Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
3.50-6 TT 4PR

3.50-6 TT 4PR

Pristatymas 1-2 d.d.
Rekomenduoti

Gamintojo informacija

 

 

Apie gamintoją Vredestein

 

Vredestein

 

Vredestein - premium segmento padangos, gaminamos Olandijoje. Vredestein yra Appollo kompanijos dalis. Apollo padangų gamyklos įsikūrusios Nyderlanduose, Indijoje ir Pietų Afrikoje. Vredestein pagrindinė buveine laikomi Nyderlandai, o prekiniam ženklui jau daugiau nei 100 metų. Aukščiausios kokybės gaminiai apima automobilių, dviračių, žemės ūkio ir industrines padangas.

Šiandien įmonėje dirba daugiau nei 1700 žmonių, o prekiniai ženklai atstovaujami Europoje, JAV ir Kanadoje, yra 14 prekybos organizacijų skirtingoje 18 šalių.

Autentiškumas, išskirtinumas ir unikalumas yra Premium klasės padangų gamintojo Vredestein dizaino filosofija. Tai aiškiai atsispindi padangų, bendrai sukurtų su garsiais automobilių dizaino namais Giugiaro dizaine. Neskaitant nepriekaištingos išvaizdos, Vredestein padangos sukurtos geriausiam įmanomui vairavimui užtikrinti.

Pramonėje, kurioje kaip taisyklė vyksta masinė gamyba, Vredestein išsiskiria tuo, kad kompanijos partneriai gali prisidėti prie stiliaus kūrimo proceso ir ant padangų šoninės sienelės įtraukti savo prekės ženklo logotipą. Šis naujas pritaikymo laipsnis atspindi tvirtą ir subtilų Vredestein kelią link skoningo tobulumo.

     Vredestein Geneva 2013
                  
     Vredestein Geneva 2013
    

 

    Vredestein Geneva 2013                 

Vredestein su unikaliomis savo padangomis debiutavo Ženevos automobilių parodoje 2013 ant kurių šoninės sienelės puikavosi vokiečių automobilių dizaino kompanijos Hamann logotipas. Šios padangos buvo sukurtos ypač galingiems ir greitiems automobiliams Hamann prašymu, todėl Vresdestein įrodė savo meistriškumą.Per pastaruosius 25 metus Hamann pavyko prisijungti prie „Premier“ lygos, tobulinant ir kuriant aukščiausios klasės automobilių dizainą. Dabartinį Hamann portfelį sudaro tokie prekiniai ženklai kaip BMW, Aston Martin, Rolls-Royce, Mercedes-Benz, Rang Rover.

Prekės Aprašymas

Žemės ūkio padangos 3.50-6 TT 4PR su kokybės garantija. Prekės esančios sandėlyje nemokamai pristatomos per 24h*. TOMTYRE garantuoja malonų aptarnavimą, profesionalias konsultacijas, greitą padangų pristatymą ir lanksčius atsiskaitymo būdus. Prieš perkant rekomenduojame pasitarti su mūsų specialistu tel. nr +370 603 47457 arba el. paštu info@perkupadangas.lt

Papildoma informacija

Matmenys 3.50-6
Gamintojas VREDESTEIN
Diskas R6
Padangos tipas Tubeless
Tipas Nauja padanga
Padangos struktūra Diagonalinės
Kordų skaičius 4PR
TT/TL TT

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Atgal