Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 

Yokohama

 

Yokohama padangos

 

Yokohama - padangų gamintojas, įsikūręs Japonijoje, Tokijo mieste. Įmonė buvo įkurta ir savo veikla pradėjo 1917 metais, kai Yokohama Cable Manufacturing ir B.F. Goodrich susijungė. 1969 metais įmonė išsiplėtė į Jungtines Amerikos Valstijas. Aspec A300 buvo varomoji jėga didžiuliam kilimui. Prekinį ženklą, ypač Japonijoje, dažnai naudoja ADVAN vietoj Yokohama. ADVAN ratai ir padangos turi didelę praeitį pasaulinėje rinkoje. 


Yokohama padangas   Yokohama padangas   Yokohama padangas


Jungtinėse Amerikos Valstijose Yokohama dalyvauja Amerikos Le Mans serijos ALMS ir Red Line lenktynėse. Yokohama yra oficiali padangų tiekėja World Touring Car Championship (WTCC) lenktynėse, taip pat buvo Oficialus padangų tiekėjas Makau „Grand Prix“ Formulės 3 tarptautinės taurės varžybose nuo 1983 metų. Yokohama remia NBA Boston Celtics ir San Antonio Spurs komandas.

Yokohama padangas   Yokohama padangas  Yokohama padangas

 

 

 

VASARINĖS PADANGOS

 

A.driveA.drive

 

Yokohama A drive yra lengvųjų automobilių vasarinės padangos. Sukibimas! Tai galingas sprendimas nelengvai užduočiai įgyvendinti t.y. patenkinti šiuolaikinių vairuotojų poreikius. Padangos sukurtos vairuotojams, nenorintiems eiti į kompromisą dėl kokybės. A.drive padangos siūlo neįtikėtiną trauką, puikų našumą ir nuostabų valdymą su naujo lygio sukibimu – nesvarbu ar nenustojantis lietus ar svylanis asfaltas.

Yokohama A.drive dirba specialiai sukonfigūruotais trigubais, plačiais ir tiesiais grioveliais, kad puikiai atliktų vandens evakuaciją. Tyliai dirbantis protektoriaus raštas su Yokohama išplėstiniu protektoriaus junginiu, buvo sukurtas siekiant suteikti vairuotojams lyderiaujančios klasės rezultatus, nesvarbu ant sausos ar šlapios kelio dangos.

Ieškoti elektroninėje parduotuvėje

 

 

C.driveC.drive

 

Yokohama C.drive yra vasarinių padangų turtas lengviesiems automobiliams. Kuriant padangas buvo naudojamos pažangios technologijos, kurios suteikia neprilygstamą komfortą ir puikias valdymo galimybes. Yokohama C drive padangos siūlo komfortą ir tikrą vairavimo malonumą.

Komfortas turėtų būti prioritetas, kai kalbama apie padangų kokybę. Mokslinių tyrimų ir kompiuterinio projektavimo dėka, Yokohama inžinieriai sukūrė galingą protektoriaus blokų konfigūraciją ir išplėstinius protektoriaus griovelius, kurie žymiai sumažina netolygų protektoriaus nusidėvėjimą ir triukšmą.

Yokohama C.drive puikiai susidoroja su šiuolaikiniu vairavimo stiliumi. Akį traukiantis keturių tiesių pagrindinių ir šoninių antrinių protektoriaus griovelių dizainas, puikiai suderintas, kad lengvai pašalintų vandenį ir išvengtų akvaplanavimo važiuojant dideliu greičiu. C drive turi maksimalų sukibimą su šlapia kelio danga, dėl unikalaus protektoriaus junginio.

Ieškoti elektroninėje parduotuvėje

 

 

S.driveS.drive

 

Yokohama S.drive yra Yokohama Ultra High Performance (ypač aukštos kokybės) vasarinė padanga, skirta sportinių automobilių mėgėjams. Naudojant Yokohama technologinę pažangą, padangos suprojektuotos siekiant užtikrinti ypatingą sukibimą ir valdymą tiek sausame, tiek šlapiame kelyje. Yokohama S.drive padangos turi mikro lankstų protektoriaus silicio junginį, sukurtą naudojant nanotechnologijas, kuris maksimaliai padidina padangos su keliu kontaktinį paviršių, tai leidžia pagerinti sukibimą su sausa ir šlapia kelio danga. Šis pažangus junginys įeina į kryptinį protektoriaus dizainą, kurį sudaro nepriklausomi protektoriaus blokai, rantyta tarpinė ir vientisa centrinė protektoriaus dalys, suprojektuota užtikrinti pastovų kontaktą su kelio paviršiumi ir pagerinti stabilumą posūkiuose. Platūs perimetriniai grioveliai skirti lengvai pašalinti vandenį iš padangos protektoriaus. Taip pat panaudota „griovelis griovelyje“ technologija (maži taškeliai griovelio sienelėse) - sumažina spaudimo jėgą ir neleidžia padangai greitai dėvėtis. Padangų vidaus struktūrą sudaro du plieniniai diržai, sustiprinti nailono sluoksniu, padidinti padangos tarnavimo laiką važinėjant dideliu greičiu.

Ieškoti elektroninėje parduotuvėje

 

 

Advan SportAdvan Sport

 

Yokohama Advan Sport ("Max Performance" - maksimalaus naudingumo) yra vasarinės padangos, skirtos sportiniams automobiliams. Yokohama Advan Sport padangos yra sukurtos siekiant sujungti aukšto lygio komfortą ir sukibimą, patvarumą važiuojant dideliu greičiu ant sausos ir šlapios kelio dangos. Silicio protektoriaus junginys yra sukurtas, siekiant išgauti geresnį sukibimą visomis oro sąlygomis. Asimetrinis protektoriaus raštas ir 5 pagrindiniai protektoriaus blokai užtikrina geresnį valdymą, mažesnį triukšmą ir didesnį komfortą. 4 platūs perimetriniai grioveliai leidžia lengvai pašalinti vandenį iš padangos protektoriaus. Tokiu būdu yra sumažinama padangos akvaplanavimo galimybė. Padangų vidaus struktūrą sudaro du plieniniai kordai, kurie yra sustiprinti nailono sluoksniu. Tai prailgina padangos tarnavimo laiką važinėjant dideliu greičiu.

Ieškoti elektroninėje parduotuvėje

 

 

Advan S.T.Advan S.T.

 

Yokohama Advan S.T. ("Street/Sport" - gatvės/sportinė) lengvųjų automobilių ir visureigių vasarinės padangos yra sukurtos siekiant užtikrinti didelio greičio galimybes, valdymo ir komforto balansą. Yokohama Advan S.T. padangos padidina vairavimo malonumą, greičio pajėgumus bei trauką ant sausos ir šlapios kelio dangos. Silicio protektoriaus junginys yra sukurtas siekiant geresnio sukibimo visomis oro sąlygomis. W formos kryptinis protektoriaus raštas yra sudarytas iš 5 protektoriaus blokų, kurie gerina valdymą ir sumažina triukšmą esant dideliam greičiui. Automobilis išlieka stabilus važiuojant iki 300km\h greičiu. Padangų vidaus struktūrą sudaro du plieniniai kordai, kurie yra sustiprinti nailono sluoksniu. Tai padidina padangos tarnavimo laiką.

Ieškoti elektroninėje parduotuvėje

 

 

G012 Geolandar A/T-S Geolandar A/T-S (G012)

 


Yokohama G012 Geolandar A/T-S  – tai puikaus dizaino padangos, kurios yra geriausios asfaltuotose keliuose ir bekelėje. Yokohama GO12 naudoja naują silicio padidinto protektoriaus junginį, kuris jungia padangos kraštą su suapvalintu tarpiniu bloku. Paskirstytas centrinio bloko mišinys suteikia puikią trauką ir kontrolę važiuojant bekele. Yokohama G012 Geolandar A/T-S padangos užapvalinti kraštai turi 3D formos tarpinius blokus ir zigzago įpjovas, kurios leidžia sumažinti netolygų dėvėjimąsi ir triukšmingumą. Papildomas padangos sutvirtinimas sumažina bloko deformaciją esant apkrovai. Šie blokai yra išdėstyti 5 laipsnių variacija, kad sumažintų padangų triukšmą iki minimumo.

Po išsamaus tyrimo visame pasaulyje, Yokohama suformavo patį geriausią junginį iki šiol. Silikagelio protektoriaus junginys siūlo puikų sukibimą su šlapia kelio danga ir padidina protektoriaus ridą.

Ieškoti elektroninėje parduotuvėje

 

 

G051 Geolandar H/T-S Geolandar H/T-S (G051)

 

Yokohama G051 Geolander H/T-S – ("Premium" - aukščiausios kokybės) tai visureigių padangos, kurios nustatė naujus saugumo ir veiklos standartus. Šios padangos yra sukurtos siekiant geresnio automobilio valdymo, didesnio komforto ir didesnės ridos.

Protektoriaus raštas sukurtais taip, kad nekeltų triukšmo ir prailgintų padangos tarnavimo laiką. Yokohama G051 Geolander H/T-S padangos dvigubi tiesūs platūs ir antriniai kryžminiai grioveliai skirti didinti sukibimą su slidžia kelio danga, o dideli šoniniai blokai padeda posūkiuose. Šis patentuotas junginys buvo specialiai sukurtas visureigių padangoms.

Ieškoti elektroninėje parduotuvėje

 

 

RY818 Delivery StarRY818 delivery star

 

Yokohama RY818 Delivery Star - tai mikroautobusų padangos, kurios idealiai tinka miesto naudojimui. Padangos pasižymi didele rida ir patvarumu. Yokohama RY818 padangos turi itin didelį atsparumą trinčiai į bordiūrus ar kitus kelio nelygumus. Užapvalinto profilio kraštai pagerina valdymą ir pailgina padangos tarnavimo laiką. Platūs perimetriniai grioveliai leidžia lengvai pašalinti vandenį iš padangos protektoriaus. Dideli protektoriaus blokai ir platus kraštinis protektorius užtikrina geresnį valdymą ir stabilumą ant sausos ir šlapios kelio dangos.

Ieškoti elektroninėje parduotuvėje

 

 

Y354Y354

 

Yokohama Y354 - tai visų sezonų padangos skirtos komerciniams automobiliams ir mikroautobusams. Šios padangos - tai optimizuotas, puikaus protektoriaus dizaino ir junginio derinys. Yokohama Y354 padangos turi padidintą trauką ir ridą visomis oro sąlygomis. Gilūs grioveliai turi daug įpjovų, kas suteikia nepriekaištingą balansą ir trauką ant šlapios ir apsnigtos kelio dangos. Specialiai suprojektuotas protektoriaus junginys teikia didesnę ridą ir neprilygstamą sukibimą. Padangų šoninės sienelės yra apsaugotos nuo bortelių daromos žalos.

Ieškoti elektroninėje parduotuvėje

 

 

 

ŽIEMINĖS PADANGOS

 

 

W.Drive V902aYokohama W.Drive V902a

 

Yokohama W.Drive 902A – žieminės padangos, specialiai sukonstruotos taip, kad užtikrintų puikią trauką ant apsnigtos kelio dangos. Standaus asimetriško protektoriaus dizaino dėka, Yokohama žieminės padangos pasižymi našumu važiuojnat sausais, šlapiais ir apsnigtais keliais, o didesnio tankio 3D lamelės padidina stabilumą posūkiuose. Vidinė  padangos protektoriaus zona su vidutinio standumo blokais užtikrina gerą trauką ant sniego. Išorinė padangos protektoriaus zona su standžiais blokais užtikrina stabilumą posūkiuose ant sausos kelio dangos. Optimizuoti  grioveliai suteikia efektyvų vandens, sniego ir ižo pašalinimą iš padangos protektoriaus ir užtikrina gerą sukibimą.

Yokohama padangos


 

 

 

W.Drive V902bYokohama W.Drive V902b

 

Yokohama W.Drive V902b-žieminės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams. Yokohama žieminės padangos specialiai sukurtos taip, kad užtikrtintų maksimalią trauką važiuojant ant sniego. Specialaus gumos mišinio su siliciu dėka, padangos išlieka elastingos esant žemai oro temperatūrai ir užtikrina puikų sukibimą ir valdymą. Specialios 3D formos lamelės užtikrina stabilumą ir našumą važiuojant per sniegą ir ledą, o asimetrinis protektoriaus dizainas suteikia puikų valdymą ant šlapios ir sausos kelio dangos. Vidinė padangos protektoriaus zona su vidutinio standumo blokais užtikrina gerą trauką ant sniego. Išorinė padangos protektoriaus zona su standžiais blokais užtikrina stabilumą posūkiuose ant sausos kelio dangos. Optimaliai suderinti išilginiai protektoriaus grioveliai suteikia puikią vandens evakuaciją ir apsaugo nuo akvaplanavimo. Optimizuoti  grioveliai suteikia efektyvų vandens, sniego ir ižo pašalinimą iš padangos protektoriaus ir užtikrina gerą sukibimą.

Yokohama padangos
 

 

 

W.Drive V905Yokohama W.Drive V905

 

Yokohama W.Drive V905 - žieminės padangos visureigiams ir didesnio našumo automobiliams, sukurtos važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis. Specialaus gumos mišinio sudėtyje yra apelsinų aliejaus, kurio dėka žieminės padangos išlaiko lankstumą. Skirtingu kampu išdėstyti ir zigzago formos grioveliai suteikia geresnį stabilumą posūkiuose ir apsaugo nuo slydimo važiuojant per sniegą ir ledą. Yokohama W Drive V905 žieminės padangos pasižymi puikiu drenažu važiuojant per sniegą, ižą ir šlapia kelio dangą. Specialus lenktų protektoriaus griovelių išdėstymas apsaugo nuo praslydimo rizikos. Dvimatės ir trimatės protektoriaus lamelės išdėstytos taip, kaip suteiktų padangoms standumo, kurio dėka pagerintamas našumas ant sniego ir ledo paviršių ir suteikiama apsauga nuo deformacijos.

Yokohama padangos
 

 

Ice Guard

 

Yokohama Ice Guard – IG30- tai žieminės nedygliuotos padangos, pritaikytos pačioms sudėtingiausioms žiemos oro sąlygoms.  Praturtintos pažangia sukibimo su kelio didinimo technologija Yokohama Ice Guard IG30 padangos užtikrina gerą valdymą ir stabilumą važiuojant sniegu ir ledu. Dėl vandens absorbavimo technologijos, šios Yokohama žieminės padangos suteikia puikų valdymą šlapiame kelyje.  Keturių plačių griovelių struktūra geriau išstumia vandenį ir sniegą iš padangos bei efektyviau šalina purvą, kas užtikrina efektyvų sukibimą, stabilumą ir vairavimo tikslumą. Praplatinti padangos blokai pagerina automobilio valdymą ir stabdymą bei sumažina triukšmą. Mikrodiagonaliniai grioveliai suteikia neįtikėtiną trauką tik pradėjus važiuoti. Mažos įpjovos, esančios griovelių sienelėse, didina atsparumą karščiui ir nulemia tolygų padangos devėjimąsi. 3D specialūs zigzago formos grioveliai padeda išlaikyti padangos blokų tvirtumą, kas suteikia didesnį sukibimą važiuojant sniegu ir ledu. Plieniniai kordai suteikia papildomo stabilumo.

Ieškoti el. parduotuvėje

 

 

 

Advan Winter

 

Yokohama Advan Winter yra žieminės nedygliuotos padangos, skirtos prabangiems automobiliams. Šios aukščiausio naudingumo žieminės padangos yra tinkamos tokiems automobiliams, kaip Audi S6, S8 ar Bentley Continental GT ir kt. 3D  įpjovos protektoriaus kraštuose užtikrina standumą ir padangos tvirtumą važiuojant itin dideliais greičiais. Optimizuota karkaso konstrukcija padeda padangai prisiderinti prie kintančių kelio sąlygų. Naujos kartos tridimensinės lamelės užtikrina optimalų sukibimą ir trauką ant ledo bei sniego. Yokohama Advan Winter padangos suteikia iškirtinį valdymą ir tikslumą visomis žiemos sąlygomis. 

Ieškoti el. parduotuvėje


 

 

Geolander I/T-S

 

Yokohama Geolandar I/T – S yra žieminės nedygliuotos padangos, skirtos džipams, pikapams, sukvežimiams ir visureigiams. Yokohama Geolandar I/T-S žieminės  padangos  pasižymi didele rida ir tolygiu devėjimu, kas užtikrina nepriekaištingą trauką žiemos sąlygomis. Kryptinis protektoriaus dizainas ir silicio gumos mišinys užtikrina puikų sukibimą ant sniego ir ledo bei patikimą patvarumą bekelėje. Dvigubi savaiminio blokavimo grioveliai išlaiko blokų tvirtumą ir sustiprina padangos savybes ant šlapio ar purvo paviršių. Dvigubi plieno kordai, sustiprinti nailono ir poliestierio junginiu, suteikia papildomo stabilumo ir tvirtumo. Šoniniai padangos kraštai efektyviai apsaugo nuo išorinės deformacijos.

Ieškoti el. parduotuvėje