Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
Naujienos

Vredestein Wintrac Xtreme S – naujos žieminės padangos

 

Vredestein Ultrac Sessanta ypač mėgstamos aukštos kokybės padangų rinkoje. Visas Wintrac žieminių padangų diapazonas vertinamas labai teigiamai.

 

Vredestein Wintrac Xtreme S

 

Šiais metais Wintrac Xtreme modelis buvo patobulintas ir pristatytas naujosios Wintrac Xtreme S žieminės padangos. Tai dar vienos garsių Italijos automobilių mados namų Giugiaro suprojektuotos padangos, suteikiančios dar didesnį vairavimo tikslumą tiek šlapiame tiek sausame kelyje.

 

Vredestein Wintrac Xtreme S sukurtos kovoti su atšiauriomis šaltojo žiemos sezono sąlygomis. Puikus sukibimas ir vairavimo tikslumas suteikia išsskirtinį saugumą ant sniego, ledo ir ižo. „Internal Sipe Locking“ (lt. Vidinių įpjovų fiksavimo) tehnologijos dėka šią padangą pakelia į dar aukštesnį lygį, užtikrinant kad Wintrac Xtreme S išlieka stabilios važiuojant maksimaliu greičiu (iki 300 km/h) ir užtikrina, kad protektoriaus įpjovos būtų minimaliai deformuojamoms. Centrinis protektoriaus blokas turi tiesias lameles, kurios suteikia maksimalią trauką ir trumpesnį stabdymo atstumą ant sniego ir ledo, o zig zag formos įpjovos kraštuose užtikrina ypač gerą valdymą ant slidžių kelių paviršių ir posūkiuose.

 

Wintrac Xtreme S protektorius turi du papildomus plačius išilginius griovelius. Kartu su V formos grioveliais suteikiamas veiksmingas vandens drenažas ir otpimalus sukibimas su šlapia kelio danga. 


Vredestein xtreme

Protektoriaus junginys patobulintas specialiu polimerų mišiniu suteikiančiu dar daugiau patvarumo ir mažesnį pasipriešinimą riedėjimui. Neskaitant puikių rezultatų ant sniego ir ledo, tinkamumo dideliui greičiui, Giugiaro dizainas suteikia išskirtinį sprotinį stilių su įspūdingomis griežtomis linijomis. 

Vredestein Wintrac Xtreme S žieminės padangos sukurtos glaudžiai bendradarbiaujant su įvairiais  partneriais puikiai žinomais automobilių pramonei.  Be Giugiaro, kuris prisidėjo prie simetrinio protektoriaus dizaino, Vredestein bendradarbiauja su tokiais partneriais kaip Carlsson, HAMANN ir Mansory. Šio bendradarbiavimo rezultatas – padangos, atitinkančios aukčiausius lūkesčius taikomus Ultra High Performane padangų segmente.

 

 

Vredestein Wintac Xtreme S žiemines padangas rasite: http://www.perkupadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/ziemines-padangos?manufacturer=2361&protector=5516

 

 

 

 


Visos naujienos