Patarimai ir konsultacijos (I-V 09-18val.): 8 (700) 44947

Mano krepšelis: 0 Vnt
Viso suma: 0,00 €
Krepšelis
 
165/70R14 Pirelli Snowcontrol 81T

165/70R14 Pirelli Snowcontrol 81T

11,46 € 14,52 €
Būsena: Prekyboje nėra. Pristatymas 1-3 d.d.
Rekomenduoti

Gamintojo informacija

 

 

Pirelli padangos

 

Apie gamintoją Pirelli

Pirelli kompanija yra penkta pasaulinėje padangų gamintojų rinkoje. Pirelli, išlaikydama lyderės pozicijas inžinerinių inovacijų srityje,  naudoja pažangiausias padangų gamybos technologijas. Kompanija įkurta 1872 m., turi 20 padangų gamyklų visame pasaulyje ir vykdo veiklą daugiau nei 160 šalių 4 pasaulio žemynuose.

 
  
  Pirelli   Pirelli  Pirelli

Pirelli pasižymi ilgomis gamybos tradicijomis ir yra visuomet pajėgi diegti naujoves. Tokiu būdu yra pasiekiama aukščiausia produktų kokybė. Nuo 2002 m. Pirelli kompanija remdamasi aukštosiomis technologijomis, vykdė projektą P Zero, kurio metu įrodė savo vertę ir buvo pripažinta Formulėje 1. To pasėkoje, Pirelli tapo vienintelė padangų tiekėja trejų metų kadencijai 2011-2013.

   Pirelli  Pirelli  Pirelli
 

Pirelli, plėtodama ekologiškai švarios veiklos (angl. „green performance“) strategiją, orientuojasi į tyrimus, kurie yra nukreipti į gamybos sukelto šalutinio poveikio aplinkai mažinimo. Vystydama socialiai atsakingos įmonės veiklą, Pirelli siekia kurti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas. Šia linkme yra vykdoma „Pirelli Eco“ technologija, skirta plėtoti technologijas, kurios padėtų mažinti emisijas. Tuo tarpu „Pirelli Ambiente“technologija veikia ekologiškos energetikos srityje.

Siekdama savo tikslų, Pirelli yra įsipareigojusi derinti ekonominį pelningumą su socialine atsakomybe. Plėtodama pramonines tradicijas, Pirelli daugiau nei šimtmetį vykdo tarptautinę plėtrą ir visada išlaiko tvirtas šaknis vietinėje bendruomenėje, kurioje vysto savo veiklą.

 

 

Apie Pirelli Snow Control

Pirelli Snow Control – tai naujos žieminės padangos sukurtos kompaktiškiems miesto automobiliams. Šios padangos projektuotos taip, kad atitiktų visus saugumo reikalavimus, keliamus urbanistiniams automobiliams važinėti miesto, kaimo ir kalnuotose vietovėse: pasiektas toks vairavimo ir saugumo lygis, kad transporto priemonę galima vienodai gerai valdyti ir nuosaikiomis, ir ekstremaliomis žiemos oro sąlygomis. 

Naudojant šias padangas sunaudojama mažiau degalų, todėl išmetamų CO2 kiekis yra ženkliai mažesnis. Šios padangos yra pagamintos iš ekologinius standartus atitinkančių medžiagų tam, kad sumažintų neigiamą poveikį aplinkai gaminant padangas ir jas ekploatuojant. Tokiu būdu Pirelli žengia dar vieną svarbų žingsnį plėtojant aplinkai draugiškų padangų gamybą ir socialiai atsakingos kompanijos politiką. 

Gamyboje naudojama I.B.S. technologija („Interactive Brickwork Siping“) pagerina protektoriaus stabilumo griovelių eksploatacines savybes esant šlapiai kelio dangai. Tai didina vairavimo saugumą ekstremaliomis sąlygomis ir sumažina stabdymo atstumą. Pirelli Snow Control padangos atitinka Europos Sąjungos 2012 m. direktyvas, kurios reglamentuoja padangų sukeliamo triukšmo mažinimą, kas, savo ruožtu, didina vairavimo komfortą. 

Prekės Aprašymas

Žieminės padangos Pirelli 165/70R14 Snowcontrol 81T . Nemokamas padangų pristatymas visoje Lietuvoje *. Naujos padangos internetu su 1-erių metų garantija. Naudokitės mūsų elektronine parduotuve ir įsigykite padangas pigiau.

Papildoma informacija

Matmenys 165/70R14
Gamintojas PIRELLI
Modelis Snowcontrol
Diskas R14
Plotis 165
Aukštis 70
Padangos tipas Nedygliuotos
Tipas Nauja padanga
Automobilio tipas Lengvųjų automobilių
Apkrovos indeksas 81 (iki 462 kg padangai)
Greičio indeksas T (iki 190 km/h)
Padangų sezoniškumas Žieminės padangos
Run on flat Ne

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.
Klientų apžvalgos:
0.0
Visos apžvalgos: 0

Atgal