Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 

Westlake

1958 metais Westlake pradėjo gaminti seriją aukščiausios kokybės padangas, kuriomis buvo naudojamasi Šiaurės Amerikos, Europos, Azijos, Australijos ir Afrikos keliuose. Kanadoje Westlake produktai yra pardavinėjami daugiau nei 16 metų. Kompanijos gaminiai yra pripažinti įvairių tarptautinių ir valstybių institucijų, kaip JAV transporto departamento ir Europos Sąjungos komisijos. 

Siekiant tobulumo ir skatinant naujoves, Westlake toliau stengiasi plėtoti socialiai atsakingos įmonės politiką ir taip apsaugoti aplinką gaminant savo produktus.  Kompanija nuolat tobulėja ir plečia savo gaminamų aukščiausios kokybės produktų liniją. Westlake padangos yra pagamintos pagal pasaulinės rinkos reikalavimus, kas užtikrina klientų aukščiausius klientų poreikius.

 

Vasarinės padangos

 

SA-05SA-05

 

Westlake SA-05 padangų asimetrinis protektoriaus dizainas suteikia daugiau traukos ir optimalų sukibimą važiuojant dideliu greičiu. Platesnis kontaktinio paviršiaus plotas užpildytas skirtingų funkcijų vidinėmis ir šoninėmis protektoriaus detalėmis, siūlo optimalų valdymą, saugumą ir važiavimo komfortą. Dėka sutvirtinto Westlake SA-05 padangos krašto, yra didinamas vairavimo stabilumas ir tikslus vairuotojo judesių perdavimas.

WESTLAKE SA-05 padangos internetu pigiau

 

 

 

SC301SC301

 

Westlake SC301 padangos yra skirtos mikroautobusams. Šis padangų modelis turi plienines juostas, standų viršų ir tankų protektoriaus dizainą bei dilimui atsparų protektoriaus gumos junginį, tam, kad patenkintų visų komercinių transporto priemonių poreikius. Westlake SC301 padangos pasižymi tvirtu korpusu, kuris suteikia didelę šoninę jėgą.

WESTLAKE SC301 padangos internetu pigiau

 

 

 

 

SP06SP06

 

Westlake SP06 padangos turi netaisyklingą, 5 žingsnių protektoriaus dizainą, kuris efektyviai mažina triukšmą. Tūkstančiai siaurų įpjovų, esančių protektoriuje, suteikia vairavimo stabilumą posūkiuose, o vientisa ilga protektoriaus dalis pagerina stabilumą važiuojant dideliu greičiu. Šių savybių dėka yra užkertamas kelias netolygiam padangos protektoriaus dėvėjimuisi ir vairuotojui yra suteikiamas optimalus vairavimo komfortas.  4 kanalų grioveliai leidžia lengvai išstumti vandenį iš padangos protektoriaus. Elegantiškas protektoriaus dizainas ir šoninės sienelės padaro padangą sportišką ir lengvai einamą.

WESTLAKE SP06 padangos pigiau

 

 

SU307SU307

 

Westlake SU307 ("High Performance" - didelio naudingumo) - tai universalios  padangos, kurios yra skirtos visureigiams. Westlake SU307 padangos yra unikalaus dizaino: supaprastinti kirsti šoniniai grioveliai ir mažos zigzago įpjovos lemia optimalius valdymo rezultatus ir puikų važiavimo komfortą asfaltuotais ir gruntiniais keliais.

Padangos internetu pigiau

 

 

 

 

SV308SV308

 

Westlake SV308 ("High Performance" - didelio naudingumo) padangos V formos raštas ir supaprastinto modelio dizainas su papildomais dviem išilginiais plačiais grioveliais lengvai pašalina vandenį iš padangos. Ratlankio apsauga ant padangos šono teikia aukščiausios kokybės, didelio greičio stabilumą ir puikų valdymo efektyvumą. Westlake SV308 padangos gamybai naudota silicio technologija sumažina pasipriešinimą riedėjimui, padidina trauką ir sutrumpina stabdymo kelią bei užtikrina važiavimo saugumą.

Ieškoti elektroninėje parduotuvėje

 

 

 

Žieminės padangos

 

 

SW601Westlake SW601

 

Westlake SW 601 yra žieminės nedygliuotos padangos. Asimetrinis protektoriaus dizainas ir specialus gumos mišinys lemia puikią trauką žiemos kelyje ir patogų valdymą. Zigzago formos grioveliai užtikrina nuolatinį sąlytį su kelio danga ir sumažina stabdymo atstumą važiuojant ledu. Westlake SW 601 padangoms būdingas aukščiausio lygio komfortas ir tylus važiavimas. Unikalus protektoriaus junginys nulemia geresnį padangos atsparumą esant žemai temperatūrai. Daugialypis Westlake SW 601 žieminės padangos griovelių raštas užtikrina nepriekaištingą automobilio valdymą slidžiuose keliuose. Išilginiai grioveliai gerai šalina vandenį iš padangos ir sumažina akvaplanavimo riziką.

Westlake žieminės padangos

 

 

 

SW606Westlake SW606

 

Westlake SW606 – žieminės dygliuojamos visureigių padangos. V formos protektoriaus dizainas  užtikrina puikų sukibimą ir stabdymą važiuojant per ant sniego ir apledėjusiais keliais. Standūs pečių blokai suteikia dar geresnį išskirtinį stabilumą ir tvirtesnį sukibimą posūkiuose. 

Westlake žieminės padangos

 

 

 

SW612Westlake SW612

 

Westlake SW612 – žieminės visureigių padangos. Asimetrinio protektoriaus dizaino ir zigzago formos griovelių dėka užtikrinamas geresnis sukibimas bei puikus stabdymas važiuojant per sniegą ir ledą. Kintantis protektoriaus blokų grioveliai sumažina važiavimo keliamą triukšmą ir padidina komfortą. Protektoriaus mišinys suteikia geresnį sukibimą  

Westlake žieminės padangos