlieka minkštas. Unikalūs Zigzago formos kanalai užtikrina trumpesnį stabdymo kelią ir greitesnį įsibėgėjimą. Centrinio žiedinio griovelio ir kampuotų kraštų dėka – sumažinta praslydimo rizika ir puikus stabilumas posūkiuose. 

Žieminės padangos

 

 

 

 

 

Quatrac 3Vredestein Quatrac 3

 

Vredestein Quatrac 3 – universalios padangos, idealiai tinkančios vairuotojams, siekiantiems važiavimo efektyvumo ištisus metus. Ryškus asimetriškas protektoriaus dizainas suteikia optimalų saugumą ir komfortą tiek žiemą tiek vasarą bet kokiomis oro sąlygomis. Vredestein Quatrac 3 universalios padangos pasižymi puikiomis valdymo charakteristikomis ant šlapios ir sausos kelio dangos bei puikiu sukibimu žiemos sąlygomis. Trijų išilginių protektoriaus griovelių dėka užtikrinama veiksminga vandens evakuaciją. Išskirtinė konstrukcija ir protektoriaus dizainas suteikia mažesnį triukšmą.

Žieminės padangos

 

 

 

 

 

Comtrac WinterVredestein Comtrac Winter

 

Vredestein Comtrac Winter – žieminės padangos, sukurtos komercinėms transporto priemonėms. Unikalaus protektoriaus dizaino ir specialaus gumos mišinio dėka, šios žieminės padangos pasižimi trumpesniu stabdymo atstumu ir greitesniu įsibėgėjimu. Kryptinis protektoriaus dizainas ir du dideli grioveliai puikiai išstumia vandenį iš padangos ir apsaugo nuo akvaplanavimo. Ant protektoriaus blokų esančios Zigzago formos lamelės padeda efektyviai pašalinti purvą ir sniegą. Stiprūs šoniniai padangos blokeliai užtikrina saugumą ir stabilumą posūkiuose. Šios Vredestein Comtrac Winter žieminės padangos idealiai tinka naujiems komerciniams automobiliams, galintiems važiuoti iki 190 km/val. greičiu.

Žieminės padangos